Page 3 of 3
Posted: 23 Apr 2010, 17:40
by cliff
ezhiukas wrote:xz, as kazkaip prisiklauses visokiu istoriju apie tuos lc4, tai husquarna patikimiau atrodo. bent jau motoras maziau forsuotas. Nors negali zinot, gal ir lc4 visai gerai
as tai nusivyles drz400e, po 10metu senesnio lc4 kuris ir su 40dantu zvaigzde vs 47 dz. stojo piestu ant zvyro antra shaiba to neprasant..t.y. gulet at vairo reikejo.
Posted: 23 Apr 2010, 18:42
by storms
drz ui iki supermoto kak rakam do kitaja
tai tiesiog miesto motociklas
Posted: 10 May 2010, 22:26
by Ziune
dar pasvarstyciau toki varianta -
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
WP pakaba (KTeMinie), Teneres mataras (nivalit, kaip ir visi 600tukai, bet kantrus), duda dvasingumo virshune.
o sheip supermotiniai ratai gay. nfg ju reik musu keliuose? Pasiimt enduriniu razmierciku, plentinius kalioshus - zebest.
Posted: 15 May 2010, 13:17
by efk0nas
Mindaugai, o kodėl kokio VFR'o nenori? Jei praktiniam važinėjimui ir pakeliavimui, man kažkaip jie labai prie širdies. Ar tave dar ir labai bekelė traukia?
Posted: 15 May 2010, 14:29
by jara
efk0nas wrote:Mindaugai,... tave dar ir labai bekelė traukia?

Posted: 15 May 2010, 18:00
by mindaugasa vol.2
skaitau vfr'as yr geris ir kaip asfaltinis mocas butu puikiausias pasirinkimas: ir NZ apsmaugt eitu, ir per europa, ir per naujanus. visur.
Posted: 15 May 2010, 19:11
by efk0nas
Vat aš irgi taip skaitau, kad civiliam (suprask - nesportinYko) važinėjimui jis turėtų būti daug komfortiškesnis nei "britva". Tik vėlgi (VĖLGI!) apie senesnius (kokių 2000 metų ir pan.) modeliukus visi labai gerai atsiliepia, o apie vėlesnį (su dviem triūbom) yra visokių atsiliepimų.. Kuom tikėt? Vieni sukčiai aplink gi.
Posted: 15 May 2010, 21:14
by mindaugasa vol.2
a kur tavo ninja?
Posted: 15 May 2010, 21:25
by efk0nas
Posted: 15 May 2010, 22:54
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:a kur tavo ninja?
skaitau, kad ninja ten pat, kur ir karve

Posted: 15 May 2010, 23:52
by efk0nas
Ne. Karvė išvažiavo į Lenkiją, ninja į Latviją. Žadėjo šiemet matalint B klasėj.