NEmoto: Dujos ir kitokia ikanomija.

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

userneimas praBudo ish 97 metu duomenu.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Username wrote:blablabla
vat pritariu 100 proc. turejau dvi mašinsa su dujom. kai dujos kainavo iki lito, o duju iranga kainavo kapeikas, tai ta ekonomija tikrai atpirkdavo didesnius ar mažesnius dujinius vargus ar nepatogumus.
sako - dyzelis smirda. kai dujas užpylinedavo dziedulis degalineje, buvo zajebys, bet kai dabar pačiam tenka keliais šliaužioti aplink mašiną ir uostyti dujas - nepatinka. juolabiau, kad daugumoj degaliniu yra vienkartiniu pirštiniu - rankos nebesmirda saliara.
kitas niuansas - niekasda neturejau dizelines mašinos, todel labai noriu išmeginti. gal nepatiks. kas žino.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Teo wrote:
Username wrote:blablabla
vat pritariu 100 proc. turejau dvi mašinsa su dujom. kai dujos kainavo iki lito, o duju iranga kainavo kapeikas, tai ta ekonomija tikrai atpirkdavo didesnius ar mažesnius dujinius vargus ar nepatogumus.
sako - dyzelis smirda. kai dujas užpylinedavo dziedulis degalineje, buvo zajebys, bet kai dabar pačiam tenka keliais šliaužioti aplink mašiną ir uostyti dujas - nepatinka. juolabiau, kad daugumoj degaliniu yra vienkartiniu pirštiniu - rankos nebesmirda saliara.
kitas niuansas - niekasda neturejau dizelines mašinos, todel labai noriu išmeginti. gal nepatiks. kas žino.
Na pagal statistika, 50% Europoje vazinejanciu masinu yra dyzelines.T.y. ne koks nors ekskliuzyvas ar egzotika. (Su dujom turbut kokie 5%).

Beto sukimo momentas nori nenori yra gerai, ypac mieste malantis.
Image
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Pritarsiu Juzei. Turėjau kelias mašinas su dujom, bet su Rextonu padariau išimtį ir nusipirkau gerą apynaujį dyzelį. Ką aš galiu pasakyt.. Kaifas. Aišku, važiuoja kitaip, reikia apsiprast, bet.. Pamiršau visus vargus su dujom, smarvėm, kitom nesąmonėm. Dviejų tonų tankas, o dyzelio jama 9 litrus. Atliekamą vietą bagažinėj sėkmingai panaudojau subui :P

Žodžiu, jei sekančią mašiną pirkčiau tokią, kokios noriu, tai būtų arba dafiga ėdantis ir dafiga valinantis benzas, arba ekonomiškas dyzelis. Su dujom jau atsižaidžiau.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

daba ziuriu i motofrakcija ir matau kad esu beveik dujofikuotas lohas.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Teo wrote:kitas niuansas - niekasda neturejau dizelines mašinos, todel labai noriu išmeginti. gal nepatiks. kas žino.
Aš pagaliau paėmiau dyzelį. Ketinau jamti nuo kažkur Y2K, bet vis gaudavosi benDzinas - dyzelio neįpirkdavau. :D Apie aptarnavimą daug nepasakysiu, nes kol kas tik tepalai keisti ir tuoj ant 120k paskirstymo diržas laukia (1k litų). Keičiau pusašių gumas. Išorinės vėl suplyšo po 5k km. Greičiausiai, kad aftermarketo (nors ir ne fufliakinis) išmatavimai/rinkės netiko. Dabar jamsim kelis pavyzdžius ir žiūrėsim kur skirtumai ir kame šaknys. Bet čia dyzelis ne prie ko. Yra ir automatinė webasto - didelio stebuklo nematau, bet šyla greičiau nei benzininė auto.
Misijose visas mašinas turėjau dyzelius - Golf IV 1,9TDI, Toyota 4runner 3.0, LandCruizer 75 ir Nissan Patrol 2,8 - puikios, patikimos mašinos ir varikliai. Ypatingi sentimentai ir komplimentai 4Runneriui. Jei visos be išimties misijos, veikiančios pagrinde šalyse be normalios infrastruktūros (serviso, tiekimo), pasitiki dyzeliais, tikriausiai kažką tai sako.
Last edited by El Traxo on 17 Dec 2009, 14:50, edited 1 time in total.
How does you do?
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

