Page 3 of 5
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 28 Oct 2010, 21:04
by jara
Woo wrote:beje, kiek sake, su dvieju daliu apranga ne visose kaimyninese trasose ileidzia
tik lenkijoj gali neleisti

Re: odiniai rūbeliai
Posted: 29 Oct 2010, 10:40
by sai
bet leidzia

atskiru atveju gali reikalaut, kad susisiutum, ar kitaip sutvitintum. scotch tuning 4eva!
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 12 Jan 2011, 23:56
by M`BaubZ
padarau followupą ant šitos temos:
vakar senis šaltis pagaliau atnešė va toką išnarą:

- ishnara.jpg (49.17 KiB) Viewed 2639 times
pasiūta tame pačiame honk kongo sweatshope kaip ir berikai su arlen-nessais, tai
gal bus pakankamai kokybiškas šyrpotrebas, ane?
jemta iš
http://www.georgewhite.co.uk, nes akcije-atrakcije.
užsakiau kažkada tarpušventy, išsiuntė 01-04, gavau po savaitės.
šopui pliusas.
dabar belieka tik motociklą nusipirkt (suzukigaidys).
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 13 Jan 2011, 08:08
by mindaugasa vol.2
matai, anglai kakta i grindis musa, kad wolf yr a genuine england produktas, o cia...
hehe
kaip tinka ant figuros (lyginant su kitais rubeliais)?
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 13 Jan 2011, 08:44
by M`BaubZ
kakta muša, kas nežino. su anglų brandais dabar įprastas dalykas, kad anglijoj
likusi siuvykla užsiima siuvimu pagal užsakymą, o masinė produkcija atiduota
čiūrkoms kasaglazams. kitas pavyzdys - bks.
dėl tikimo, tinka taip pat kaip žiūrėtas berikas (ir ačiū dievui, nes pagal tai pirkau),
cloveris ir geriau nei spyke ir astarsai. yra vietos storesnėms rankoms-kojoms ir
didesniems kiaušams, bet storam pilvui nelabai. bet čia nauja skūra.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 13 Jan 2011, 09:29
by jara
baubazai, a kengurine jamei?

Re: odiniai rūbeliai
Posted: 13 Jan 2011, 09:33
by M`BaubZ
jo. yra koks 20 cm^2 kengūrienos. dėl to apranga daug lengvesnė.
daug daug.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 13 Jan 2011, 09:43
by tckd
tai dabar beliko nusipirkt reudona gonda ir spalvos bus tabulai approved by maxima/taupa.

Re: odiniai rūbeliai
Posted: 13 Jan 2011, 11:38
by rprznt
OO dziugina? As jau puse metu verkiu kad reikia ma irgi kozos is plastmasiukais
O kaina konkurencinga?
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 13 Jan 2011, 11:53
by jara
reprezentai, paziurek pas dzordz whait busha.
frank thomasus stumo po 130 svaru

Re: odiniai rūbeliai
Posted: 13 Jan 2011, 13:24
by rprznt
bandom ziuret, bet pats eshopas imho neitin patogus...
baubzai siunteisi i marijos zeme? pagal ju destination veliavu nupaisyma pazystamu spalvu nerandu...
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 13 Jan 2011, 13:36
by M`BaubZ
nesuprantu jokių vėliavų.
išsirenki prekę -> add to cart -> checkout -> suvedi savo adresą ir mokėjimo info -> lauki.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 13 Jan 2011, 13:47
by rprznt
ziurejau i sitas veliavas:

Re: odiniai rūbeliai
Posted: 20 Jan 2011, 18:49
by wundis
labadiena, paklausiu i tema.
spintoj kybo odine furygan eriuko pakiausiu odos striuke, tik va pagalvojau kad taigi surambes nejuzinama (hehe), kol pavasaris dar arteja. ir klausiu kuo ana patept kad butu geriau nat sirdies? ar suvartot 100g ir nusiramint? mindaugai? kaip tavo dar egiptieciu gamybos aksesuarai dar nesutrunyjo? kokiu balzamu tepi?
paklausciau arvio, bet bijau gauti bana.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 20 Jan 2011, 19:32
by Yvl
jei nesumyzhta ir suvirskintu alum nepermirkus - nieko jai nenutiks...