Page 3 of 11

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 27 Jul 2011, 23:17
by tckd
kadangi versis kamputyje :ruko: tai atnaujinam kanpeli informacija aktualia pirmininkui
Three years from my 70th birthday and having owned all sorts of motorbikes for the last 50 odd years, she who must be obeyed has decreed that I sell my Fireblade and get something "sensible". So here I am with an '07 Versys.

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 27 Jul 2011, 23:40
by ezhiukas
lopas. Tokio amziaus laikas pirkt harli :D

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 28 Jul 2011, 08:02
by mindaugasa vol.2
70 ir jau persedo and more sensible?? tikrai - lopas

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 28 Jul 2011, 08:34
by tomasn
manot tdsc slepia tikra savo amziu?

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 28 Jul 2011, 08:44
by mindaugasa vol.2
taip. manau valgo botoksa ir iesko jaunu mergu. tam ir veversys.

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 28 Jul 2011, 09:21
by tckd
valgau avizine kose, auginu usus :occasion2:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 28 Jul 2011, 09:44
by mindaugasa vol.2
siandien pamatysime, kiek ten usai atauge

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 08 Sep 2011, 13:02
by tckd
artejanciu kaledu proga versiui pailgejo..

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 08 Sep 2011, 13:05
by El Traxo
gavai rimtą pasiūlymą versio enlargžmentui? :D

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 12 Sep 2011, 10:54
by tckd
siandie is ryto veršis sabotaza pistelejo. uzvedu sesiu vaziuot benzas bega an zemes. stumu atgal nuimu pora plastmasiu kad geriau matyt, uzvedu nieks nebebega. tai kai suprast vakar gere siandie is ryto sublogavo atpyle biski? ar norejo ble kad paglostyciau? garaze setonas isimete, reiks svesto vandens? :briedis: :kasakei:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 08 Oct 2011, 20:03
by Ziune
nusiraminimui galiu kaip aCvarą papasakoti kitokią istoriją.
Ateini pašiūrėn po trijų savaičių (lauko sąlygos, ruduo, drėgme..)
Image

pasuki raktelį, paspaudi migtuką ir važiuoji.
Niekas neteka, niekas nemala šūdo.
Kur paslaptis?
Paslapties nėra - just HONDA :cheers:
Image

tckd wrote:siandie is ryto veršis sabotaza pistelejo. uzvedu sesiu vaziuot benzas bega an zemes. stumu atgal nuimu pora plastmasiu kad geriau matyt, uzvedu nieks nebebega. tai kai suprast vakar gere siandie is ryto sublogavo atpyle biski? ar norejo ble kad paglostyciau? garaze setonas isimete, reiks svesto vandens? :briedis: :kasakei:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 08 Oct 2011, 21:07
by tckd
aha ana diena isstumu, pist akumas mires. nu tai kewesekl nu :glasses7:

ziune kai turejai wra tai buvo man rodos Just Yamaha, apsispresk :cheers:

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 08 Oct 2011, 22:06
by Ziune
tckd wrote:aha ana diena isstumu, pist akumas mires. nu tai kewesekl nu :glasses7:
ziune kai turejai wra tai buvo man rodos Just Yamaha, apsispresk :cheers:
nu tai poliubomu su pravodke kas tai ne taip
tep išeina, kad net ir kawesekl padpirkus, būtų just KAWASAKI? Nu netikiu... :blackeye:

:D

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 09 Oct 2011, 13:00
by M`BaubZ
tučkou! tai tau gal reikia antro akumo? turiu beveik tokį, kaip tavo veršiui eina,
pygei.

Re: kewesekl: vieversys ar tai veršys

Posted: 09 Oct 2011, 16:56
by tomasn
kur buvai per zborus, kai tcds ant blekos vaziavo naujo akumo?