tai sako tik tiek, kad armija igyvendina "single fuel" kancepcyja :albino:
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

ezhiukas wrote:tai sako tik tiek, kad armija igyvendina "single fuel" kancepcyja :albino:
kalbu apie civilines misijas, jos degalus perka vietinėj rinkoj/tinkle. Dalis dažniausiai atsiveža arba kontraktina vietinius tiekėjus. Armija veikia ant savo suplajaus (importo), vietoj nieko neperka
How does you do?
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

El Traxo wrote: Keièiau pusaðiø gumas. Iðorinës vël suplyðo po 5k km. Greièiausiai, kad aftermarketo (nors ir ne fufliakinis) iðmatavimai/rinkës netiko.
tiesiog privalu susikt sia tema :D
yra niuansas su granatu gumom, jos turi labai atitikt, bet ant naujos nesimato, nes reik pasildyt, o kiti deda nesildyta stipriai uzverzia ir viskas, va tada ir nelaiko. tiksliau nenupasakosiu, bet kai keisi pasinagrinek, ten tokia savotiska technologija
race your life
User avatar
Minde_Kei
Naujokas
Posts: 66
Joined: 21 Jul 2009, 17:00
Location: Šiauliai

Post by Minde_Kei »

per praejusius du metus su 2008 metu td prasukau 120 000km viskas su ja ok, bet nx kai su lakierkom statoile ilipi i bala dyzelio, o ir pirstines nevisur dar tada budavo ](*,)

o del sukimo momento aisku jis labai pravercia kai turi FWD koki :)

siuo metu 10k eur regione renkuosi automobili kasdienai, tai visiskai jokiu kitu variantu neziuriu tik awd turbo, jokiu dyzeliu =; kadangi ilgu kelioniu laikas baigesi, nebus vpadlu ir uzsipylineti kelis kartus per sav.

beje kas del voztuvu ir kitu minusu duju - tai reikia labai dideles kompetencijos kad viskas butu ok. lt yra vienetai kurie padaro gerai, ypac turbo + awd.

p.s. nzn kurioje cia masinoje po 80 sek pucia silta ora :^o butu idomu suzinoti.... greiciausiai iki siol pasildavo mano evo, po 2-3 min jau pilnai pusdavo silta, ziema, kaip pvz corola 08 - 6-7 min ](*,) ](*,)
menu laikus kai smaugiau
zhaltas
Apsiles raideris
Posts: 274
Joined: 19 Aug 2006, 13:34
Location: 44144

Post by zhaltas »

Minde_Kei wrote:per praejusius du metus su 2008 metu td prasukau 120 000km viskas su ja ok, bet nx kai su lakierkom statoile ilipi i bala dyzelio, o ir pirstines nevisur dar tada budavo ](*,)

o del sukimo momento aisku jis labai pravercia kai turi FWD koki :)

siuo metu 10k eur regione renkuosi automobili kasdienai, tai visiskai jokiu kitu variantu neziuriu tik awd turbo, jokiu dyzeliu =; kadangi ilgu kelioniu laikas baigesi, nebus vpadlu ir uzsipylineti kelis kartus per sav.

beje kas del voztuvu ir kitu minusu duju - tai reikia labai dideles kompetencijos kad viskas butu ok. lt yra vienetai kurie padaro gerai, ypac turbo + awd.

