Page 3 of 3

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 13 Sep 2010, 10:38
by Yvl
Stig'as? :)

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 13 Sep 2010, 10:52
by Arvis
dart-vaderio nuotaka

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 13 Sep 2010, 11:06
by Yvl
kazin kas butu kai tuos krinolinus ir gipiurus shpykiai pagriebtu? :)

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 13 Sep 2010, 11:37
by storms
http://fishki.net/comment.php?id=75684" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 13 Sep 2010, 11:59
by Username
=D>

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 13 Sep 2010, 14:23
by nepykit
El Traxo wrote:Jei pinigais, tai skaitau galiu padėti.

No free ride - gas or a** :teeth:
Tai papasakok kaip ten kas? Vežiojai? Patiko? Vestuvės bus?

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 13 Sep 2010, 15:59
by El Traxo
nepykit wrote:Tai papasakok kaip ten kas? Vežiojai? Patiko? Vestuvės bus?
pasakot niekaip negaliu. Klijantų konfidencialums - business basics!
Kreipkitės dar :)

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 13 Sep 2010, 16:14
by Arvis
Nevyniok i vata. Pasakok. Cia uzdaras forumas :)

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 13 Sep 2010, 16:18
by ezhiukas
na, skelbimai tikrai neuzdara skiltis.

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 13 Sep 2010, 16:24
by Arvis
eziuk ? kieno tu pusej ?