Page 3 of 6
Posted: 31 Jul 2009, 14:43
by xkuza
Ar k3 priekinis ratas tiktu k6 i shake? kur paveizet?
Posted: 31 Jul 2009, 14:49
by mindaugasa vol.2
xkuza wrote:Ar k3 priekinis ratas tiktu k6 i shake? kur paveizet?
suskiu fanu forumuose klausk, uz balos
pvz. honda tai naujo rato taip ir nesugalvojo nuo to laiko, kai ji isrado kitaicai: zaidziant speiseriukais, galina naudoti nuo kokiu 2000-uju iki dabar.
Posted: 31 Jul 2009, 14:53
by xkuza
anava, prisiminiau OEM partsu puslapi bikebandit.com
paziurejau 2006 Suzuki GSX-R600 rata
WHEEL,FRONT(17M
17M/CXMT3.50, BLACK
2003 Suzuki GSX-R1000 -
WHEEL,FR,17M/CX
(17XMT3.50)
Kazi ka ta
CXMT reiskia. Pas naujesni ji tokia yra, o pas sena nera

Posted: 31 Jul 2009, 14:57
by mindaugasa vol.2
reiktu paziureti vnature. cia plotis coliais ir galbut ratlankio profilis koks panaujintas?
tu zr. ar asis to paties diametro ir stebule kokio plocio? kitkas px.
Posted: 31 Jul 2009, 15:01
by M`BaubZ
xkuza wrote:Ar k3 priekinis ratas tiktu k6 i shake? kur paveizet?
vienas interneto puslapis, kurį kaip tik netyčia skaičiau, būtent šituo
klausimu sako: different axle, different rotor bolt pattern.
Posted: 31 Jul 2009, 15:02
by xkuza
Visa informacija kuria duoda puslapis - anavatokia. Ale galiu gi sena rata insimest, ar negaliu? Vistiek pajurin vaziuoju, o po kauna pasisukinet kelias valandas del 350litu uz rata galima. But gerai pasvert, paziuret kas ir kaip.
Posted: 31 Jul 2009, 15:04
by xkuza
M`BaubZ wrote:vienas interneto puslapis, kurį kaip tik netyčia skaičiau, būtent šituo
klausimu sako: different axle, different rotor bolt pattern.

Posted: 31 Jul 2009, 16:23
by sai
tau tinka 600-750 nuo 04m ir litru nuo 05m ir auksciau
Posted: 02 Aug 2009, 18:02
by xkuza
o k7-k8 plastikai tinka k6? Nebloga kaina galima paimt, ar nebus esminiu skirtumu? neatitikimu skyliu?
Posted: 02 Aug 2009, 18:11
by jara
tinka nuo k6 ir k7 600 ir 750.
Posted: 29 Sep 2009, 13:22
by xkuza
Sita anavana, zinau, kad photoshopas daro perlamutra, bet preliminarios spalvos, katros butu puse desros vairuot, o ir i aki krenta (tipo homosiakas ant moto, ar kitokias emocijas kelia, svarbu isimenamas):
Ka mislyjat? Minusai welcome!
1) Isblyskes:

2) Wannab varle:

3) Wannab bananas:

4) Wannab pussy magnetas:

5) Tipo saimonas:

6)kakio spalva:

7) Ale paspalvintas:

8) Baltas:

Posted: 29 Sep 2009, 13:29
by wundis
man labjausiai patiko:
kakio, ale paspalvinto spalvos. bet vistiek, noretusi daugiau variantu. prasome pateikti. nes nieko gero nematau.
EDIT: ne labiausiai patiko, o maziausiai nepatiko.
Posted: 29 Sep 2009, 13:39
by inter
Daryk juoda. Matini, jei gausis. Tada pridek baltu ir oranziniu akcentu - bus grazu ir yspudinga. O jei dar apranga tinkama, tuomet visuotinis respektas.

Ple, kas cia man su tais KTM uzejo...
Posted: 29 Sep 2009, 14:19
by Arvis
Posted: 29 Sep 2009, 16:08
by jara
jamk pink!
busi kaip mergele estonnijoj

bet tai smaugia ta mergele da nu nafik! antra vieta B 600 klasej.