Page 3 of 4

Re: Bikernieki

Posted: 04 Aug 2010, 16:47
by mindaugasa vol.2
o svin lietuvietis, tai cia - kiaule lietuvis?

Re: Bikernieki

Posted: 04 Aug 2010, 16:49
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:o svin lietuvietis, tai cia - kiaule lietuvis?
aik mokintis kaimynu shnektos!

Re: Bikernieki

Posted: 04 Aug 2010, 17:00
by Dzuku_Briedzis
gygygy ahahahaha

Re: Bikernieki

Posted: 04 Aug 2010, 20:30
by gintaras13
negaidītu - tai tipo pagaidino???

Re: Bikernieki

Posted: 05 Aug 2010, 17:47
by jara
interius netiketai pagaidino visus latvius :rock:

Re: Bikernieki

Posted: 06 Aug 2010, 00:18
by inter
Labvakara,
Šiek tiek vaizdelio akims paganyti ir seilėms pavarvinti. Ypač tiems, kas nevažiavo, o juk galėjo - visus kvietem!
Jotubej išstatyts apribojimas 15min, tai gerokai pakarpius ir siek tiek paspaudus sutalpinau beveik visas gontkes po restarto (8 likę ratai). Beveik beveik, trūksta gal poros sekundžių iki finišo vėliavos.

http://www.youtube.com/watch?v=nTXlvf8VTCw
:albino: :albino: :albino:
Dar užmačiau CR puslapio bloge gontkių reviewsą Jaros akim. Linksmas gavosi :) . Ten sumesim ir video (atmaskis sake irgi kazka turi prifilmaves ;-) ).

Re: Bikernieki

Posted: 06 Aug 2010, 09:39
by mindaugasa vol.2
5:27 biski pakelei ant vienkes?
pampersas atlaike?

Re: Bikernieki

Posted: 06 Aug 2010, 10:08
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:5:27 biski pakelei ant vienkes?
pampersas atlaike?
netaip te yra
te galinis ratas i ora kyla
nes pareini i kalniuka, o jo virsuje 2 duobes, kurios suvoblina

Re: Bikernieki

Posted: 06 Aug 2010, 11:01
by inter
Stormsas gerai pasakė: naudojant stabdžių vilkinimo technologijas ir pataikius ant duobių labai gerai į orą nusilengvina galas, o kartais ir pats vairuotojas. Bet kaip nekeista ten gera vieta, nes daug kas jos privengia ir stabdo iš anksto - nu tiesiog puiki vieta prisivyti oponentą.
Per visas gontkes tik vienąkart drugeliai pilve suplasnojo, atrodo prie 4:26. Nes nei ten užguldyta smarkiai buvo, nei ką, o galas ėmė ir slystelėjo laikant "ant gazo". Greitis didelis, penktas bėgis, neturėjo slystelt, o bet tačiau slystelėjo. Šiaip jau "zuiki pi$imės" momentų nebuvo, kas skaitau jau yra progresas.

Re: Bikernieki

Posted: 09 Aug 2010, 13:20
by atmaskis
Nokia N96 on board. Kokybe atitinkama aisku ir ziureti geriau be garso

gonke 1:
http://www.youtube.com/watch?v=-C-w1oZjHH4

gonke2:
http://www.youtube.com/watch?v=9O2HWKrNRtc

aciu Interui uz montaziuka

Re: Bikernieki

Posted: 09 Aug 2010, 19:29
by mindaugasa vol.2
bet tai nokia kazkaip geriau perteikia trasos elevacijas. pas forlana viskas plokscia, o pas atmazki, ne!
?

Re: Bikernieki

Posted: 09 Aug 2010, 22:09
by nitruxa
pas forlana placiakampe (fishie eye) kameryke :) pas atmaski - ne. todel taip ir gaunas... :) del skirtingos optikos

Re: Bikernieki

Posted: 09 Aug 2010, 22:40
by mindaugasa vol.2
visuomet zinojau, kad nokios optika yra geriausia pasaulyje. geresne nebent sony ericsson

Re: Bikernieki

Posted: 08 Jun 2011, 12:11
by jara
Giarbiamas Stafas,

prasome ispudzius is pirmuju lenktyniu visais imanomais pavidalais :rock:

Re: Bikernieki

Posted: 09 Jun 2011, 14:35
by stafas
Tai buvo mano pirmos gonkes, nervinis drebulys :grauziu: jau krete keleta dienu iki isvykimo.

