Page 3 of 9
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 11:30
by Wobbler
Seneli Salti! H E L P! ! !
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 11:37
by Abbath
Ka help?!
Zodis ne zvirblis, pasakei ir gipsas!

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 11:46
by El Traxo
Wobbleris?

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 11:50
by ezhiukas
ramiai, taigi jis angluose gyvena. Ten ir hellsai ir banditai yr. Ir kreizu vienas kitas. Zodziu gali labai operatyviai subituot pagal eile

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 11:56
by mindaugasa vol.2
Senelis Š. be abejo skaito mfrakcija anonimu, tai sake, kad padovanos wobliariui metini abonementa i SAS isgyvenimo kursus. dar sake, kad derins nuolaida pas turla ant RPG-40
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 12:53
by Yvl
svaigalai. siemet kaledu nebus, taip kad is jusu laisku mindaugas tik peciuka pasikurens

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 14:34
by Wobbler
El Traxo wrote:Wobbleris?

Ne Wobbleris.
Cia tas hellandzelas kuris vaziuoja mane must po to kai
senis saltis jo skierka ateme. Kaip sako mindaugasas,
hehehe. Ble!
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 15:29
by sai
El Traxo wrote:
Paklausiu kitaip - a ką turi britvos, apart valinimo?
turi bites dvasingumo per akis. tik reik moket pazvelgt i siela.
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 15:39
by storms
siela ir dwasingumas: zopomis suauge Siamo dvyniai?
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 15:42
by Username
valina, dizainas ir isvaizda, vaziavimo efektyvumas (stabdymas, posukiai, slaideriai), garsas, mergos, haneris, ir t.t. Cia tiek efekto kad joks chioperis niekada to netures. Aisku chioperastas galvoja kad visas pasaulis i ji ziuri, bet istikruju taip nera
(ir dar nevalina)
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 15:47
by mindaugasa vol.2
dvasingumas tai cia toks metafizinis bullshitas kaip nors pateisinti savo impotencija ar nesugebejima kazko atlikti taip pat gerai, kaip ir kiti
tinka naudoti visais gyvenimo atvejais, kadangi nera objektyviu moksliniu budu dvasingumui pamatuoti ir ivertinti
itin daznai sutinkamas kuomet norima pagerinti laiko kilpoje uzstrigusiu retro-lupenu imidza
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 16:29
by El Traxo
Username wrote:
valina,
dizainas ir isvaizda,
vaziavimo efektyvumas (stabdymas, posukiai, slaideriai),
garsas,
mergos,
haneris,
ir t.t.
Cia tiek efekto kad joks chioperis niekada to netures.
nu ir palyginkim:
valina - pasikartosiu, kas apart to?
dizainas ir išvaizda - elektriniai arbatiniai irgi su dizainu ir išvaizda. So?
važiavimo efektyvumas - apie fun faktorių jau sakiau
garsas - čia jau geriau nepradėk
mergos - "-------"----------"
haneris - ke?
Kas tas efektas?
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 16:32
by Arvis
Galima baigsiu diskusija ?
Unitazai nevalina. Taskas.
Ble kaip akmuo nuo sirdies. Jum irgi ?

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 16:33
by liankas
Abbath wrote:Ka help?!
Zodis ne zvirblis, pasakei ir gipsas!


Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Posted: 10 Nov 2010, 16:34
by El Traxo
Arvis wrote:Galima baigsiu diskusija ?
Unitazai nevalina. Taskas.
Ble kaip akmuo nuo sirdies. Jum irgi ?

pas mus visas diskusijas baigia juzė
