Page 3 of 4
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 10:23
by mindaugasa vol.2
nu brytvos saraselyje nebuvo, todel, kad labai single minded. gali buti kaip 3 mocas arba kaip vienintelis, asmenim iki 22m.
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 10:26
by sai
tai jo, bet tuomet prasysiu revjuso apie vefere naudojimo ipatumus.
aciu
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 10:40
by tckd
drysciau supaprastint sarasa mesdamas per borta supermoto seta.
puikiai komutint (su salyga kad lietuviskai komutinama ne kasdien ir netoli) galima ir su knobais

padangos kainoj pigiau nei setas+laikas keitelynem.

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 10:45
by mindaugasa vol.2
drysciau papriestarauti tkdc: gerai suderintas ratu setukas permetamas per max pusvalandi su visais dulkiu nubraukimais.
knobais per asfalta vaziuoti yra nusikaltimas zmonijai. cia ne komutinimas, o vargo vakariene, lyginant su vaziavimu normaliais sm ratais.
saimonai, is kur pas mane pinigai dar vienam mocui??
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 11:01
by efk0nas
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 11:25
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:saimonai, is kur pas mane pinigai dar vienam mocui??
Tai ir Kačerginę metam lauk, jei nėr finansų
Ar neužteks pushardžio su double set'u 1. agsfalsui (beigi galima sekti SM madas ar diskutuoti su vIrais kurios R17 labesnės) bei 2. servitutiniams keliukams/piliakalniams. Abi opcijos nemokamos. Less is more?

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 11:38
by mindaugasa vol.2
paprastos pakatuskes, nelendant i sportinyku teritorija, daug nekainuoja, taciau butinos.
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 12:56
by tckd
efk0nas wrote:
Ėble, mindaugai! Pavogei mano garažą!
efkonai taigi net neuzsuki i enduro kanpeli, kam tau enduro
be vfro ir gsxr750 ka dar butu galima itraukt sporttouring/ir i kaima ir i soda?
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 12:59
by storms
skaitau reikia tureti karve ri berga
tada pataikai i visas nisas
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 13:05
by ezhiukas
nikuja - o kas uzdengs rokeriu nisa? Su aladinais ir konciais ant bergo per vokieciovke neprasileksi... Reik dar trecio motociklo - kokio senovinio dvasingo boberiuko, pasimaivymui vokieciovkej

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 13:06
by tckd
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 13:28
by efk0nas
Galiu
įrodyt autorines teises!

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 16:59
by mindaugasa vol.2
jo. efkunas gerai parase. garbes zodis, nenusiziurejau. sutapimas matyt tik patvirtina, jog pasirinkimas yra tobulas. tik mazas pataisymas: vfr+enduro/supermoto. o ne supermoto konversija i enduro. bet cia smulkmena.
aciu.
Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 17:13
by sai
sorry, nesusilaikau. ar abudu noretojai esat vaziave su vfr? a patiko? gal bandito 1.2 noretumet, ar taupos karves? apart galinio rato montavimo lengvumo, ten daugiau nieko ner. jau dvigubai geriau tada fazeris nuo 04m, ir vaziuoja ir atrodo, vokieciu gatvej trumparege zyle dar su r6 gali sumaisyt, vakaro sekme garantuota. tas vfr'o ir dual mode mocu pasirinkimas tik parodo jusu polinki i kompromisus. galit steigt mainu kaNpely, issimainysit sena klaviatura iki saldytuvo

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!
Posted: 02 Aug 2010, 17:18
by mindaugasa vol.2
tai aisku, kad kompromisas.
visas gyvenimas yra kompromisas.
beje, pvz. brytva yra dar didesnis kompromisas. atspek kodel?