Tik atvyke iskelem kwako :jerk: garbei veliava (kaip gerai, kad yra tos pavesines, butume gyvi iskepe)
Image

Per treniruotes gavau didele doze soko. Trasa pasirode visai nepanasi i tai, prie ko esu prates (NZ): pilna desniu posukiu, o as labiau prates na lieva... :)
Jara/Joda pavedziojo po trasa, parode trajektorijas, taciau kaip vaziuot trasa buvo visai neaisku, vis lenke be jokio gedos jausmo, visur visada ir visaip kaip. Per pirma diena nuo 2.20 sugebejau nusimesti iki 2.10 ir jau lenkiau BMW'us (prasau atkreipti demesi i Moto GP stiliaus sedesena):
Image
Po treniruotes galvoje buvo vien tik jovalas, nesivaziavo, keikiau durna trasa ir jau maciau kitos dienos lenktyniu geda...
Visi ramino, kad ryt bus geriau. Pasivaiksciojom po trasa. Lucus iskart rado posukio taskus, ir juos man rode;
Image
Kol vaiskciojom Atmaskis klijuodamas "greitus" lipdukus, bande padaryti is suskio moca (tik klausimas, kodel jis juos norejo prisukt su sesiakampiais?):
Image
Is ryto galva buvo sviesesne, bu pastebimas vis didejantis jaudulys. Su kai kuriais "patobulinimais" buvo praeita tech. komisija. teisejas sake tokio grazaus kwako nera mates, ir jau norejo pirk :) :
Image
Pirma treniruote, aciu dievui isleido tik C klase, pradedu vaziuot paskutinis, pries mane pora draiveriu visai nesmaugia, turbut sildo padangas... Po poros ratu suprantu, kad tai niekaip nera susije su padngu sildymu, lenkiu, pavyksta, zymiai padideja selfconfidence lygis. Rato laikas pagereja iki 2.08
Aciu bokso kaimynams Vaidui ir Alvydui uz tikrai naudingus patarimus pries kvalifikacija!
Image
Bet realiai tai buvo niekis, lyginant su tuo, kokia smaugimo technika man perdave Jara:
Pisi gazo:
Image
pries posuki biski zbrosini:
Image
Biski priznybi stabdzius, iznybi sankaba:
Image
tada vel pisi gazo, atleidi sankaba....:
Image
Jara: karocia jei tau tai nepades, tai sorry, bet tamsta esi beviltiskas:
Image
Prasideda kvalifikacija, sake apsilk, isuk pora geru ratu ir nesidraskyk, pataupyk jegas gonkem. Tai uzsikabinau uz vieno konkurento ir taip "besikapojant" ziur jau ir sachmatke mosuoja. pasirodo geriausias liaks buvo pasiektas paskutiniam rate 2.03. Kvalifikavausi trecias nuo galo.
Pagrindinis ir arsiausias konkurentas Yamaha TZR125 sugedo ir nesikvalifikavo, startuos is boksu:
Image
KATG team (Kas Aplenks Tas Gaidys) vadovas pries starta rode komandos ryzta, kovine dvasia ir Lukoilo stilium gasdino konkurentus.
Image
Tuo metu Jara su Nitruxa pradejo ritualini pergales soki:
Image
Jarka islieka isoriskai ramus, Adomas rupinasi kad uztektu kvapo visom gonkem, Intera nervina nevalinantis ir trukciojantis suskis, mane vel krecia nervinis drebulys...
Startas, ir kaip sekes labai gerai atspindi si foto (isvada viena reik pasitreniruot su startu, ir labiau valdyt jauduli):
Image
Pirmam posukyje aplenkiu pirma konkurenta, toliau greitoji trasos dalis, si vieta mano "gulbes giesme", letojoje dalyje svarbiausia neatsilikti. Pasirodo tai visai imanoma ir igyvendinama. Turbut kokiam treciam rate labai isgasdino bicas su TZr125 mane pries paskutini kalniuka aplenkes zole...
Image
Pavyko finisuoti 4tam, labai norejosi dar viena aplenkti, bet pritruko keliu ratu, antra vertus 4 vieta, tai daugiausia ko buvau vertas, bo tikrai greitas Lietuvaitis su gsxr750 nusibatonino bekovodamas del pirmos vietos su Latviu ant naujo "pagalasto" R1. Pastaruoju atveju manau jau laimejo technika o ne meistriskumas...
Vel pagerinau trasos iveikimo laika, si karta nusimeciau net 8sec - 1.55.
Ziauriai gerai vaziavosi kairi posukiai, gal net per daug:
Image
Manau issamesni reportaza ir video is B600 starto pateiks Jara ar Inter. Akimirka po B600 finiso, du amzini trasos priesai (prasau atkereipti demesi i pikdziugiskas Jarkos mimika):
Image
Kaip zinia Cofferaceriai lipo ir ant pakylos ir laistesi pergales samapanu:
Image
Paziurekit kaip gurmaniskai prgales sampana degustuoja atmaskis:
Image
Image
3 vieta sveikina 2 vieta, o gal atvirksciai:
Image