Page 3 of 6

Posted: 11 Sep 2009, 10:36
by inter
Meteo.lt rodo, kad 9:00-12:00 tarp Vilno ir Kowno bus lietaus siena. Pasiulymai???

Posted: 11 Sep 2009, 10:58
by Username
inter wrote:Meteo.lt rodo, kad 9:00-12:00 tarp Vilno ir Kowno bus lietaus siena. Pasiulymai???
Duodu 80% tikimybe kad rytoj jokio lietaus Kaune nebus.

Galesim lazybas padaryti :)

Posted: 11 Sep 2009, 11:01
by storms

Posted: 11 Sep 2009, 11:16
by inter
Nu net pagal lenkus lis.
As cia ne del lietaus Kacerginej persigyvenu, ten padetis kontroliuojama. Nervina, kad iki Kowno reikes slapiai mint, o as lenciugeli sutepiau ir ratus numazgojau...

Posted: 11 Sep 2009, 11:26
by storms
beje, kai kam ka reikia nuvezt iki kacerhos - sian priimu laukneshelius
beto, kaip suprantu ir kablys kazkaip yra laisvas...

Posted: 12 Sep 2009, 21:46
by mindaugasa vol.2
bet tai neblogas renginukas buvo, nia?
oras geras, trasa gera, organizatoriai kabino laikus, siule bananu, interas skleide neigiamsui fluidus, chebra leke notomorrow stilium, suzukiu ir kawu ratlankiai ejo gabalais...
nustebino gausus lenku sudalyvavimas

Posted: 12 Sep 2009, 22:13
by stafas
Nu renginuka tai uzskaitau. =D>
Tikiuosi ne paskutinis toks...

Posted: 12 Sep 2009, 22:19
by xkuza
kiek isejusiu is trasos buvo? reviewsas?

Posted: 12 Sep 2009, 22:22
by Vito
Reviewsas: axujienai.
Reviewso pabaiga.

Posted: 12 Sep 2009, 23:01
by atmaskis
xkuza wrote:kiek isejusiu is trasos buvo? reviewsas?
Kritimais nusirase trys. Dar vienas nusirase subaladojes i duobe abu ratus.

Renginukas liux, tik galejo trumpa saugumo bryfingeli padaryti, nes naujai dalyvaujantys aiskiai nezinojo kada ir kaip reik is trasos isvaziuot.

Posted: 12 Sep 2009, 23:58
by inter
Duosiu koncetruota paskutinio 2009 metu trackdayso reviewsa tautai.

Pliusai parein uz:
1. ideja kaipo tokia. Skaitau verta pakartojimo, turi rimtu pretenziju tapti smagia kasmetine tradicija.
2. uz smaugliu padalinima i klases. Trasa nebuvo perpildyta, buvo palikta uztektinai laiko poilsiui tarp klasiu smaugimu.
3. tvarkarascio laikymasi. Siu laiku renginiuose tai retenybe.
4. operatyvu rezultatu paskelbima. Juk norisi kuo greiciau suzinoti kaip nuziuretos naujos trajektorijos itakoja laikus.
5. vaises po smaugimo. Karstymasis ant motociklo sudegina velniskai daug kaloriju!

Sekit minusa uz:
1. pompos/kompresoriaus nebuvima. Didzioji dauguma smaugliu suleke savo eiga. Pompa i kuprine netelpa.
2. brifingo nebuvima. Buvo daug naujoku (kas kalba :)), kurie nesusipazine su elgesio trasoje taisyklemis. Paprasciau instruktuoti visus is karto, negu gaudyti po viena konstatuojant pazeidimo fakta.

Pasiulymai :
Kompresorius, argumentuotos rekomendacijos kiek oro pusti, patarimai ir pagalba pakabos reguliavimo klausimais. Uz kvalifikuotus patarimus as sutikciau moketi papildomai.

All in all, pliusu akivaizdziai daugiau negu minusu - renginukas pavyko!

Posted: 13 Sep 2009, 10:47
by sai
kadangi vito mano revjusa jau parase, teks issiplest :D:D
svarbiausia, kad oras buvo geras, jei ne - butu renginukas ciulpes. patiko, kad dalyviai suvaziavo su visokiausia keliu mototechnika, nors aisku gsxr klases in LT koki desimtmeti turbut nieks neaplenks. aisku patiko, kad dave uzkast, tikrai po penkto uzvaziavimo tik to ir tereikejo.
apie tai, kiek lenku atrado kacerga isvis patylesiu, ciai jau reik i liannkiska tema persikelt padiskutuot :D kas be ko, organizatoriai malaciai, isskyrus, kad intera i mano grupe ileido :D:D taipogi pirmininkas pavare, uzimdamas lyderio vieta savo klasej ir parodydamas kas yra kas :D:D vaziavimo uzteko per akis, grizau ramus, kaip belgas, respekcs tiem, kas savo xodu parsmauge. tam kartui tiek, prie kacergos pirkau arbuza, einu paziuresiu per kiek iseis sulapnot, laika galesiu parasyt :D:D
edit: galvoju, kad maciau eziuka trackdayso metu. mojavau atkakliai ir ikyriai, bet kaip zinia eziukas isdidus paukstis :D

Posted: 13 Sep 2009, 10:58
by storms
patiko
vaziuociau dar
beje, kazkokia viliukas turi karma. kai tik ten nuvarau, vis bonusini baika bagaznike parsivezu...

Posted: 13 Sep 2009, 11:34
by ezhiukas
neimanoma, eziukas vakar medziais karstesi

Posted: 13 Sep 2009, 13:15
by mindaugasa vol.2
storms wrote:patiko
vaziuociau dar
beje, kazkokia viliukas turi karma. kai tik ten nuvarau, vis bonusini baika bagaznike parsivezu...
bet tai padiskutuokime apie ratlankius: ainana!
tigi trasa visiem ta pati
3xtpfu, bet rodos ir ratlankaiai ar ne tie patys: enkei
o pasirodo ne tie patys! :-k