NEmoto: Dujos ir kitokia ikanomija.
vat pritariu 100 proc. turejau dvi mašinsa su dujom. kai dujos kainavo iki lito, o duju iranga kainavo kapeikas, tai ta ekonomija tikrai atpirkdavo didesnius ar mažesnius dujinius vargus ar nepatogumus.Username wrote:blablabla
sako - dyzelis smirda. kai dujas užpylinedavo dziedulis degalineje, buvo zajebys, bet kai dabar pačiam tenka keliais šliaužioti aplink mašiną ir uostyti dujas - nepatinka. juolabiau, kad daugumoj degaliniu yra vienkartiniu pirštiniu - rankos nebesmirda saliara.
kitas niuansas - niekasda neturejau dizelines mašinos, todel labai noriu išmeginti. gal nepatiks. kas žino.
Na pagal statistika, 50% Europoje vazinejanciu masinu yra dyzelines.T.y. ne koks nors ekskliuzyvas ar egzotika. (Su dujom turbut kokie 5%).Teo wrote:vat pritariu 100 proc. turejau dvi mašinsa su dujom. kai dujos kainavo iki lito, o duju iranga kainavo kapeikas, tai ta ekonomija tikrai atpirkdavo didesnius ar mažesnius dujinius vargus ar nepatogumus.Username wrote:blablabla
sako - dyzelis smirda. kai dujas užpylinedavo dziedulis degalineje, buvo zajebys, bet kai dabar pačiam tenka keliais šliaužioti aplink mašiną ir uostyti dujas - nepatinka. juolabiau, kad daugumoj degaliniu yra vienkartiniu pirštiniu - rankos nebesmirda saliara.
kitas niuansas - niekasda neturejau dizelines mašinos, todel labai noriu išmeginti. gal nepatiks. kas žino.
Beto sukimo momentas nori nenori yra gerai, ypac mieste malantis.
Pritarsiu Juzei. Turėjau kelias mašinas su dujom, bet su Rextonu padariau išimtį ir nusipirkau gerą apynaujį dyzelį. Ką aš galiu pasakyt.. Kaifas. Aišku, važiuoja kitaip, reikia apsiprast, bet.. Pamiršau visus vargus su dujom, smarvėm, kitom nesąmonėm. Dviejų tonų tankas, o dyzelio jama 9 litrus. Atliekamą vietą bagažinėj sėkmingai panaudojau subui
Žodžiu, jei sekančią mašiną pirkčiau tokią, kokios noriu, tai būtų arba dafiga ėdantis ir dafiga valinantis benzas, arba ekonomiškas dyzelis. Su dujom jau atsižaidžiau.
Žodžiu, jei sekančią mašiną pirkčiau tokią, kokios noriu, tai būtų arba dafiga ėdantis ir dafiga valinantis benzas, arba ekonomiškas dyzelis. Su dujom jau atsižaidžiau.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Aš pagaliau paėmiau dyzelį. Ketinau jamti nuo kažkur Y2K, bet vis gaudavosi benDzinas - dyzelio neįpirkdavau.Teo wrote:kitas niuansas - niekasda neturejau dizelines mašinos, todel labai noriu išmeginti. gal nepatiks. kas žino.
Misijose visas mašinas turėjau dyzelius - Golf IV 1,9TDI, Toyota 4runner 3.0, LandCruizer 75 ir Nissan Patrol 2,8 - puikios, patikimos mašinos ir varikliai. Ypatingi sentimentai ir komplimentai 4Runneriui. Jei visos be išimties misijos, veikiančios pagrinde šalyse be normalios infrastruktūros (serviso, tiekimo), pasitiki dyzeliais, tikriausiai kažką tai sako.
Last edited by El Traxo on 17 Dec 2009, 14:50, edited 1 time in total.
How does you do?
tiesiog privalu susikt sia temaEl Traxo wrote: Keièiau pusaðiø gumas. Iðorinës vël suplyðo po 5k km. Greièiausiai, kad aftermarketo (nors ir ne fufliakinis) iðmatavimai/rinkës netiko.
yra niuansas su granatu gumom, jos turi labai atitikt, bet ant naujos nesimato, nes reik pasildyt, o kiti deda nesildyta stipriai uzverzia ir viskas, va tada ir nelaiko. tiksliau nenupasakosiu, bet kai keisi pasinagrinek, ten tokia savotiska technologija
race your life
per praejusius du metus su 2008 metu td prasukau 120 000km viskas su ja ok, bet nx kai su lakierkom statoile ilipi i bala dyzelio, o ir pirstines nevisur dar tada budavo
o del sukimo momento aisku jis labai pravercia kai turi FWD koki
siuo metu 10k eur regione renkuosi automobili kasdienai, tai visiskai jokiu kitu variantu neziuriu tik awd turbo, jokiu dyzeliu
kadangi ilgu kelioniu laikas baigesi, nebus vpadlu ir uzsipylineti kelis kartus per sav.
beje kas del voztuvu ir kitu minusu duju - tai reikia labai dideles kompetencijos kad viskas butu ok. lt yra vienetai kurie padaro gerai, ypac turbo + awd.
