Page 3 of 10

Posted: 10 Nov 2009, 13:50
by tts
pirk nauja kroselka,drozk ir parasyk mini disertacija apie techniniu objektu patikimuma. :tonqe:

Posted: 10 Nov 2009, 13:51
by El Traxo
Woo wrote:Todel kitus keitimo intervalus galima suzinot tik is praktikos. Tad ir idomu butu isgirsti konkrecius pavyzdzius.
Wrong. Elementariausius atsakymus ir jūzerių nau-hau gali susirasti per googlę ir samary čia niekas nepadarys.
Arba darai papsčiausiai - perki, smaugi, prižiūri, remontuoji, smaugi, t.t..t.t.... Arba nedarai...

Posted: 10 Nov 2009, 14:52
by mindaugasa vol.2
jep. skaitau net aplausus visus lietuvos endurokrosmenus, nepapaktu duomenu daryti statistiskai patikima isvada apie tai, kurie mocai laiko, o kurie ne.
uzsienio forumuose, kur daugiau publikos rasosi, gal?
dabar pasakysiu del gamintojo numatytu keitimo intervalu vs praktikuojamu
remsiuosi industrine technika, be abejo
pries daugeli metu, musu technine tarnyba taip pat ignoruodavo gamintojo rekomendacijas del butinumo keisti intervalo arba keistinu daliu kieki (kartu su isdilusia)
kaip parode gyvenimas, be reikalo: praleidus keitimo intervala arba nepakeitus visu daliu, kurias rekomenduoja gamintojas, galima liudna istorijos pabaiga. t.y. subires nax gelzgalys nusinesha is paskos ir dar kruva kitu. antras variantas, priejimo iki keistinos dalies darbo sanaudos yra tokios, kad tikrai verta pasikeisti pakeliui ir kitas dylancias dalis.
na, pastarasis variantas motoentuziastu atveju gal nesiskaito.
ir aplamai visa kas auksciau nesiskaito, jei nera butinas technikos patikimumas (kaip mano pavyzdziu imtos industrines irangos), t.y. galima leisti sau subirti belenkada

Posted: 10 Nov 2009, 15:09
by Woo
uzsienio forumuose ne tik kad daugiau zmoniu raso, bet ten raso atsakymus i klausimus, o ne "nx tau isvis ta kroselka". Jei pastebesit, tai per tris puslapius nera nei vieno atsakymo i tema :D

del gamintojo intervalu irgi galiu pasisakyti keliais pavyzdziais: mano 125cc 2t kroselkai pagal gamintoja stumoklis keiciamas kas 8h. Tai gautusi 3 pasivazinejimai, arba mazdaug 1-2 savaites. Tokio intervalo laikytis mazu maziausiai neprotinga. As SPEJU kad gamintojas intervalus nurodo pesimistiskai, nes neaisku ar vartotojas kaskart isplaus filtra, naudos gerus premixo tepalus, pasildys varikli ir t.t. Bet atliekant visa tai, garantuoju kad po 8h stumoklis dar bus visose gamintojo nurodytose normose (ta nesunku ismatuoti, manuale viskas surasyta). O gamintojui tai zinoma lb naudinga kad pirktum pas ji visa stumokline kas dvi savaites. Palyginimui, 125cc 2t daugelis keicia stumokli intervale 20-30h, o nemazai tokiu kurie ir 40h prasuka be jokiu bedu (remiantis uzsienio forumais).

Tas pats su 4t 250. Manuale - 15h, ar bent vienas keicia stumokli kas tiek valandu?

kitas pvz. Mindaugasa, juk apversti galines padangas irgi negalima, gamintojas to nerekomenduoja, bet zmones vercia ir kuo puikiausiai vaziuoja :-k

Posted: 10 Nov 2009, 15:25
by tckd
Woo wrote:uzsienio forumuose ne tik kad daugiau zmoniu raso, bet ten raso atsakymus i klausimus, o ne "nx tau isvis ta kroselka". Jei pastebesit, tai per tris puslapius nera nei vieno atsakymo i tema :D
ajajaj beda ta kakaja.
tu matai kiek cia loxu prisirinke.
rasineja belenka.
a vot uzsieni tai viskas kitaip!

visi pasisake sitoj temoj ajna an keliu savaitei an gedos stulpo.

:rockwoot:

Posted: 10 Nov 2009, 15:33
by gonzas
kaip ir sakiau: nu nx kazka keist. leki leki ir parduodi.

gero lekimo. o paverkt eik i biteplius.

Posted: 10 Nov 2009, 15:36
by didzhej
naxui poxui bbdejau..
visi BURNAS PLAUT!!! pizdinat

Posted: 10 Nov 2009, 15:53
by Rashyd
ta igal eik ir thumpertalka ir skaityk, o ne parink dvasingos frakcijos, matai jam nesako nieks nieko... kazki kiek cia vaziuotoju mx kur nors karta stumokli keite...
ei geria ui enduroforuma, ten shivis tau straipsni parasys.. gal net pm

Posted: 10 Nov 2009, 17:29
by mindaugasa vol.2
tai jei drozi kroselka, jau 2xkart daugiau zinai, negu puse forumo!
o jei zinai, kad galima stumokli eksploatuoti 2xkart daugiau negu raso manuale, tai kokie dar klausimai??
drozi kol uzlinks ir tiek laishku.
ar nori buti gudresnis uz jezu ir suzinoti stumoklio resursa 0.5h tikslumu, idant spetum pasikeisti pries pat subirima??

Posted: 10 Nov 2009, 19:23
by tckd
aj realu pvz prisiminiau (ne 250 bet vistiek manualai byloja panasiai)
smaugiamas KTM SX 505 (nesakysiu kieno;) an laikrodzio devymkazkelios h ir geguze sake dar si sezona planoja atmint :^o

Posted: 10 Nov 2009, 19:41
by Woo
tckd wrote:aj realu pvz prisiminiau (ne 250 bet vistiek manualai byloja panasiai)
smaugiamas KTM SX 505 (nesakysiu kieno;) an laikrodzio devymkazkelios h ir geguze sake dar si sezona planoja atmint :^o
ir nieko cia nera neimanoma, isimi ir matuoji stumokli, zieda ir ziuri ar viskas normose. Didesnes kubaturos varikliukai gi ilgiau tarnauja

Posted: 10 Nov 2009, 19:47
by Woo
bet siaip tai skaitau linksma tema, tiek demesio susilauke :D =D>

zinosiuos kad mx klausimais nerasyt, sita punkta gal reik itraukt i taisykles :D bo vis prasaunu sukurdamas kokia kvaila tema ](*,) :D

delete sita tema ir bus ramu, tik tersia dvasinga eteri #-o o pats einu nusibausti ir tuoj pat pasikeisiu stumokli :D

Posted: 10 Nov 2009, 19:52
by Rashyd
nu pradzia prasta buvo, o galas visai gajdys. misu pinusa.

Posted: 10 Nov 2009, 20:25
by tckd
Woo wrote: ir nieko cia nera neimanoma, isimi ir matuoji stumokli, zieda ir ziuri ar viskas normose. Didesnes kubaturos varikliukai gi ilgiau tarnauja
heh tai galesi pasmaugi isimi pamatuoji, pasmaugi isimi pamatuoji :laughing6:
aprasytas avtejis manau tik keiciama tepalai ir smaugiama :albino: arba keis nematave arba keis kas nusipirks :-$

Posted: 10 Nov 2009, 21:48
by Ziune
tikrai grazi tema. patiko. Woo, rashydas, mindaugasa - =D>
bus gerai ir be pliusu.