Page 3 of 17

Posted: 05 Apr 2010, 23:10
by nitruxa
apie kompensacija detaliau prasyciau... :D maciau kazkada tai kad kompensavo, bet drausta buvo kasko draudimu.
kaip su mocais daryt? jauciu is vis nieko neispesi, nes zenklu kruvos "kasybos", "verbliudai" ir t.t.
bet kad vistiek jie nepadejo... uzpilta bala su vandeniu buvo, ir hujakst babakst... drauge vos is galines sedines ant bako neuzsoko... nu vienu zodziu baisu... [-o<

Posted: 06 Apr 2010, 00:05
by Vito
Reikëjo sustot, skambyt milicijai ir uþregistruot. Tada galëtum kelininkams pist protà. Dabar jau ðaukðtai po pietø.

Posted: 06 Apr 2010, 00:10
by nitruxa
tai sakau, kad niekam ten nieko neirodysi... zenklu pilna buvo kad vyksta kelio darbai, kad kelias nelygus, kad max greitis 40 ir t.t. taip kad, niekam nieko neirodysi :) na, aisku pabandyti galima buvo, bet nemanau, kad ka ispesciau :(

tas pats kaip ir su stirnom ir briedziais... jei partrenki stirna kelio atkarpoje kur zenklas "atsargiai laksto stirnos", tai dar ir bauda sumokesi...

Posted: 06 Apr 2010, 09:57
by jara
nitruxa wrote:tai sakau, kad niekam ten nieko neirodysi... zenklu pilna buvo kad vyksta kelio darbai, kad kelias nelygus, kad max greitis 40 ir t.t. taip kad, niekam nieko neirodysi :) na, aisku pabandyti galima buvo, bet nemanau, kad ka ispesciau :(

tas pats kaip ir su stirnom ir briedziais... jei partrenki stirna kelio atkarpoje kur zenklas "atsargiai laksto stirnos", tai dar ir bauda sumokesi...
su stirnom ne tas pats. kiek pamenu paskutiniu metu auksciausiasis berods teismas ar tai konstitucinis, tiksliai nepamenu, prieme nutarti vienoje byloje, kad kai issoka briedis ar panasiai ant kelio,, tai valstybe privalo atlyginti nuostolius.
del atvejo su duobe, manau, kad irodinet buvo galima, taciau faktas uzfiksuotas nebuvo, tad dabar vienintele iseitis varyt i ten su mocu kuria diena ir kviest mentus. tada irodinet :)

Posted: 06 Apr 2010, 10:09
by ezhiukas
nelabai ten ka irodysi. Pavasari geriau vazinet su endurke. As savo traktoriaus be geguzes netrauksiu, palauksiu pakol smelis is gatviu dings ir duobes aplopys. Kol kas jodysiu tamara :)

Posted: 06 Apr 2010, 10:12
by nitruxa
man irgi taip atrodo, jog nieko neirodysi :) tik nervus su daugiau sugadinsi ir nezinia kiek dar $ reiks paklot ant visokiu ekspertiziu ir pan...

laikrasti anksciau rase, jog masina budama apdrausta kasko ir ikalusi duoben gavo atlygi, bet teko ilgai ir nuobodziai irodynet, jog duobe buvo nematoma, kad ja buvo neimanoma apvaziuot ir t.t.

sioje situacijoje manau greit mane praspyrs :D

EDIT: Del lyginimo... geriau vezt ten kur siule "inter" ar galima ir motomitui parupint si reikala? as pas juos kazkada tai masinos ratus lyginau tai susitvarke gan neblogai.

tad kur geriau?? kokybes / kainos atzvilgiu :)

Posted: 06 Apr 2010, 11:27
by El Traxo
ezhiukas wrote:Pavasari geriau vazinet su endurke. As savo traktoriaus be geguzes netrauksiu, palauksiu pakol smelis is gatviu dings ir duobes aplopys. Kol kas jodysiu tamara :)
Sekmadienį su traktorium prasukau ratuką (~70km) - tai snarglys lipa lauk, vėsokoka. O bet su endurke gerai prasukus jau būtų karšta :)

Posted: 06 Apr 2010, 12:42
by tckd
El Traxo wrote: Sekmadienį su traktorium prasukau ratuką (~70km) - tai snarglys lipa lauk, vėsokoka. O bet su endurke gerai prasukus jau būtų karšta :)
siulau itraukti kaip motofakta su endurke visada +6 Celcijaus nei kitais padargais. beigi niekada nelyja.

:albino:

Posted: 17 May 2010, 21:04
by inter
Labadien, gerbiamieji suskio :albino: dienoraščiaus skaitytojai.
Šiandien kaip ir žadėta pakalbėsim apie suskines inpurškimo klaidas ir jų kodus. Kaip žinia per pirmąjį shakedown Kačerginėje (rašyta raidautų skiltyje) po ilgo žiemos miego sušlubavo manasis suskis, prietaisų skydelyje pirmąkart ilgam įsiplieskė raudona FI lemputė (oj, ne, lemputės tai čia pas ducati, pas suskius jau modernios technologijos - LED). Tai va, sakau ilgam, nes atsitikdavo tai ir anksčiau. Retsykiais. Labai retsykiais. Tuomet užgesinus ir vėl užvedus variklį problema praktiškai išnykdavo. O štai minėtuoju atveju toks gydymas tepadėdavo tik pusei Kačerginės trasos maršruto. Buvo aišku - gydytis reikia rimčiau.
Grįžus į garažus buvo pagooglinta, pavartytos remonto instrukcijos ir imtasi darbo.

