Page 3 of 8
Posted: 25 Nov 2009, 00:38
by gonzas
nu paskaiciau apie ta midlanda. neradau ten nieko apie motosporto tepalus. tik tiek, kad jie gali pagal tavo uzhsakyma pagaminti tavo vardinius tepalus.
tai praktishkai, jau galime uzhsakyti backute NOTOMORROW SynthOIL.
Posted: 25 Nov 2009, 09:21
by jara
inter wrote:Apie Midland pirmakart girdziu, bet as siaip jau technikai neispruses, tad nieko nuostabaus.
Apie senesnius Michelin Pilot Power daug kur girdejau, kad jie gerai laiko. Per gerai. T.y. laiko, laiko, o paskui be perspejimo pabega. Zodziu, trukdavo informatyvumo. Pernai vazinejau su tokiais Michelinais, tai ka as zinau, man tai griunasi kaip ir su siemetiniais Dunlopais. Tarp markiu pakeitimu praejo pernelyg ilgas laiko tarpas, kad atgaminciau skirtumus, bet forumuose apie neinformatyvuma raso sportinykai megejai, ta pacia diena isbande Michelin ir kita firma, tai gal reik tiket? Kita vertus, galbut didesne itaka daro ne marke, o vaziavimo stilius? Gi kiekvienas vaziuoja skirtingai.
Kas liecia licencija - siulau orientuotis i LMSF. Orientuotis, nes velniazin kaip viskas atrodys pavasari. Man pavasari atrode, kad labiausiai apsimoka imti NMSF, nes didzioji dalis C klases varzybu turejo vykti Lietuvoj (vadinasi pigiau). Gavosi kaip gavosi - vaziavau vien tik uzsieniuose ir buvau vienintelis savo klasej NMSF'e. Neidomu. O LMSF'as i savo iskaita neitrauke. Tai kaip ir patapau pirmas C klasej, o bet taciau i istorinius analus mano pergale taip ir nepateko. Teks bandyti dar karta

.
inter - barcelona 0:2
o del licenciju, tai kaip ir rasiau pries tai skyriuose, kad siemet ir LMSF tokia pati situacija kaip ir NMSF. vaziavau, laimejau, bet niekam neidomu. i istorija irgi neirasyta

siaip skaitau, kad reikia kooperuotis visiems ir imti licensija is vienos federacijos, su kuria nebutu po to problemu smaugti uzsieniniame ziede. be to, kuo daugiau bus bendraminciu, tuo lengviau vienokiu ar kitokiu budu itakoti federaciju veikla ir nuomone. aisku, jei toks itakojimas bent teoriskai imanomas

