Page 3 of 5
Posted: 18 Oct 2009, 21:24
by mindaugasa vol.2
bet tai buna auksciausios kokybes bioalyva primaishymui. tai ana biosuyranti ir nekenkia.
o tai padaugejo gonkes dvuchtaktniku? labai gerai.
kryze ar kitos priezastys??
beje, jei 5 startavo, o uzlinko 20proc. tai - 1 vadinasi?
gal ner blogay?
o tradicines orientacijos motopyrkiu kiek linko?
Posted: 20 Oct 2009, 22:26
by tckd
neitai pigus BET tai Special for Stormsss!!!

(ziureti i pardaveja:)
http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/mo ... /id-545368
Posted: 21 Oct 2009, 09:43
by storms
[-o<
Posted: 22 Oct 2009, 16:04
by Woo
mindaugasa vol.2 wrote:bet tai buna auksciausios kokybes bioalyva primaishymui. tai ana biosuyranti ir nekenkia.
o tai padaugejo gonkes dvuchtaktniku? labai gerai.
kryze ar kitos priezastys??
beje, jei 5 startavo, o uzlinko 20proc. tai - 1 vadinasi?
gal ner blogay?
o tradicines orientacijos motopyrkiu kiek linko?
Mano ziniom uzlinko vienas 2T, greiciausiai del per ilgai uzlaikyto stumoklio, bus aisku kai isardys. Visi kiti finisavo.
Kodel 2T ilgai negyvena? Sakyciau atvirksciai, usa forumuose isvis nieko nestebina 198X metu 2T krasavykai. Paimi belenkuriu metu krasavyka, pakeiti svaistikli, stumokli, guolius ir turi nauja varikli
2T be priezasties neuzkala, cia ne citroenas

Posted: 22 Oct 2009, 16:09
by wundis
jio. i cia parasysiu, kad jei ne 2t garsas, gal netgi visai butu gerai.
nera nei voztuvu nei paskirstymo grandiniu, viskas paprasta kaip 2²
Posted: 22 Oct 2009, 16:18
by zil130
Hėjus jum dėl garso argumentuotai atsikirstų. Viskas gerai ale an žemų sūkių nedirba

Posted: 22 Oct 2009, 16:20
by Yvl
del garso tai ir as y liuly galiu duot. kuriam cia nepatiko? kaip beje ir kvapas is dudos.
Posted: 22 Oct 2009, 16:33
by El Traxo
Yvl wrote:del garso tai ir as y liuly galiu duot. kuriam cia nepatiko
ne nu tai jo
http://www.youtube.com/watch?v=tC0O40_VIwk
Posted: 22 Oct 2009, 17:39
by Woo
2T ir garsas ir kvapas super, isvesiu duda i prieki kad butu galima ir girdet ir uzuost bevaziuojant

Posted: 22 Oct 2009, 17:49
by mindaugasa vol.2
man tai gasdina 2t reguliavimas. ten kazkokia mistik ir nuojauta, gal net emocijos??
Posted: 22 Oct 2009, 19:26
by Woo
mindaugasa vol.2 wrote:man tai gasdina 2t reguliavimas. ten kazkokia mistik ir nuojauta, gal net emocijos??
Tai kad ten reguliuot galima tik karba ir viskas

Ir tai, nevisada to reikia. Pvz. Honda gamykliskai nustato lb riebu misini, sito nezinojau ir pacioj pradzioj pareidavo turbut po viena zvake kiekviena vaziavima. Tada paskaitai forumus ir suzinai kad tereikia adata perkelti per viena zingsneli zemyn. Perkeliau adata, nuo tada nepakeiciau nei vienos zvakes

Koks dar ten reguliavimas gali buti? Viskas ten paprasta kai isigilini.
Posted: 22 Oct 2009, 20:01
by tts
Posted: 22 Oct 2009, 21:45
by Woo
2T svarbu reguliariai pervynioti duslintuva, tada garsas siek tiek zemesnis ir graziai skamba

Posted: 22 Oct 2009, 21:57
by Yvl
gaila jatubej nerandu kaip groja
shite variakai..
edit: radau!
http://www.youtube.com/watch?v=fzORc3ucdvQ
Sergis su Zabelio mataru buvo 1x Pasaulio chiampas, Willemsenas 6x...
Posted: 22 Oct 2009, 22:06
by Woo
Cia kokis tai homemade aparaciokas ar kas? paciam saite nematau info
