Page 3 of 7

Posted: 24 Oct 2009, 19:07
by mindaugasa vol.2
pasidziaugsiu, jog is pirmo primetimo gali tikti fizerio superbike konversine virsutine traversa :rock:
cia ta, kur durnas pavadinimas neatitinka esmes: platus istisas vairas ant brytovos.
skaitua, butu i ledo tema :rock:
bet reikes custom prailgintu stabdziu zarneliu. nepykitai, cbr slangos +15cm, plyz?
bilia, kad uztektu gazo troso ant to paaukstinto vairo :rock:

edit: radiatoriu gal laikinai vertetu pakeisti kokiu sumazintu, shrotiniu? visvien nekais variklis, o kad nesuesti oem'inio?

Posted: 24 Oct 2009, 21:17
by speedmonkey
O kam tas vairas,juk vaziavimo stilius kaip ant asfalto.Ir greiciai tokiepat,viskas priklauso nuo sugalvotos trasos konfiguracijos.
Radiatoriu gal ir galima keist,reiktu ir man apie tai pamastyti

Posted: 24 Oct 2009, 21:31
by mindaugasa vol.2
nu gal nevisai kaip per asfalta? nebent tkcd su shiupeliu nuvalys 1km ledo ant zaliuju ezeru.
skaitau tiesesne sedesena ir platesnis vairas butu privalumas?

Posted: 24 Oct 2009, 21:46
by speedmonkey
Tiesiai ir bobute 300 palekt gali(tik pririst smarkiai reikia).
An posukiu dirbt reikia o kelenu ir ledas puikiai braukiasi ir powerslaidas gaunasi net su 600-sotke

Posted: 24 Oct 2009, 21:52
by mindaugasa vol.2
mane neramina tai, kad svaraus ledo ant musu ezeru nemaciau, butinai sniego ir butinai nelygus ledas. kaip siuo atveju, netaso?

Posted: 24 Oct 2009, 22:07
by speedmonkey
Dar ir kaip taso,bet visiskai netrukdo smaugt.Slyksciausia tai kai kita diena pasidarytoje trasoje randi kruva zveju greziniu,tada tai slalomas.

Posted: 24 Oct 2009, 22:13
by mindaugasa vol.2
na tai jei taso, tai gal pabandysiu uzsideti platesni vaira :chain:
bet tai kitais metais powerslaidai kacergoj ais kaip marco melandri: viena ranka :rock:

Posted: 25 Oct 2009, 07:49
by speedmonkey

Posted: 25 Oct 2009, 12:17
by mindaugasa vol.2
dejau pliusa, nors jau buvau mates :)
beje, ant z.ezero (del jo dydzio) ideliai gautusi susimodeliuoti mugello ir valencijos trasa.
skaitau pavasari tada butu galima drasiai kvalifikuoti europos superstocko uzvaziavimui

kaimynai, is namu galima isvaziuoti ant varztuotu padangu. kay patogumas!?

Posted: 25 Oct 2009, 20:35
by inter
Yay, bet tai kay tema pasipilde naudinga informacija! Dedu + uz padangu dygliavimo technologiju atskleidima, Nokian technologijos iskart nukeliavo i praejusi simtmeti! :albino:

Posted: 25 Oct 2009, 20:55
by mindaugasa vol.2
inter wrote:Yay, bet tai kay tema pasipilde naudinga informacija! Dedu + uz padangu dygliavimo technologiju atskleidima, Nokian technologijos iskart nukeliavo i praejusi simtmeti! :albino:
ponulis, jei gautusi ryt pasiimt padangela, tai prilekciau?

Posted: 25 Oct 2009, 22:36
by inter
Nea, ryt niekaip. Poryt irgi - padangos saugiai utilizuotos vienam is dzukijos kaimu. Savaitgali busiu, priciupsiu.
Beje, kalbam apie galines padangas. Jas atidedavau padangu svilinimams (niekada negali zinoti, gal kada nors pradesiu), o stai priekines ismesdavau. Kur gauti priekiniu? Si sezona sudroziau tik viena, bet sukeitus pusem ir ta dar tiks keletui treniruociu kacergoj :dontknow: .

Posted: 25 Oct 2009, 22:48
by mindaugasa vol.2
inter wrote:Nea, ryt niekaip. Poryt irgi - padangos saugiai utilizuotos vienam is dzukijos kaimu. Savaitgali busiu, priciupsiu.
Beje, kalbam apie galines padangas. Jas atidedavau padangu svilinimams (niekada negali zinoti, gal kada nors pradesiu), o stai priekines ismesdavau. Kur gauti priekiniu? Si sezona sudroziau tik viena, bet sukeitus pusem ir ta dar tiks keletui treniruociu kacergoj :dontknow: .
tai gerai, lauksim iki savaitgalio. skaitau tinkamo vazinejimui ledo iki savaitgalio nebus??
kalbam apie galines.
priekiniu, deja dinkamu dygliavimui taip pat neturu. pora likusiu reikes kazkaip bandyti dar naudoti kitamet. kryze.
bet tai eisime i droztu padangu kromely ir imsime ka nors. turetu kainuoti nebrangiai.

Posted: 26 Oct 2009, 08:24
by jara
as turiu sena kaip velnias priekini bridza 014 120/65 :)
jei tinka, galiu paaukot :)

Posted: 26 Oct 2009, 09:11
by mindaugasa vol.2
jara wrote:as turiu sena kaip velnias priekini bridza 014 120/65 :)
jei tinka, galiu paaukot :)
tai jau tik pasakyk, kad pats nesishypuosi?
net nejuokinga :(