p.s. nzn kurioje cia masinoje po 80 sek pucia silta ora :^o butu idomu suzinoti.... greiciausiai iki siol pasildavo mano evo, po 2-3 min jau pilnai pusdavo silta, ziema, kaip pvz corola 08 - 6-7 min ](*,) ](*,)

minde, alia sakyk, idomu butu ipist duja i evo..? :roll:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Minde_Kei wrote:per praejusius du metus su 2008 metu td prasukau 120 000km viskas su ja ok, bet nx kai su lakierkom statoile ilipi i bala dyzelio, o ir pirstines nevisur dar tada budavo ](*,)

o del sukimo momento aisku jis labai pravercia kai turi FWD koki :)

siuo metu 10k eur regione renkuosi automobili kasdienai, tai visiskai jokiu kitu variantu neziuriu tik awd turbo, jokiu dyzeliu =; kadangi ilgu kelioniu laikas baigesi, nebus vpadlu ir uzsipylineti kelis kartus per sav.

beje kas del voztuvu ir kitu minusu duju - tai reikia labai dideles kompetencijos kad viskas butu ok. lt yra vienetai kurie padaro gerai, ypac turbo + awd.

p.s. nzn kurioje cia masinoje po 80 sek pucia silta ora :^o butu idomu suzinoti.... greiciausiai iki siol pasildavo mano evo, po 2-3 min jau pilnai pusdavo silta, ziema, kaip pvz corola 08 - 6-7 min ](*,) ](*,)
Statoile piltis reikia dyzeli ne ten kur furos pilasi, o kur normalus auto sustoja. T.y. ta vieta kurioje tu stotum ir dyzeliui IR benzui piltis (hint: salygos viendos). Ir jos buna normalios, shvarios.

Kas del pirstiniu, nereikia net ju: yra visuomet statoiluose popierius, kurio atsiplesi ir imi uz pistoleto.Kai baigi, popieriu ismeti i salia pastatyta siuksliu deze.Tokie dalykai jau yra nuo seno pas Statoil.

O sildo tos masinos (dyzeliai) kurie turi papildomus peciukus kurie pradeda pusti silta ora i salona kol variklio temp. rodyle dar amzino ishalo zemeje. Tai yra opcija kuria tu uzsisakai pirkdamas nauja masina arba kurios nebuna jeigu masina parkeliavusi is pietu saliu (ten nebuna salta ir to nereikia.) Praktiskai visi gamintojai ta turi.
Image
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Username wrote:
Statoile piltis reikia dyzeli ne ten kur furos pilasi, o kur normalus auto sustoja.
abaly tu iš statoilo. man tėtė neduoda statoilo kortelės, todėl degalus piluosi iš kontrabandinių kanistrų. nors šiais, žulikų klestėjimo laikais, gal ir jie tuoj pradės dalinti pirštinaites :)
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Nu pas mane yra webasta, ji sildo vandeni bendroje sistemoje. Nesakyciau, kad po 80 sec. jis ten jau siltas, bet prie +10C ir prie +3C skirtumas jauciamas, motoras uzsyla (automatiskai ir siltas greiciau i salona patenka) daug greiciau prie +3C :)

Norejau pasileisti ja per atskira valdymo kanala, kad papaudus ant nuotolinio "on" jis sildytu vandeni ir uzkurimo metu jau butu susiles motoras, bet paskaiciau, kad po 1 tokio rytinio "shock" reikia 2 dienas normalia vazineti, arba nakciai junk papildoma akumo pakroveja.

Tipo tas daiktas ir taip su 30A saugikliu. tai jauciu, kad kazkur 60W naudoja... plius siurbliai bako naudojasi, tai dar ~30W... idomei idomei...

Anyway. Dalykas geras.
p.s. pas mane akumas by default 92Ah (jei kas del nusodinimo).
Ir nuo praejusio remonto naujas ir dar gelinis kazkoks... kainavo.

didzhej
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Username wrote:...Kai baigi, popieriu ismeti i salia pastatyta siuksliu deze.Tokie dalykai jau yra nuo seno pas Statoil.
:oops:
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Post Reply