Page 3 of 20

Posted: 01 Oct 2009, 13:41
by didzhej
ziune.
yzy.

Posted: 02 Oct 2009, 08:50
by Ziune
nu ok ok......... :-#
patiko kad ypac lauksit....
;-)

Posted: 02 Oct 2009, 21:23
by Mr.Haris
Dainius wrote:as galiu padet/pateisejaut :albino:
Reikes tavo pagalbos.

Posted: 05 Oct 2009, 09:31
by drzet'as
Kur registracija ?

Posted: 05 Oct 2009, 10:09
by Dzuku_Briedzis
Siandien bus registracija. Palaukite

Posted: 05 Oct 2009, 15:41
by Dzuku_Briedzis
Inesiau aiskumo

Posted: 06 Oct 2009, 15:22
by Dzuku_Briedzis
Nu tai kur gi MF sparcmenai? :albino:

Posted: 06 Oct 2009, 15:36
by El Traxo
Dzuku_Briedzis wrote:Nu tai kur gi MF sparcmenai? :albino:
kačialkoje, kasbeko. Ruošiasi visi ir atskirai :albino:

Posted: 06 Oct 2009, 15:38
by drzet'as
as jau susitvarkiau , gal dar moca spesiu pasikeisti :rock:

Posted: 06 Oct 2009, 15:46
by zil130
Galiojantį sveikatos draudimą?
čia daba kas

Posted: 06 Oct 2009, 15:53
by Dzuku_Briedzis
zil130 wrote:Galiojantį sveikatos draudimą?
čia daba kas
Formalumas. Gali ir neturet, bet reikia irasyt.

Posted: 06 Oct 2009, 17:36
by Dzuku_Briedzis
O dabar asmeninis klausimas. Ar 200 minuciu jums neatrodo per daug?
Siaip, idomumo delei klausiu.
O klausiu todel, kad visokie labai save svarbiais laikantys zmones, kurie jau 100 metu nedalyvavo ir nezada dalyvaut varzybose - pradejo kelt vejus.. Mazdaug, ka mes cia sau manom :-) Aisku, ka mes manom yra musu reikalas, bet, o bet taciau..

Posted: 06 Oct 2009, 17:44
by drzet'as
Reikia trasa pamatyti ....
Jai vos ne rodeo tai per daug :D
Jai yra tiesiuju tai tada gal nieko tokio

Posted: 06 Oct 2009, 17:51
by Dzuku_Briedzis
Jokio rodeo.. Pakatuskiu miskas, su keleta staigiu nusileidimu, pakilimu, greicio slopinimais ir panasiai :)

Vienintele atvira tiesioji
Image

Nusileidimas / Pakilimas (fotke daryta jau uzkilus ant kalno)
Image

Eiline misko tiesioji su mazu pagaliuku ant zemes
Image

Siaura vieta, kur galima rast motociklu detaliu ant zemes :)
Image

Posted: 06 Oct 2009, 18:24
by dunse
3h pakatuskiu? =D> ;)