Posted: 25 Nov 2009, 09:55
by mindaugasa vol.2
as turiu midland cb racijas. ar sportines nzn. cia tokio plocio kompanijos profilis ar kaip?
Posted: 25 Nov 2009, 11:23
by Lucas
Michelinai, Dunlopai, Pirelliai. Klausimas, o kodel niekur neislenda toks brandas kaip Metzeleriai? Nors tai po tuo paciu Pirellio sparnu dirbama, bet jau vis tiek kitoks modelis?
Posted: 25 Nov 2009, 11:37
by mindaugasa vol.2
Lucas wrote:Michelinai, Dunlopai, Pirelliai. Klausimas, o kodel niekur neislenda toks brandas kaip Metzeleriai? Nors tai po tuo paciu Pirellio sparnu dirbama, bet jau vis tiek kitoks modelis?
neislenda, nes storms isvaziaves. o kodel turetu islysti? labai pigus? imho, vedanciu gamintoju tos pacios kategorijos (pvz. pusslikiai) padangu 'laikymo' visvien per akis. imi, kuriuos pigiau gauni ir tiek.
Posted: 25 Nov 2009, 12:29
by Lucas
Todel kad naudoti UK zieduose Pirelliai dazniausiai buna SC1 compoundo ir priekis ir galas, o Mezeleriai racetekai K1 priekis ir K2 galas. O kainos vienodos. Taigi logiskai isvedam kad uz tuos pacius pinigus nusiperki kietesnes sudeties padanga kuri taip pat logiskai turetu ilgiau laikyti ant Kacergos tarkos. Tai vat ir domaujuosi.
Posted: 25 Nov 2009, 13:05
by mindaugasa vol.2
Lucas wrote:Todel kad naudoti UK zieduose Pirelliai dazniausiai buna SC1 compoundo ir priekis ir galas, o Mezeleriai racetekai K1 priekis ir K2 galas. O kainos vienodos. Taigi logiskai isvedam kad uz tuos pacius pinigus nusiperki kietesnes sudeties padanga kuri taip pat logiskai turetu ilgiau laikyti ant Kacergos tarkos. Tai vat ir domaujuosi.
hmm, sorry
Posted: 25 Nov 2009, 19:55
by speedmonkey
A neatrodo kad padevetom padangom, kur tikri vyra jau meta per tvora,ir vaziavimas gaunas amebiskas???!
Beje del licenziju tai ga pas slektas ar zirgus pigiau butu, jei jau visvien apart Plado ir Cibirkos,kitu ziedinyku ant LT ner?
Posted: 25 Nov 2009, 22:41
by jara
speedmonkey wrote:
Beje del licenziju tai ga pas slektas ar zirgus pigiau butu, jei jau visvien apart Plado ir Cibirkos,kitu ziedinyku ant LT ner?
hmmm, cia tai mintis.
kur suzinot galima butu?
parodytumem LMSF, kad ne jie diktuoja salygas, o lenktyninkai.
nes pagarbos sitoje srityje vistiek nulis
Posted: 28 Nov 2009, 01:20
by speedmonkey
Kas papolski bacet ,tai pas slektas paklast gali,o as pas zirgas paklausiu
Posted: 08 Dec 2009, 22:18
by speedmonkey
Ti val Latviai parase taip:
Privet,
Oficialnij sait
www.lamsf.lv , no mozno smotret i
www.motoaplis.lv (est i translate opcion)
Poka esce nerazobralis s cenoi na licenziju. Glavnoe ctobi strahovka min.2000 LVL (dla motosporta i deistvovala v Est, Lat, Lit). I esce takaja meloc - razresenije litovskoi federacii dla starta s latviskoi licenzijei.
Posted: 08 Dec 2009, 23:02
by jara
speedmonkey wrote:I esce takaja meloc - razresenije litovskoi federacii dla starta s latviskoi licenzijei.
na joa, tikrai, akd sulkmena ir tikrai, akd gausi ta leidima

Posted: 08 Dec 2009, 23:09
by Vito
Tai kiek ta licenzija kainuoja, kad tokios mintys kyla kitur ieðkot?
Posted: 08 Dec 2009, 23:15
by jara
Vito wrote:Tai kiek ta licenzija kainuoja, kad tokios mintys kyla kitur ieškot?
Vito, mintys kyla ne del kainos, o del poziurio i sportininkus ir i pati sporta. nes pas mumis tokio poziurio nera. po viso sezono apdovanoja viena lenktyninka ir viena to lenktyninko komandos drauga, kuris vaziavoo lygiai vineriose ar dvejose lenktynese, o kiti kas smauge, net pamineti nebuvo.
Posted: 08 Dec 2009, 23:20
by Vito
jara wrote:
Vito, mintys kyla ne del kainos, o del poziurio i sportininkus ir i pati sporta. nes pas mumis tokio poziurio nera. po viso sezono apdovanoja viena lenktyninka ir viena to lenktyninko komandos drauga, kuris vaziavoo lygiai vineriose ar dvejose lenktynese, o kiti kas smauge, net pamineti nebuvo.
Leiskite spëti - turëjai NMSF licenzijà?