Page 3 of 4
Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 27 Sep 2010, 22:10
by El Traxo
drzet'as wrote:kvapo nebuvo nes tepalas kelis kart matyt keistas po degimo .
true, tepalas ką tik pakeistas

Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 28 Sep 2010, 07:54
by storms
o karzinos ir spyruokles sitas raikalas nesuvanojo?
jei ne - gali pabandyt surinkt be to papildomo tarpdiskio, bet manau kad mitaline dali ir spyruokles but gerai psikeist
Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 28 Sep 2010, 08:29
by El Traxo
storms wrote:o karzinos ir spyruokles sitas raikalas nesuvanojo?
jei ne - gali pabandyt surinkt be to papildomo tarpdiskio, bet manau kad mitaline dali ir spyruokles but gerai psikeist
Tai jo, sumečiau viską atgal be 7 metalo - buksavo. Gal troso reguliavimas būtų mačijęs, bet nemačiau prasmės žaisti - bikeshop jau in business

Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 28 Sep 2010, 08:31
by storms
El Traxo wrote:storms wrote:o karzinos ir spyruokles sitas raikalas nesuvanojo?
jei ne - gali pabandyt surinkt be to papildomo tarpdiskio, bet manau kad mitaline dali ir spyruokles but gerai psikeist
Tai jo, sumečiau viską atgal be 7 metalo - buksavo. Gal troso reguliavimas būtų mačijęs, bet nemačiau prasmės žaisti - bikeshop jau in business

tai tada keisk ir tarpdiskius

Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 01 Oct 2010, 10:35
by El Traxo
Kagi, šioks toks updeitas:
Įsigyta sankaba TRW (ačiu bikeshop už greitą pristatymą). Bet.. diskai siauresni, darbinis plotas mažesnis, o ir frikcinių diskų plotis toks, kad jau dabar balansuoja ant servis limit ribos
Naujas diskas ant seno:
Kitas monentas, dėl to, kad TRW diskas siauresnis visom prasmėm, jis atsiduria ne ant jagger spring, o šalia jos:
V itoge, surinkus su naujom detalėm - sankaba neveikia. Pakeičiau pirmą diską į seną-platesnį - sankaba neveikia.
Teks atsiprašyti anglo ir vėl sumesti 7 tarpdiskius?

Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 01 Oct 2010, 10:53
by storms
nelabai ikertu kaip taip gali but
Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 01 Oct 2010, 11:03
by El Traxo
storms wrote:nelabai ikertu kaip taip gali but
kas būtent?
Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 01 Oct 2010, 11:08
by M`BaubZ
El Traxo wrote:Kitas monentas, dėl to, kad TRW diskas siauresnis visom prasmėm, jis atsiduria ne ant jagger spring, o šalia jos:
kai suprast šalia jos? vibracinis žiedas telpa į vidinį frikcinio disko diametrą? taigi taip turi būti, ar ne?
tam sankabos brėžinuke parodyti 2-jų rūšių diskai A ir B, kur B su didesniu vid. diametru judder springui
sutalpinti, ne?
Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 01 Oct 2010, 11:16
by El Traxo
M`BaubZ wrote:tam sankabos brėžinuke parodyti 2-jų rūšių diskai A ir B, kur B su didesniu vid. diametru judder springui
sutalpinti, ne?
Tame ir įdomumas, kad nei senam, nei naujam sete diskų A ir B nėra, t.y. jie visi diskai identiški vienas kitam pagal visus parametrus
Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 01 Oct 2010, 11:18
by storms
ar visi tarpdiskiai vienodi?
Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 01 Oct 2010, 11:27
by mindaugasa vol.2
kazkas nelabai taip. o pagal ka set'ukas buvo uzsakinetas (tik pagal modeli, pagal modeli ir metus, pagal vin'a)? gal xr'as turejo sankabes upgrade kazkuriuo metu?
Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 01 Oct 2010, 11:34
by Woo
Jei tiket paveiksliuku, panasu kad tos judder spring isorinis diametras galetu but mazesnis uz pirmojo disco clutch disc B vidini diametra. Bent jau pavaizduotas pirmas discas ryskiai siauresnis

Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 01 Oct 2010, 11:35
by M`BaubZ
žiūrėk, čia kažkoks
TRW sankabų katalogas (pdf).
jame rašo, kad xrui diskų komplektas eina mcc 154-7, o jo sudėtis: 6 diskai su 117mm vid. diamtru ir 1 su 122,7. ar aš čia nesąmones
tiesiog rašinėju?
Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 01 Oct 2010, 11:43
by storms
koks pa stave setas traxai?
Re: Laikas keisti sankabą?
Posted: 01 Oct 2010, 12:22
by El Traxo
storms wrote:koks pa stave setas traxai?
nepykitai, koks pas mane setas?