Page 3 of 3
Re: Rodeo 2010
Posted: 13 Aug 2013, 21:34
by El Traxo
+172!
Re: Rodeo 2010
Posted: 15 Aug 2013, 09:33
by Dzuku_Briedzis
Laukiam daliVio reFjuso
Re: Rodeo 2010
Posted: 15 Aug 2013, 09:57
by mindaugasa vol.2
motorcyklas netraukia ar nelaiko?
tkdc traukia ir laiko??
Re: Rodeo 2010
Posted: 16 Aug 2013, 08:13
by tckd
priespaskutiniam rate bandziau sudaryti itampa! enduro tai notykEi.
Apacioj suwoblino tai an vidurio teko lipt is vezimo ir sukt ienas i apacia ir kartot hillclimba, ko pasĖkoje vel aplenke du kugeliai kuriuos buvau aplenkes. ajajaj.
tai bet kadangi o taciau kai kurie dar labiau kele itampa.
refiu moto - kas nedalyvavo tas pac loxs. hillclimb foreva

Re: Rodeo 2010
Posted: 16 Aug 2013, 09:26
by zil130
hillclimbint reikia su 125 2T skaitau galėčiau vien ties tuo kalnu ir brūžintis, o laimėjimas būtų nugalėjus kalną, taip būtų sudaryta rimta kova kalnas vs. aš.
Re: Rodeo 2010
Posted: 16 Aug 2013, 09:34
by wundis
tai bet tai zilai, su kiaule vargu ar beuzvaziuotum :/
Re: Rodeo 2010
Posted: 16 Aug 2013, 09:41
by tckd
tai skelbiam metu shootouta zilas su kiaule vs wundis su bigu dviseda. whos first (uzsines)

Re: Rodeo 2010
Posted: 16 Aug 2013, 09:48
by wundis
tai siais laikais nemadoj realybeje b*biais matuotis, viskas daroma
virtualioje aplinkoje
Re: Rodeo 2010
Posted: 16 Aug 2013, 10:23
by zil130
Yra dalykų kurių neįmanoma padaryti, nebent rashydas kaip lemiantis veiksnys.
Re: Rodeo 2010
Posted: 16 Aug 2013, 11:04
by tckd
tai jei an kalno stovetu siferio simc lapu tai man atrod maximum antru bandymu kalnas butu pajamtas?!
