Page 3 of 13

Posted: 13 Jun 2010, 22:13
by storms
neturejau ne vieno michelinu komplekto. niek pasakyt negaliu

Posted: 13 Jun 2010, 22:54
by Woo
pilot poweriais nemazai kas trackdaysuose mina, nes musu tempu minant ju sociai uztenka, sakyciau iki 1.25 su jom dar labai saugu vaziuot. Beje, toks karsonas (geras vaziuotojas), kacergoj su gamykliniais batlaxais 014 suko ratus apie 1.20 :)

Ir dar kaip pvz, jei neklystu visa california superbike school iki siol vaziavo su dunlop Q1. Dabar, kai isejo Q2, galbut pasikeite.

Posted: 13 Jun 2010, 23:02
by jara
Woo wrote:pilot poweriais nemazai kas trackdaysuose mina, nes musu tempu minant ju sociai uztenka, sakyciau iki 1.25 su jom dar labai saugu vaziuot. Beje, toks karsonas (geras vaziuotojas), kacergoj su gamykliniais batlaxais 014 suko ratus apie 1.20 :)

Ir dar kaip pvz, jei neklystu visa california superbike school iki siol vaziavo su dunlop Q1. Dabar, kai isejo Q2, galbut pasikeite.
CSS GP raceriais varo. bent vare.
na, dabar su 014 mint turbut complicado. turbut per senos jos :)

Posted: 13 Jun 2010, 23:21
by Woo
CSS savo webe kazkur rase, kad vaziuoja su Q ir fotkese bei video ziurejau kokios padangos :) na bet cia neesme, skirtingose salyse skirtingu laiku galejo visokias padangas naudot. Asmeniskai deciau pilotpowerius arba Q2 jei planuoji vazinet mieste ir pora trackdaysu

Posted: 13 Jun 2010, 23:35
by devil_racer
Woo wrote:CSS savo webe kazkur rase, kad vaziuoja su Q ir fotkese bei video ziurejau kokios padangos :) na bet cia neesme, skirtingose salyse skirtingu laiku galejo visokias padangas naudot. Asmeniskai deciau pilotpowerius arba Q2 jei planuoji vazinet mieste ir pora trackdaysu
kaip ir prieš tai minėjau, iškepk ant R16 ratlankio, mielai užsidėsiu ;)

pagal sąrašą yra tas kas yra, aišku dar kitų gamintojų tiesiog nepavyko rast normalių duomenų ką ir kokių išmatavimų jie ten gamina :)


o važinėjimas ,mieste, už miesto ir vienas kitas track day :)

Posted: 14 Jun 2010, 09:19
by jara
Skaitau imk bylen kuria nauja ir viskas bus gerai :)

Posted: 14 Jun 2010, 09:41
by storms
as skaitau, kam imt blogesne, jei galima imt geresne
imciau minksciausia ri pageidautinai dualcompoundine

Posted: 14 Jun 2010, 12:22
by devil_racer
o bet tačiau, tai gaunasi kad geriausios gumos iš sąrašo šios?

dunlop qualifier

brigestone Battlax BT-016


a kurios geresnės?


gal kam ant lietaus teko jas išbandyt? ir kaip jos prie žemesnių temperatūrų?


nemuškit už tokius klausimus, o bet tačiau pilot sportai nepavedė nei lapkričio mėnesį, nei pliaupiant kaip iš kibiro, tai tiesiog įdomu :)

Posted: 14 Jun 2010, 12:27
by jara
skaitau, kad tema lock!
paskaityk auksciau esancius atsakymus ir surasi visa info :)

Posted: 14 Jun 2010, 20:04
by gintaras13
Ka tik is visiems zinomo slapto kromelio isigijau Bridgestone 016 komplekta - super daigtas. Isyla grait (prie +5-6, esant lietui padanga buna siek tiek aukstesnes temperaturos nei zmogaus kunas - na tipo jei salta - kolonkej gali rankas pasisildyt...)
O jei rimtai - ant lietaus laiko uztikrintai, posukiuose kiek teko bandyt - irgi gerai zodziu pliusai

Re: padangos

Posted: 21 Oct 2010, 19:26
by Dzuku_Briedzis
Noriu tik pasakyti, kad nuo siol galite padnagnas pasikeisti Pasilaiciuose garaziuky pas mani :)
Kaina - 0 (keiciates patys)
IMG00026-20101021-1916.jpg

Re: padangos

Posted: 21 Oct 2010, 22:44
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:Noriu tik pasakyti, kad nuo siol galite padnagnas pasikeisti Pasilaiciuose garaziuky pas mani :)
Kaina - 0 (keiciates patys)
kai iskaiciuoji alu kuris bus isgertas keiciant tai ciuju pas mitas bus pigiau :albino:

Re: padangos

Posted: 21 Oct 2010, 22:49
by storms
o kelias papildomas kameras priskaiciavai?

Re: padangos

Posted: 21 Oct 2010, 22:51
by tomasn
ble, stormsa, ipareigoju kioskeli atstovaus vee rubber produkcija. tsdck manau irgi prisideda prie ipareigojimo!

Re: padangos

Posted: 21 Oct 2010, 22:52
by storms
:pagausiu: