Page 3 of 3

Posted: 21 Aug 2009, 15:11
by Zilvis_klp
Cia toks maziau oficialus video, galbut labiau matos tikrasis reljefas ir kliutis.. http://www.youtube.com/watch?v=_Zuvg6gdY0Q

Posted: 21 Aug 2009, 15:13
by Yvl
aciu Zilvi, ale pradziai gal y naujoku kampeli ciuozk?

Posted: 21 Aug 2009, 15:38
by Dzuku_Briedzis
Padrasinimui pagali istaciau Zilviui :)

Posted: 21 Aug 2009, 16:06
by Zilvis_klp
NEnoriu offtopico, bet ziuriu tuoj mane cia malkom uzmetys :)

http://www.motofrakcija.lt/forum/naujie ... ,1320.html

Posted: 21 Aug 2009, 21:04
by drzet'as
Skaitau nerealus dalykas buvo :rock: :rock:

Gal po poros metu reiks ir man meginti ](*,)

Posted: 22 Aug 2009, 08:26
by Dzuku_Briedzis
Skaityk, kad moca ismeti po tokiu varzybu

Posted: 22 Aug 2009, 19:28
by tomasn
http://www.youtube.com/watch?v=9vilU9bK1uQ&NR=1

peckelis aptiktas 9:48
smaugia!

Posted: 23 Aug 2009, 13:49
by drzet'as
Dzuku_Briedzis wrote:Skaityk, kad moca ismeti po tokiu varzybu

Skaitau kad min savaite ir taip nelipsi ant jo :D

Posted: 05 Oct 2009, 19:50
by drzet'as
Netycia pamaciau musu Neriju 1min35s ;D

http://www.youtube.com/watch?v=mKXvzphk ... re=related

Posted: 21 Oct 2009, 16:01
by Username
[offtopic]

Zasiuks, prisiminiau viena sena sena istorija apie Seima, kompus, video montaza, klipa ir kitus linksmus dalykus.

Tai kaip ten viskas baigesi? Sugebejot jus pasiekti savo tiksla ar ne?

:D

[/offtopic]