Page 3 of 9
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 30 Sep 2010, 08:28
by tckd
ot pÄ—dantas zazygajet. visks blizges kai jauciuo pautas kuri reiks spiaut.

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 30 Sep 2010, 15:24
by tomasn
tak vos, seubeko "tepalu keitimas" antra serija. iskart pranesiu, kad su laiminga pabaiga.
nuo ankstaus ryto lekiau i zirniu g. pirkt ReCoil rinkinumo ant 14x1.25, nes anie grasinosi, kad nuo 9 valandu atjung elektra ir nieko man parduot nebegales. taigis tuo paciu papildytos loctite 243 atsargos bei nupirkta juoda izolke sedynei.

- IMG_0025.jpg (69.76 KiB) Viewed 2557 times
griztant pakeliui prigriebti tepalai is stormsamobilio.
taigi darbai:
su pridetu sriegikliu valome sugadinta sriegi padone ir sreigiame nauja - didesni. isukus spyruokle sriegio vaizdas jau toks

- IMG_0026.jpg (64.26 KiB) Viewed 2557 times
isukus varzta sypsena dideja 50 procentu

- IMG_0027.jpg (70.75 KiB) Viewed 2557 times
priverzus varzta reikiamais niutonmetrais syksena jau iki ausu!

- IMG_0028.jpg (62.98 KiB) Viewed 2557 times
taigi, 3,5 l skanaus kastolio, ir jau galima vesti, kas pavyko kai saka "s pol oborota"

- IMG_0029.jpg (81.94 KiB) Viewed 2557 times

- IMG_0030.jpg (91.08 KiB) Viewed 2557 times

- IMG_0031.jpg (92.18 KiB) Viewed 2557 times
preliminariai jokiu pratecku nera.
taigi serialo pabaiga. pratesimo tikesimes nebus

visiems po dupem!

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 30 Sep 2010, 15:45
by wundis
+1 uz iliustruota aprasyma
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 30 Sep 2010, 15:49
by rprznt
a tai tampstai i darba nereik, kad diena galima uzsisims konstravimu?
Ar cia pietu pertraukos greitukas?

Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 30 Sep 2010, 15:59
by tomasn
i darba tai reikia, tai nereikia
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 30 Sep 2010, 21:21
by Vee Crunchy
Raspekts ir +7.50 uz profesionalu atsinesima i delikatu mechanizma.
Pavasari, istikus eiliniam umaus tepalizmo priepuoliui, ziurejau sitapati konkeretu egzemplioriu vienam vilniaus kioskely. Dabar dziaugiuosi, kad nejamiau. Endzhoj!
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 04 Oct 2010, 20:09
by tomasn
po zboru stojosi klausimas del vieno bug'o. zho taip.
penktu sestu begiu vaziuojant lygiai apie 4500 rpm bei asukus gaza, pradzioje 1 s pridusimas, tada jau pradeda begetis. 1-4 begiais tai nepastebeta. velgi, jei po sekundes, po gazo atsukimo vel atleidi, tai jis po tos sekundes lago visgi kazkiek duoda daugiau apsuku, nors runkenele jau atleista. stovint vietoje taip pat tokio efekto nepastebeta. nebent nuo laisvu apsuku, staiga atsukus rankenele trumpas pridusimas, bet tikrai ne 1 s trukmes.
kaip manot, kame "reples"?
variantai:
1. karbu sinchronizacija bloga
2. karbai reikalauja valymo
3. uzpuve gazo trosai
4. jusu variantas
stormsas su tckd galetu papildyti, ka nesuprantamai parasiau
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 04 Oct 2010, 20:12
by rprznt
3 variantas atpuola (?) nes nepastebimas 1-4 begiais.
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 04 Oct 2010, 20:16
by tckd
penktas variantas. ner ko ten numeta penktu begiu maziau 5k rpm;/
is kitos puses jei noras pasimeliorot per karbus pas zmogu taigi nedraudziama.

del palaginimo tik patvirtinu fakta.
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 04 Oct 2010, 20:22
by storms
karbu kerpes su synchru
nera cia ka galvot
beje, siaip isvis jo zemiau 7 k rpm nera ko laikyt
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 04 Oct 2010, 20:31
by tomasn
nu tai srantu, ale kruizinant tai kartais tenka ir 4000 rpm palaikyti. o tas lagas labiausiai ir erzina tolygiai vaziuojant
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 04 Oct 2010, 20:34
by mindaugasa vol.2
karbai. prie zemesniu pavaru maziau jauciama, kadangi perdavimo skaicius nuo variklio didesnis ir mazos duobes ne taip juntamos.
pradziai zvake issisuk, speju buti juoda, t.y. karbas per riebiai pila
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 04 Oct 2010, 20:39
by tomasn
zvakes sukau praeita savaite. vaizdas visu keturiu apyvienodis buvo
kitas reikalas, kad nebandziau tokiomis lago salygomis vaziuoti su senomis zvakemis, tai gal kuri nauja zvake gliucina?
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 04 Oct 2010, 20:45
by mindaugasa vol.2
nune, sitos narmalios. anyway, karbai (kadangi oro filtra, kiek pamenu, keitei)
pilk chalieros i baka. gal kazkiek prasiplaus.
Re: Inazuma kanpukas (SUZUKI GSX750W)
Posted: 04 Oct 2010, 20:47
by storms
nepylk xalieros
geriau karbus ardyk
nes paliubomu teks xaliera is karbu manualiniu budu krapstyt