Page 3 of 3

Posted: 07 Oct 2009, 16:53
by tckd
zil130 wrote:Buvau šian krumplite.
Buvo pastebėtas uralo/dnepro reduktorius ir sena galinė žvaigždė nuo kažkokio moco kažkokiu būdu retauruojama, daugiau niekur nežiūrėjau ir neklausinėjau.
tai net del nolaidu nepaklausei?! minusas aiskiai.

Posted: 07 Oct 2009, 16:55
by mindaugasa vol.2
eisi i krumplita, nepastebimai isimesk i kisheniu 3vnt. pakoju nuo stalo, kur gal net ir istekino (neesu tikras, bet menesio galejo ir pakakti). 150lt tikrai nemokesiu, tegu turi peredastai =;

Posted: 07 Oct 2009, 19:39
by zil130
tckd wrote:
zil130 wrote:Buvau šian krumplite.
Buvo pastebėtas uralo/dnepro reduktorius ir sena galinė žvaigždė nuo kažkokio moco kažkokiu būdu retauruojama, daugiau niekur nežiūrėjau ir neklausinėjau.
tai net del nolaidu nepaklausei?! minusas aiskiai.
Jie manęs nuolaidų klausė, bet išlikau oriai paslaptingas ir tylus. Nuolaidoms stop.

Posted: 07 Oct 2009, 20:34
by dunse
dar yra tokia "Vilma" ivaziavimas is lakunu gatves. musu stakles priziuri ir t.t. Ai ir dar kazkokia "metal precizik" ar kazkas panasaus, irgi lakunu gatvej. ivaziavimas i megrame teritorija.

Posted: 15 Oct 2009, 11:48
by El Traxo
tckd, kas girdėt? Ar šūdai ore?

Image

Posted: 15 Oct 2009, 12:44
by xkuza
patinka sito artojo fotke!;D

Posted: 15 Oct 2009, 12:49
by Teo
xkuza wrote:patinka sito artojo fotke!;D
pagalvojau, kad blogiau:

a) semkes spjaudantys hanerininkai (nu yra lesalo paukštukams)
b) tuščias alaus bonkes/skarbonkes metantys rokeriai (nu surenka bomžai, prisirenka centų)
c) miško paklotė niokojantys šūdąbrydininkai ( ?)

Posted: 15 Oct 2009, 12:53
by storms
Teo wrote: pagalvojau, kad blogiau:

a) semkes spjaudantys hanerininkai (nu yra lesalo paukštukams)
b) tuščias alaus bonkes/skarbonkes metantys rokeriai (nu surenka bomžai, prisirenka centų)
c) miško paklotė niokojantys šūdąbrydininkai ( ?)
noreciau pastebeti, kad pirmiems 2 variantams motociklai nereikalingi

Posted: 15 Oct 2009, 12:59
by Teo
storms wrote:
noreciau pastebeti, kad pirmiems 2 variantams motociklai nereikalingi
o aš apie motociklus net nekalbėjau, tik apie "poveikį aplinkai" :)

Posted: 15 Oct 2009, 13:10
by El Traxo
Man atrodo, kad nuotraukoj motociklininkas niekur nevažiuoja ir nieko nežaloja. Atvirkščiai - atskridę šūdai taikosi aplipti jaunąjį gamtininką

Posted: 15 Oct 2009, 13:19
by zil130
Tai samanų kompostavimas, grybai geriau auga. :albino:

Posted: 15 Oct 2009, 13:24
by tckd
organizatoriams leidus mielai apvaziuociau parodytasias menines vietas :hippy:

jei del virinimo tai kadangi latviam litu nereikia
tai gavosi pirk preke lietuviska ir krumplitas patikino kad isdros.. siaip metais. :duckie:

Posted: 15 Oct 2009, 13:44
by mindaugasa vol.2
tckd wrote:organizatoriams leidus mielai apvaziuociau parodytasias menines vietas :hippy:

jei del virinimo tai kadangi latviam litu nereikia
tai gavosi pirk preke lietuviska ir krumplitas patikino kad isdros.. siaip metais. :duckie:
kaina?
mano pakojas matei? pemei? aciu!! =D>

Posted: 15 Oct 2009, 15:46
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:kaina?
mano pakojas matei? pemei? aciu!! =D>
daukantas.
iejus iskart po kairei liepe eit pas ta va ten kur stovi
tai tuneliavau iki jo tiesiai ir atgal laukan,
matyt tuo metu bande hipnozes budu instaliuoti uzeikitedar uzkeikima.

Posted: 20 Oct 2009, 16:49
by tckd
nu tai vsem spasibo vse svabodny.
dar net gireno su stasiu nedadaviau.
kryziui tarpinis pliuszas.

ps
vietoj pakoju siule paimt kazkoki keturracio kardana didokas buvo tai sakiau perduosiu pirmininkui.