p.s. nzn kurioje cia masinoje po 80 sek pucia silta ora
butu idomu suzinoti.... greiciausiai iki siol pasildavo mano evo, po 2-3 min jau pilnai pusdavo silta, ziema, kaip pvz corola 08 - 6-7 min
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
o del sukimo momento aisku jis labai pravercia kai turi FWD koki
siuo metu 10k eur regione renkuosi automobili kasdienai, tai visiskai jokiu kitu variantu neziuriu tik awd turbo, jokiu dyzeliu
beje kas del voztuvu ir kitu minusu duju - tai reikia labai dideles kompetencijos kad viskas butu ok. lt yra vienetai kurie padaro gerai, ypac turbo + awd.
p.s. nzn kurioje cia masinoje po 80 sek pucia silta ora
menu laikus kai smaugiau
Minde_Kei wrote:per praejusius du metus su 2008 metu td prasukau 120 000km viskas su ja ok, bet nx kai su lakierkom statoile ilipi i bala dyzelio, o ir pirstines nevisur dar tada budavo![]()
o del sukimo momento aisku jis labai pravercia kai turi FWD koki
siuo metu 10k eur regione renkuosi automobili kasdienai, tai visiskai jokiu kitu variantu neziuriu tik awd turbo, jokiu dyzeliukadangi ilgu kelioniu laikas baigesi, nebus vpadlu ir uzsipylineti kelis kartus per sav.
beje kas del voztuvu ir kitu minusu duju - tai reikia labai dideles kompetencijos kad viskas butu ok. lt yra vienetai kurie padaro gerai, ypac turbo + awd.
p.s. nzn kurioje cia masinoje po 80 sek pucia silta orabutu idomu suzinoti.... greiciausiai iki siol pasildavo mano evo, po 2-3 min jau pilnai pusdavo silta, ziema, kaip pvz corola 08 - 6-7 min
![]()
minde, alia sakyk, idomu butu ipist duja i evo..?
Statoile piltis reikia dyzeli ne ten kur furos pilasi, o kur normalus auto sustoja. T.y. ta vieta kurioje tu stotum ir dyzeliui IR benzui piltis (hint: salygos viendos). Ir jos buna normalios, shvarios.Minde_Kei wrote:per praejusius du metus su 2008 metu td prasukau 120 000km viskas su ja ok, bet nx kai su lakierkom statoile ilipi i bala dyzelio, o ir pirstines nevisur dar tada budavo![]()
o del sukimo momento aisku jis labai pravercia kai turi FWD koki
siuo metu 10k eur regione renkuosi automobili kasdienai, tai visiskai jokiu kitu variantu neziuriu tik awd turbo, jokiu dyzeliukadangi ilgu kelioniu laikas baigesi, nebus vpadlu ir uzsipylineti kelis kartus per sav.
beje kas del voztuvu ir kitu minusu duju - tai reikia labai dideles kompetencijos kad viskas butu ok. lt yra vienetai kurie padaro gerai, ypac turbo + awd.
p.s. nzn kurioje cia masinoje po 80 sek pucia silta orabutu idomu suzinoti.... greiciausiai iki siol pasildavo mano evo, po 2-3 min jau pilnai pusdavo silta, ziema, kaip pvz corola 08 - 6-7 min
![]()
Kas del pirstiniu, nereikia net ju: yra visuomet statoiluose popierius, kurio atsiplesi ir imi uz pistoleto.Kai baigi, popieriu ismeti i salia pastatyta siuksliu deze.Tokie dalykai jau yra nuo seno pas Statoil.
O sildo tos masinos (dyzeliai) kurie turi papildomus peciukus kurie pradeda pusti silta ora i salona kol variklio temp. rodyle dar amzino ishalo zemeje. Tai yra opcija kuria tu uzsisakai pirkdamas nauja masina arba kurios nebuna jeigu masina parkeliavusi is pietu saliu (ten nebuna salta ir to nereikia.) Praktiskai visi gamintojai ta turi.
Nu pas mane yra webasta, ji sildo vandeni bendroje sistemoje. Nesakyciau, kad po 80 sec. jis ten jau siltas, bet prie +10C ir prie +3C skirtumas jauciamas, motoras uzsyla (automatiskai ir siltas greiciau i salona patenka) daug greiciau prie +3C 
Norejau pasileisti ja per atskira valdymo kanala, kad papaudus ant nuotolinio "on" jis sildytu vandeni ir uzkurimo metu jau butu susiles motoras, bet paskaiciau, kad po 1 tokio rytinio "shock" reikia 2 dienas normalia vazineti, arba nakciai junk papildoma akumo pakroveja.
Tipo tas daiktas ir taip su 30A saugikliu. tai jauciu, kad kazkur 60W naudoja... plius siurbliai bako naudojasi, tai dar ~30W... idomei idomei...
Anyway. Dalykas geras.
p.s. pas mane akumas by default 92Ah (jei kas del nusodinimo).
Ir nuo praejusio remonto naujas ir dar gelinis kazkoks... kainavo.
Norejau pasileisti ja per atskira valdymo kanala, kad papaudus ant nuotolinio "on" jis sildytu vandeni ir uzkurimo metu jau butu susiles motoras, bet paskaiciau, kad po 1 tokio rytinio "shock" reikia 2 dienas normalia vazineti, arba nakciai junk papildoma akumo pakroveja.
Tipo tas daiktas ir taip su 30A saugikliu. tai jauciu, kad kazkur 60W naudoja... plius siurbliai bako naudojasi, tai dar ~30W... idomei idomei...
Anyway. Dalykas geras.
p.s. pas mane akumas by default 92Ah (jei kas del nusodinimo).
Ir nuo praejusio remonto naujas ir dar gelinis kazkoks... kainavo.
—
didzhej
didzhej