1. Sumontuotas stebuklingas raudonasis mygtukas, išvedantis į prietaisų skydelį klaidos kodą, pagal kurį nustatome neveikiančios įpurškimo sistemos dalis.
Image
Šiaip jau mygtukas atlieka trumpiklio vaidmenį (užtrumpina du dontaktus diagnostikos kištuke, randamame po sėdyne). Kodėl ne tiesiog trumpiklis, klausia skeptikai? Todėl, kad normaliai eksploatuojant, kartais norisi matyti ne tik klaidų kodus, bet ir temperatūros rodmenis - mygtukas labai naudingas "fyčeris" :).
2. Taip, dabar visi pakreipiam galvas link skydelio. Pakreipiam, sakau, nu!
Raudonas mygtukas diagnozavo ligą - C28, kas perfrazavus iš mediciniškai korektiškos binarinės kalbos maždaug reikštų "antrinės gazo sklendės valdikliukui KAJUK".
Image
3. Kągi, žiūrim ką apie tai rašo Raudonojoje knygoje.
Image
Rašo, kad reikia matuoti varžą tarp tokio ir tokio kontakto. Turėtų būti 7-8 omai, o pas mus cieli 500. Mažytis neatitikimas.
4. Nuimam vistik oro filtro dangtį ir žiūrim kas vyksta. Įjungus degimą sklendės iš uždarytos pozicijos persisuka į pilnai atidarytą. Taip ir turi būti. Bet nuo to lengviau netampa, nes niekas neaišku. Junginėjant degimą ir tampant už laidų - eureka, kažkas kažkur sudžergždė, sklendės neatsidarė, susigeneravo dar viena C28 klaida. Nėra kontakto.
Va tos antrinės sklendės. Už jų pirminės, nes valdosi gazo troseliu. O šitos antrinės, nes elektroniškai.
Image
O čia tas servomotoriukas.
Image
Nieko kito nelieka kaip tik ardyti servomechanizmą. Rezultatas čia:
Image
Image
Image
Image
Turiu perspėti bandysiančius eiti panašiu keliu - aparatas nepritaikytas daugkartiniam ardymui, nesgi tvirtai sukniedytas, todel ardydami įrankių dėžėje turėkite gražtą, o surinkinėdami 5vnt. M5 varžtų ir veržlių, panaudojamų vietoje kniedžių.
Aha, tai apie problemą gi. O problemos tai plika akim nesimatė, tik neįprastai didelė varža ir eksperimento metu nustatytas kontakto nebuvimas. Kad jau nebuvo ką daryti, lituokliu pakartotinai perlituotos visos stambesnės litavimo vietos. Valio! Varža pagaliau atitinka deklaruojamąją - 7,5 omo!
Surenkam, užvedam, testraidinam - viskas ok :) . Antras trackdėjus Kačerginėje taip pat atlaikytas su pagyrimu. Išvada - kažkas sugedo, kažką pakrapščiau - viskas veikia kuo puikiausiai :D .
Ir dar raudonas mygtukas ateičiai pasiliko :albino: :albino: :albino: .

Pabaigai pamokanti iliustraciją kaip elastinis guminis dirželis puikiai atlieka bako prilaikymo funkciją. Nu kuom ne McGyverio racionalizavimo triukas???
Image

Posted: 17 May 2010, 21:08
by Dzuku_Briedzis
Kaip visiskas technikos analfabetas skaiciau su nutysusia seile... Ot zmones sugeba tuose motocikluose gaudytis...

Uz bako laikikli - pliusas pareina

Posted: 17 May 2010, 23:01
by mindaugasa vol.2
pasinaudodami tuomi suzinome, kad mr. suzuki pradejo savo veikla meistraudamas audimo stakles, pagrinde is medzio. ir aplamai buvo nebluogs stalius.
tai va interas turi dabar taisyti staliadirbystes klaidas.
interui +1 uz audimo stakliu tiuninga

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 21 Nov 2010, 22:37
by inter
Laba vakara, seniai beatnaujintas kantpeli. Pasiilgau tavęs. Aha, tai apie ką mes čia. Priešpaskutininų suskio upgreidų detaliai neminėsiu. Pasakysiu tik tiek, kad beveik visos sportinės go-fast detalės pagedo, ko pasekoje kovinis reinkarnavosi į bene visiškai gamyklinės komplektacijos. Keletas skambučių ir vuala, suskis paliko aptvarėlį iškeisdamas mane (och, kaip aš jį suprantu) į auksakasę lietuvaitę.
Atsisveikinimo foto iš Regitros.
Image
Bet tai nereiškia, kad šis skyrelis tyliai numirs. Anaiptol.
Nesgi vietoj planuotos revoliucijos įvyko įvairiapusiškai pagrįsta evoliucija - suskis again!
Image
Show must go on :D .

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 21 Nov 2010, 22:45
by mindaugasa vol.2
nu kokios malonios perturbacijos!
kada test ride?

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 21 Nov 2010, 23:02
by inter
Lengvai ir saldžiai!
Tik... registruokitės tai iš anksto ir su savim ko nors atsivežkit :albino: .
Beje, Hukut, t.y. Nitrūxa jau testavo.
Image
Sakė po civico valina belenkaip. O juk pas civiką tai VTEC'as!

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis

Posted: 21 Nov 2010, 23:27
by gintaras13
Nzn apie k atie sportinykai ir galvoja - juk visiems zinoma kad suskio ratai nelaiko :-k