Page 3 of 3
Posted: 21 Aug 2009, 15:11
by Zilvis_klp
Cia toks maziau oficialus video, galbut labiau matos tikrasis reljefas ir kliutis..
http://www.youtube.com/watch?v=_Zuvg6gdY0Q
Posted: 21 Aug 2009, 15:13
by Yvl
aciu Zilvi, ale pradziai gal y
naujoku kampeli ciuozk?
Posted: 21 Aug 2009, 15:38
by Dzuku_Briedzis
Padrasinimui pagali istaciau Zilviui

Posted: 21 Aug 2009, 16:06
by Zilvis_klp
NEnoriu offtopico, bet ziuriu tuoj mane cia malkom uzmetys
http://www.motofrakcija.lt/forum/naujie ... ,1320.html
Posted: 21 Aug 2009, 21:04
by drzet'as
Skaitau nerealus dalykas buvo
Gal po poros metu reiks ir man meginti
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 22 Aug 2009, 08:26
by Dzuku_Briedzis
Skaityk, kad moca ismeti po tokiu varzybu
Posted: 22 Aug 2009, 19:28
by tomasn
Posted: 23 Aug 2009, 13:49
by drzet'as
Dzuku_Briedzis wrote:Skaityk, kad moca ismeti po tokiu varzybu
Skaitau kad min savaite ir taip nelipsi ant jo

Posted: 05 Oct 2009, 19:50
by drzet'as
Posted: 21 Oct 2009, 16:01
by Username
[offtopic]
Zasiuks, prisiminiau viena sena sena istorija apie Seima, kompus, video montaza, klipa ir kitus linksmus dalykus.
Tai kaip ten viskas baigesi? Sugebejot jus pasiekti savo tiksla ar ne?
[/offtopic]