Page 3 of 3
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 13 Sep 2010, 10:38
by Yvl
Stig'as?

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 13 Sep 2010, 10:52
by Arvis
dart-vaderio nuotaka
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 13 Sep 2010, 11:06
by Yvl
kazin kas butu kai tuos krinolinus ir gipiurus shpykiai pagriebtu?

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 13 Sep 2010, 11:37
by storms
http://fishki.net/comment.php?id=75684" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 13 Sep 2010, 11:59
by Username
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 13 Sep 2010, 14:23
by nepykit
El Traxo wrote:Jei pinigais, tai skaitau galiu padėti.
No free ride - gas or a**

Tai papasakok kaip ten kas? Vežiojai? Patiko? Vestuvės bus?
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 13 Sep 2010, 15:59
by El Traxo
nepykit wrote:Tai papasakok kaip ten kas? Vežiojai? Patiko? Vestuvės bus?
pasakot niekaip negaliu. Klijantų konfidencialums - business basics!
Kreipkitės dar

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 13 Sep 2010, 16:14
by Arvis
Nevyniok i vata. Pasakok. Cia uzdaras forumas

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 13 Sep 2010, 16:18
by ezhiukas
na, skelbimai tikrai neuzdara skiltis.
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 13 Sep 2010, 16:24
by Arvis
eziuk ? kieno tu pusej ?