Page 3 of 4

Posted: 14 May 2010, 15:38
by tomasn
cia tas, kur per saknis kvadratiniais ratais eina

Posted: 14 May 2010, 16:24
by Ziune
jei neplanuociau atostogu su jomi, pasiulyciau gsx bo:
nx man du aksfaltiniai
dvasingas
valit
yr tiuningo (ypac sedyne)
yr deze su lampecke ir prikurke
ir pn...

bet jei ka galiu atostogu ir su KTem

a jei ka tai ir KTeM galiu pasiulyti, nors tas ne dvasingas, o ir gsx pasilikciau mieliaw jei jau galima butu rinktis..
:kova:

Test ride?

tomasn wrote:kad daug maz isivaizduot, ko norec
Image

Posted: 14 May 2010, 18:03
by Renaz
Uzsiregistruoju i kamplei ir as. Diagnose artima tckd.
Kas ryta vaizuoju i darba ir liudziu, kad vaziuoju ne su mocu, vaziuoju atgal, liudziu analogiskai.

O ligos istorija paprasta. Siek tiek pavaziavau su SV'uku, tada dar siek tiek viena diena, nei tai tycia, nei tai netycia gatveje pamaciau FZ6 (tai issiaskinau veliau, nes visi streetai vienodai atrodo. kaip endurai.) ir uzkibau. Grazu. Mintis communit - grazi, mintis apsirengt dzinsus ir uzsimest svaria tekstilke (o ne mautis purvinus smirdancius motobotus) - grazi, Tamara - grazi. Ir prie hanerio noriu, ir i Vokieciu gatve, ir siaip noriu.

Image

Gal yra pasleptas noras groziui ir kulturai? Mindaugai, kaip kampelio iniciatorius ir budintis, prasom prakomentuokit diagnoze kompetetingai!

Posted: 14 May 2010, 18:29
by Teo
prašom:
http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... /id-614898

kaip vienas, laimingas XJR-`o saviinkas sakė - tai vienas iš nedaugelio baikų, patenkančių į <3 s/100kmh ribą

Image

o jeigu rimtai, tai, aš žinau tik vieną motociklą, į kurį galėčiau keisti traktorių:

Image

http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... a/id-46040

Posted: 14 May 2010, 18:43
by mindaugasa vol.2
tai vel suteikiu pagalba (dar kol kas nemokamai):
materija valdo mus! materialiniai poreikiai nusveria dvasinius.
"noriu to", "noriu ano"..
renaz nori 2baiku, o tkdc net neparase kiek daug baiku nori tureti. tkdc?
negalima taip, draugai.
reikia tureti viena baika.
shvaru ir be kickstarterio
kaip jau buvo konstatuota, asfalto dykumos nesulaikomai pleciasi, be to reikia vaziuoti ne tik sekmadieni (i baznycia pas rashyda)

Posted: 14 May 2010, 19:48
by tomasn
Teo wrote:prašom:
http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... /id-614898

kaip vienas, laimingas XJR-`o saviinkas sakė - tai vienas iš nedaugelio baikų, patenkančių į <3 s/100kmh ribą

Image

o jeigu rimtai, tai, aš žinau tik vieną motociklą, į kurį galėčiau keisti traktorių:

Image

http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... a/id-46040
megciau mazesniais varinkeliais ir apvalia liustra

Posted: 14 May 2010, 20:01
by mindaugasa vol.2
gal skaitom, kad 750ccm yra tas aukso viduriukas, kur dar ir i dalneboju ir po miesta, ir gal net biski off roudo?
atitinkami variklio formatas prasosi v2
ar jau askus atsakymas?
hehe

Posted: 14 May 2010, 20:07
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote: renaz nori 2baiku, o tkdc net neparase kiek daug baiku nori tureti. tkdc?
siuo metu turiu ragtus nuo triju garazu is kuriu dviejuose po matocikla su kicku..treciam plaustas 62m. laidos.. tai noriu tik verkt ir alaus dar noriu.


:hippy:

Posted: 14 May 2010, 20:08
by tomasn
ryskiai moto guzika proteguoji
Image

Posted: 14 May 2010, 20:10
by mindaugasa vol.2
o kodel verkt nori?
paverkime, palengves.. vyrai neturetu gedintis asaru.
beje, ka sapnavai nakti? gal vaziavai asfaltu ir uztai dabar nori verkti?
:surrender:

Posted: 14 May 2010, 20:12
by mindaugasa vol.2
tomasn wrote:ryskiai moto guzika proteguoji
[img]http:///.jpg[/img]
nia. gal kokia nors honda?

Posted: 14 May 2010, 20:15
by tomasn
mindaugasa vol.2 wrote:
tomasn wrote:ryskiai moto guzika proteguoji
[img]http:///.jpg[/img]
nia. gal kokia nors honda?
ple, neislaikiau egzamino #-o

koks teisingas atsakymas?

Posted: 14 May 2010, 20:38
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:gal skaitom, kad 750ccm yra tas aukso viduriukas, kur dar ir i dalneboju ir po miesta, ir gal net biski off roudo?
atitinkami variklio formatas prasosi v2
ar jau askus atsakymas?
hehe
:-$ :-# ;-)

Posted: 15 May 2010, 10:41
by tckd
tomasn wrote:
mindaugasa vol.2 wrote: nia. gal kokia nors honda?
ple, neislaikiau egzamino #-o
koks teisingas atsakymas?
nu tgi gonda aprika tvin septynipiam. :loser:

Posted: 15 May 2010, 11:08
by tomasn
tckd wrote:
tomasn wrote:
mindaugasa vol.2 wrote: nia. gal kokia nors honda?
ple, neislaikiau egzamino #-o
koks teisingas atsakymas?
nu tgi gonda aprika tvin septynipiam. :loser:
ainana... :suicide: