Pasikeite forumas. Turite problemu?
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?
kas idomu, man irgi siandien atsidarineja tam paciam lange.. Pirminykai, isjungei interneta?
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?
Man jau kelios dienos tame pačiame lange atsidarinėja, nors iš pradžių buvo gerai. Nieko nesakiau, kad briedis nepyktų, jog nuolat burbu ir kabinėjuosi 
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?
clickujesh linka laikydamas Shift ir visos problemos ... supliukšta
—
didzhej
didzhej
Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?
Safaryje po Mac OS neveikiadidzhej wrote:clickujesh linka laikydamas Shift ir visos problemos ... supliukšta
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Pasikeite forumas. Turite problemu?
Efkons npzdi ;) Cmd + click
Ir naujausia safari susidek ;)
Ir naujausia safari susidek ;)
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?
Tu ne cmd sakei, o Shift
O Safaris pas mane naujausias.
Donce,
Donce,
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?
peles ratuka spaudi arba vidurini klavisa ir nereikia jokiu shift ar ctrl laikyt. As kazkaip visada automatiskai ant linku tik taip ir spaudziu 
Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?
ezhiukas wrote:peles ratuka spaudi arba vidurini klavisa ir nereikia jokiu shift ar ctrl laikyt. As kazkaip visada automatiskai ant linku tik taip ir spaudziu
Peace ДА!
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?
sunkiau vartoi forumiecas: belenkoks postinimas ar refreshas trunka pastebimai ilgiau. laidas per plonas ar smth?
cross cojones PC
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Pasikeite forumas. Turite problemu?
nepastebejau...
Nors gali itakot tai, kad serveris fiziskai yra vokietijoj. Yra planas perkelt ant 100MB slangos lietuvoj, tik dabar tam bisky litu reikia
Bet man tai nesijaucia
Nors gali itakot tai, kad serveris fiziskai yra vokietijoj. Yra planas perkelt ant 100MB slangos lietuvoj, tik dabar tam bisky litu reikia
Bet man tai nesijaucia
Dzūkų tankai nerūdija!
