Page 3 of 10

Posted: 30 Aug 2009, 22:23
by mindaugasa vol.2
a, cia tas kolega kur kadais vaziavo 1.17 gonkes, paskum praeitais metais krito ar ne antram posuki ir dabar nesimyne niekaim maziau 1.20? siemet daznai treniravosi kacergoj. vardas uzkrites..

Posted: 30 Aug 2009, 22:28
by xkuza
jojojo! sitas pats. Sake jo laikas 1.16 praitais metais iki crasho antram posuky buvo, siemet vos 1.18 isvaziuoja. Bicas gonkem (ar vaziavo jis ar ne?) per menesi 10 kg numete, idant suzukis lengviau trauktu.

All in all - maciau lentelej daug motoakademijos notomorrowracing rideriu. Kaip is frakcijos pasiseke su rezultatais?
Kas kelinta bendroj ir savo klasese ismauge?

Posted: 30 Aug 2009, 22:32
by sai
xkuza wrote:Tipo pladas ji tempe ant 1.15.
kalbam apie ta pati. jo vardas Vitas, ne musu Vito. jis gerai ajn, man rods isuko per gonke 1.16.

Posted: 31 Aug 2009, 10:02
by speeder
malda kojeles dievui? :)

Image

Posted: 31 Aug 2009, 10:05
by Arvis
-1 bo truksta esminio logotipo.

Posted: 31 Aug 2009, 10:07
by storms
dedu reportaza is muilines be horizonto
su salyga, kad is vakaro pageriau, smaugt i kacerga nepatiko
jara-drakuons sutaupe truputi musu pinigu ant iejimo
perzegnojau jarka ir daviau nurodymus (beabejo pasamones lygio) smaugt uz visus
atsmauge.
kaip zinia - drakona reikia laikyt uz trumpo pavadelio... taip jis ir daro. komandos nespejo duot, o baikas jau ant stovo
Image

cia jarka pasakoja, kaip treniravo drakona "nalesniko" metodu
Image

sunki karve ir neLietuvos veliava ant salmo
Image

buvo susirinkusi eNtelegto nesuzalota publika
Image

paddock'as su vegetarishkai nusiteikusiais jo lankytojais
Image

sklando gandas, kad jarka keis nick'a i pepe-ilgakojne (gal tai ir yra tikrasis jo vardas. reikia pragooglint)
Image

baikeriai unt ratele. nou comments
Image

celiulioze unt ratele. comments welcome
Image

sai rodo kiek jam pritruko iki 1 vietos
Image

Bar rodo kaip is sedimosios padaryti mylimaja
Image

enhancer honda exhaust
Image

jara su cierka, laukia prizo
Image

jei nuotraukoje matote jara, didele tikimybe, kad esate gejavotas.
Image

jara vis dar atsiima priza
Image

sai mokosi skaityti
Image

bum. alkoholio lietus
Image

aciu uz demesi
kreivakampis kipsas

Posted: 31 Aug 2009, 10:25
by Dzuku_Briedzis
A cia snarglys pas Yvel'a kabo? Ar ka?
storms wrote: enhancer honda exhaust
Image

Posted: 31 Aug 2009, 10:38
by mindaugasa vol.2
na gerai. geras karstas reportazas

Posted: 31 Aug 2009, 10:44
by Yvl
Dzuku_Briedzis wrote:A cia snarglys pas Yvel'a kabo? Ar ka?
buktai tavo bambizas kai :bs2: ir imituoja mataro garsa, tai neapsisnargliuoja? :loser:

Posted: 31 Aug 2009, 10:45
by speeder
skaitau kad tokios foto yra daug geresnes uz tas su taurem mocais ir tt :D dabar jau suprantu kodel vito patapo fotografu... kai esi gontcikas, geriausiu atveju gauni viena merga prie moco... o taip visos tavo :D

Image

Image

bet turiu pastebet, kad rankos fotkinant dreba taip pat kaip ir ant moco sedint pries starta :D

o cia matyti kodel sai nepadare plado, jam ryskiai rankenos sukimas nebuvo idomus :)

Image

Posted: 31 Aug 2009, 10:46
by jara
kai moteros davesi as ant moco sedejau ](*,)

Posted: 31 Aug 2009, 10:47
by sai
jee. +1

Posted: 31 Aug 2009, 10:47
by speeder
jara wrote:kai moteros davesi as ant moco sedejau ](*,)
jau matau kaip jara kitais metais su fotiku laksto po kacerga :D

Posted: 31 Aug 2009, 10:59
by Arvis
+1 visiem fotografam. Neradau jaros toj nuotraukoj, kur nereikejo rast. Kumstuko plocio tarpas, cia gerai ar blogai ? :-k Einu dar paziuresiu, kad apsisprest.

Posted: 31 Aug 2009, 11:02
by speeder
as po geru tusu net is lovos nelipu... nebent iki tuliko skrandio turinio atsikratyti... o cia zmogus i gontkes atvaziavo :)

Image

i kovine forma visiskai nepanasu, bent jau man :D