Page 3 of 10
Posted: 30 Aug 2009, 22:23
by mindaugasa vol.2
a, cia tas kolega kur kadais vaziavo 1.17 gonkes, paskum praeitais metais krito ar ne antram posuki ir dabar nesimyne niekaim maziau 1.20? siemet daznai treniravosi kacergoj. vardas uzkrites..
Posted: 30 Aug 2009, 22:28
by xkuza
jojojo! sitas pats. Sake jo laikas 1.16 praitais metais iki crasho antram posuky buvo, siemet vos 1.18 isvaziuoja. Bicas gonkem (ar vaziavo jis ar ne?) per menesi 10 kg numete, idant suzukis lengviau trauktu.
All in all - maciau lentelej daug motoakademijos notomorrowracing rideriu. Kaip is frakcijos pasiseke su rezultatais?
Kas kelinta bendroj ir savo klasese ismauge?
Posted: 30 Aug 2009, 22:32
by sai
xkuza wrote:Tipo pladas ji tempe ant 1.15.
kalbam apie ta pati. jo vardas Vitas, ne musu Vito. jis gerai ajn, man rods isuko per gonke 1.16.
Posted: 31 Aug 2009, 10:02
by speeder
malda kojeles dievui?

Posted: 31 Aug 2009, 10:05
by Arvis
-1 bo truksta esminio logotipo.
Posted: 31 Aug 2009, 10:07
by storms
dedu reportaza is muilines be horizonto
su salyga, kad is vakaro pageriau, smaugt i kacerga nepatiko
jara-drakuons sutaupe truputi musu pinigu ant iejimo
perzegnojau jarka ir daviau nurodymus (beabejo pasamones lygio) smaugt uz visus
atsmauge.
kaip zinia - drakona reikia laikyt uz trumpo pavadelio... taip jis ir daro. komandos nespejo duot, o baikas jau ant stovo
cia jarka pasakoja, kaip treniravo drakona "nalesniko" metodu
sunki karve ir neLietuvos veliava ant salmo
buvo susirinkusi eNtelegto nesuzalota publika
paddock'as su vegetarishkai nusiteikusiais jo lankytojais
sklando gandas, kad jarka keis nick'a i pepe-ilgakojne (gal tai ir yra tikrasis jo vardas. reikia pragooglint)
baikeriai unt ratele. nou comments
celiulioze unt ratele. comments welcome
sai rodo kiek jam pritruko iki 1 vietos
Bar rodo kaip is sedimosios padaryti mylimaja
enhancer honda exhaust
jara su cierka, laukia prizo
jei nuotraukoje matote jara, didele tikimybe, kad esate gejavotas.
jara vis dar atsiima priza
sai mokosi skaityti
bum. alkoholio lietus
aciu uz demesi
kreivakampis kipsas
Posted: 31 Aug 2009, 10:25
by Dzuku_Briedzis
A cia snarglys pas Yvel'a kabo? Ar ka?
storms wrote:
enhancer honda exhaust
Posted: 31 Aug 2009, 10:38
by mindaugasa vol.2
na gerai. geras karstas reportazas
Posted: 31 Aug 2009, 10:44
by Yvl
Dzuku_Briedzis wrote:A cia snarglys pas Yvel'a kabo? Ar ka?
buktai tavo bambizas kai

ir imituoja mataro garsa, tai neapsisnargliuoja?

Posted: 31 Aug 2009, 10:45
by speeder
Posted: 31 Aug 2009, 10:46
by jara
kai moteros davesi as ant moco sedejau
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 31 Aug 2009, 10:47
by sai
jee. +1
Posted: 31 Aug 2009, 10:47
by speeder
jara wrote:kai moteros davesi as ant moco sedejau
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
jau matau kaip jara kitais metais su fotiku laksto po kacerga

Posted: 31 Aug 2009, 10:59
by Arvis
+1 visiem fotografam. Neradau jaros toj nuotraukoj, kur nereikejo rast. Kumstuko plocio tarpas, cia gerai ar blogai ?

Einu dar paziuresiu, kad apsisprest.
Posted: 31 Aug 2009, 11:02
by speeder
as po geru tusu net is lovos nelipu... nebent iki tuliko skrandio turinio atsikratyti... o cia zmogus i gontkes atvaziavo
i kovine forma visiskai nepanasu, bent jau man
