Page 3 of 7
Elektrinio MX testdraivas
Posted: 23 Sep 2010, 18:02
by Dzuku_Briedzis
I radijo studija gauname labai daug klausytoju laisku apie testdraiva.
Taigi mieli klausytojai: spalio 3 diena Gariunzberge 12:00.
Bus tiek mx-skalbianke, tiek speshil for jara street-virdulys.
Ileidziami bus tik MF spalvu kontrole praeje ir pateike UAB Akeliene isduota sveikatos pazymejima ;)
Ar norim vietines spaudos atstovu demesio?
O gal netgi sai ileistu i Bukisky, nes ten ir purvo yra ir agzfalto. A sai?
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 23 Sep 2010, 18:10
by mindaugasa vol.2
bukiskis! bu-kish-kis! bu

!
Elektrinio MX testdraivas
Posted: 23 Sep 2010, 18:27
by Dzuku_Briedzis
Pirminyko prasymu - spalio 3 diena, Bukiskis, nuo 11 iki 13 testdraivas. Saimonui buckis :*
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 23 Sep 2010, 18:46
by mindaugasa vol.2
sajmonas
briedis
rashydas

Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 23 Sep 2010, 21:02
by cosmoz
gausiai čia jūsų susirinko, gal streetuka skalbianke su kaliaske? galėsit sukt ratus aplink gariunų triūbas, rashyda su plačiai atsagstytais marškiniais matau prie vairo, sai ant galinės sėdynės, o briedis su akiniais be maikės ir su šortais išpieštais kokoso medžiais kaliaskėj
kaip vaizdelis?
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 23 Sep 2010, 21:08
by mindaugasa vol.2
ti sboruose tkdc imasi vaziuoti ant skalbenkes priekyje kolonos.
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 25 Sep 2010, 17:34
by Yvl
woohoo.ateisim pamaigyt gazo knopke:)
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 26 Sep 2010, 20:13
by dunse
nu siandi rode per autopilota,ekipaza ar pan.....pasistojo klausimas:dybam ain a ne?
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 26 Sep 2010, 20:44
by Dzuku_Briedzis
pamatysim kita savaitgali. ar:
dyban eina is gazo ar tik is sankabos?
ar burnautai lengvai gaunasi?
ar galima prijungt kalashus?
ir kiti klausimai
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 26 Sep 2010, 20:48
by mindaugasa vol.2
o skalbenke su sankaba?
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 26 Sep 2010, 20:49
by tomasn
skaitai ten sankaba yra?
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 26 Sep 2010, 20:53
by Dzuku_Briedzis
deja, manau kad nebus. Mocas be sankabos - kaip enduro be batonu. Vaziuot galima, ale ner to sharmo
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 27 Sep 2010, 11:26
by Yvl
pavelavom?
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 27 Sep 2010, 11:31
by Dzuku_Briedzis
Kazkas negerai su situ mocu
Valstybinis numeris 585AE
Markė YAMAHA
Modelis YZF 600
Pirmosios registracijos arba pagaminimo metai 2005
Re: Elektrinio MX testdraivas
Posted: 27 Sep 2010, 11:31
by El Traxo
haha, luzeriai mes..
