Labiausio baikerio awordsai 2010

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by mindaugasa vol.2 »

buvo 4
nurinkus akmenis sumazejo iki 2
nebent rashydoj prieziuroj? tada jo!
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by Username »

sai wrote:kiek duoda komisija koeficientu uz metu avarija? :D
tu pirmaja 'metu avarija' jau turejai pries kiek ten, 3m?

dar vienos nori?

gal uzteks, duok ir kitiems pasireiksti :glasses7:
Image
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by storms »

nu tai gerai
ejnu as ant awordso
kasnors esat dribes teoriskai vaziuodamas tiesiai?
slabo?
dajosh priz!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by mindaugasa vol.2 »

prasau aiskumo:
ar dribes teoriskai?
ar teoriskai vaziuodamas?

jei atsakymas abiem atvejais teigimas, tai prizus atsiimti http://www.darwinawards.com" onclick="window.open(this.href);return false;
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by storms »

vat butent
darwinas nieko neduoda
as teoriskai turejau vaziuot tiesiai
o kazkodel ciuoziau kedendamas eksfalda ant kairio sono
tai kur ble prizai?
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by Username »

as esu dribes praktiskai vaziuojant tiesiai. Vaziuoji. Sustoji. Nudrimbi. :rock:

dar esu gerai pavares su legendiniu xs400: startuodamas ant asfalto (trinkeles), daviau konkreciai gazo ir milzinishkas dvieju cilindru torkas nurove galini rata ir motas uzsinese ant puses saulutes. Normaliai buvo. :aiwebs:
Image
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by storms »

Username wrote:as esu dribes praktiskai vaziuojant tiesiai. Vaziuoji. Sustoji. Nudrimbi. :rock:

dar esu gerai pavares su legendiniu xs400: startuodamas ant asfalto (trinkeles), daviau konkreciai gazo ir milzinishkas dvieju cilindru torkas nurove galini rata ir motas uzsinese ant puses saulutes. Normaliai buvo. :aiwebs:
juze pasiloxino?
taip gi nebuna!
priz v studiju!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by Username »

Cia buvo kokiais 1996 metais, tai tais laikais juzes dar nebuvo
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by mindaugasa vol.2 »

e! ir tu turejai xs400?! woho, antras pagal populiaruma motociklas frakcijoj.
beje, esu nudribes su fizeriu net nepradejes vaziuoti. pirma diena po perdazymo. isstumiau uz varteliu ir neatlenkiau kojeles iki galo. nu ir ka? prizas lieka pas mane. galite pretenduoti nebent i paguodos priza - techno art stiliaus lauko zvakide is fzr1000 cilindru bloko.
aciu.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by Username »

Taip, turejau. Sakiau jau tau tai pries kokius 5 metus bet na tiek to - suprantama. :paraolimpas:

Labiausiai patiko tame mote stabdziai. Ju tiesiog nebuvo. VISISKAI. Pradedavau stabdymo procesa 150 metru iki posukio, vaziuojant 80km/h

Na ir maksimalus 140kmh greitis irgi zavejo

EDIT: bet uztat kaip gerai ir minkstai ejo per zvyreklius :D
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by mindaugasa vol.2 »

aisku, kad pamenu, kad turejai
bet malonu dar karta nustebti
kiek ejo ir apie stabdzius nieko nezinau, kadangi maniske buvo grozio etalonas: maximum chromo su sisybaru ir nazkokio nagingo santechniko nukaltu vairu. vorai edishin. praeiviai, apakinti tukstanciu sauliu atsispindinciu chromuotose detalese, netekdavo amo ir regejimo. iskeiciau 1prie1 i motopyrke su mercedes benz zenklu. sitai jau sakiau.
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by Username »

o kur savo pirkai? as tai pirkau kelmeje. garaze kazkokiam. Pamenu vaziavom pasiimti jo su tokiu busiku kurio max greitis 70km/h prie 120dB garso sedint viduje. Taigi 7 valandu kelione visiskai neprailgo ir buvo maloniai komfortiska.
Image
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by mindaugasa vol.2 »

na tai kelmej tu nusipirksi gers xs"a! pirkau sostinej is zinomo gitaristo, o jis savo ruoztu eme is voru. shaknys!
cross cojones PC
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by wundis »

noreciau pretenduoti i
Metu melzejas
Image
beigi
"Priparkuok motogaidi"
Image

awordsus.
aciu
+2/-14
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Post by mindaugasa vol.2 »

wundis wrote:noreciau pretenduoti i "[img=http://www.csa.com/discoveryguides/brea ... es/cow.jpg]Metu melzejas[/img]" beigi "[img=http://marjus.saulis.com/wp-content/upl ... 13_067.jpg]Priparkuok motogaid[/img]i" awordsus.
aciu
wundi, prasome isversti i ASCII, kitaip neina suprast, sorry
a! jau matyti nominantas, laureatas..
cross cojones PC
Post Reply