Page 3 of 9

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 12:04
by mindaugasa vol.2
jis tau patinka, kadangi jus aprilijistai!

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 12:14
by Username
Pamenu su Rosiu irgi stumdesi Biaggis. Suzukoje alkunemis. Poto uzkulisiuose irgi bande tampytis.

http://www.youtube.com/watch?v=f71e__qZHjU" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 13:57
by Username
Beje jeigu ziurejote Superpole irasa tai turbut matete kad Biagis taip pat sutrukde ir Hagai jo greitame rate :evil: :evil:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ufE#t=248s" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 14:57
by Wobbler
http://sbk.perugiatiming.com/pdf_frame. ... ssione=001" onclick="window.open(this.href);return false;
Patiko. Kaip sake Whitham'as - proper racing
Melandri gerai pavare startaves is 9.
Smrz buvo netoli nuo pergales, bet galine padanga neatlaike distancijos.
Biaggi dare daug klaidu.
Berger pamete galini rata :canyoubelieveit: Musiet verzlaite pamirso paverzt

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 15:23
by Username
Nugi labai idomios gonkes buvo.Lenkimu skaicius aukstumoje.Pagrinde zinoma del nedideliu klaidu. Turbut pirelli padangos ir saltas oras tam labiausia pasitarnavo. Hebra keite pozicijas vienas po kito, lyderiai kazkur siknoje, satelitines komandos priekyje, visi smauge kaip galejo.

Lauksim Race2.

(Race1 irasas netrukus bus uploadintas)

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 15:31
by Wobbler
Labai dziaugiuosi kad sedziu ant sofos silumoje, o ne ant zolytes Doningtone prie + 5 celsijaus
Ir ka jie sau galvojo planuodami gonkes Anglijoje Kovo pabaigoje ???? :chain: :violent1: :lame:

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 15:50
by Username
Man toks pats klausimas iskilo dar vakar, ziurint kvalifikacija (superpole)... anglijoje ir kovo menesi?? real shit.

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 16:02
by Wobbler
Pries pora metu BSB pirmas etapas buvo Birzelio 1. Atsikeliau is ryto vaziuoti i Brands Hatch, o lauke visas apsnigta. Gonkes atsauktos - is klaidu nepasimokinta.....

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 16:39
by Username
You mean balandzio pirma?

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 17:00
by Wobbler
Teip :roll:

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 17:30
by Yvl
prima aprilis? apipiso! :)

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 18:34
by mindaugasa vol.2
eble, o kur szkopekas?

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 19:11
by tckd
nu antrose gonkese ispudingiausias momentas kai antram plane hagius nuvaziuoja an zolytes ir batons :batons: enduryskai atrode :lopinys:

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 19:25
by mindaugasa vol.2
nedobrozelatelnas ir kravazadnas tkdc

Re: WSBK 2011

Posted: 27 Mar 2011, 20:41
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:eble, o kur szkopekas?
shkopekas kvalifikavosi 16-tas, 2.6sec nuo pirmo vietos. Lenktynese po poros ratu pakilo i 14 vieta, vidutiniskai ~3sec per rata nuo lyderio. Kas toliau buvo nezinau, vis dar ziuriu :glasses7:

Edit: po poros ratu pakilo i 13 vieta. Vaziuoja su Honda nr28, baltas salmas.

Edit2: gavo nuo svedo, vel 14 vietoje

Edit3: Cekas jezekas padare manevra, shkopekas 15

Edit4: 16. Krenta shkopekas kaip girti lenkai po varzybu.

Edit5: likus 3-4 ratams iki galo pagrindiniai konkurentai uz nugaros nusirase tai gal pasieks finisa esamoje vietoje.

Edit6: Nope, nesigaus. Likus 2 ratams iki finiso - batons.