Page 3 of 8

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 03 Oct 2012, 13:10
by tckd
nu del buse tai cia pirmininkas bus labai jau neargumentuotai pareiskes. tu nuvaziuok gal i sborus ir paziurek kiek su buse ir kiek be. skaiciai kalba uz save!

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 03 Oct 2012, 13:19
by mindaugasa vol.2
ha. o kiek su maxima maiseliais? ka tada skaiciai sako?
logika tokia, kad jeigu traxas vienintelis bus su aerostichu, tai jau aerostichas shudas? nezinau, kaip sboruose (nuvaziuosiu, pasakysiu), bet pvz. kur klounai su spalvotais kombezais lekia kaip pisasi, tai uz buse niekad akis uzkliuvo. kodel? juk siuna kombezus? ziedo metais niekada niekas niekur nekotiravo, kad buse yra lygis, sorry.
dainese, cloveris, psi, rst, spidi..kas tik nori, bet ne buse.

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 03 Oct 2012, 13:38
by El Traxo
aš tai palosiu, kad daug brendų/modelių atkrenta dėl dydžių politikos.
paskutiniai matuoti Vanucci, Alpinestar kelniai buvo trumpi. Prailgintų dydžių negamina. Bet prailgintus gamina bmw, rukka :kurvabrungu:
Bet jei tomasėnas pirko autobusa, tai ir man tiktų. Kur matuotis (zusukashope buvau, tetą mačiau)?

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 03 Oct 2012, 15:02
by tomasn
beje, buse kelnes pirkau prailgintas :-k . pirkau ulonu gatvej, jokiu parkiu del aptarnavimo, padejo issirinkt, parode kur pasimatuot, patare, paeme pinigus.

beje, pastaruoju metu is pirmininko jau du kartus girdejau apie prasta aplinkiniu poziuri i ji (motera su kreditine kortele, zuzuki pardavejai). gal ne be priezasties? gal plosciu namie buvo palikes?

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 03 Oct 2012, 15:28
by tckd
GS savininkui skaitua turi buti rodomas isskirtinis demesys! kitas levelis.
kur jau te buse kioskelio kirminai itiks.
matyt norejo kad su raudonu kilimu pasitiktu ir kitaip ponui ranka buciuotu kad pagerbe jo Ekscelencija vizitu!

:sup2:

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 03 Oct 2012, 16:07
by mindaugasa vol.2
joble, sergu padidinto demesio stoka. net i kioskelis uzeit teko per bendras duris, o ne per vip iejima.
jeigu rimtai (nesamone pasakiau), tai visa gyvenima pardaveju dirbus, atsiranda liga: nevalingai vertinti kitus pardavejus. net ir mokant uz ledu porcija
o motokioskeliai dirba savai chebrai, baikeriai-baikeriams. gerai dar jeigu aplamai ka nors ismano apie preke ant lentynos. daznai tai bus atvejis "tu mane zinai. sudo neparduodu. imi?"
numoderuoti?

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 03 Oct 2012, 20:32
by Ricardo
Buse buvau beveik patenkintas kol nenusijobinau ant asfalto.Alkuniu apsauga niekam tikusi.Prasisuko ko pasekoje pamaciau kad po oda turiu kaulu :D Pamusalas atplyso nuo nuo rankoviu gal po 5-6 vaziavimo.Juosteles kur verzia liemeni istruko po puses metu.Viska prasiuvau,juosteliu tvirtinimo vietas sustiprinau odiniais lopais .Su kelnem viskas ok.Viska parodziau pardavejai is Suzuki.Sako - nezinau prerkes kokybiskos.Uz striuke su kelnem mokejau gal 1350 lt.Ar pirkciau vel? - nemanau.

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 07 Oct 2012, 10:00
by storms
kito szono trendas http://www.macna.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Naletaj

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 07 Oct 2012, 10:14
by mindaugasa vol.2
Ti kad kazkuris kioskelis pardaliojo. Permusat?

mobile mindaugasa

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 07 Oct 2012, 10:22
by storms
Nezinau kas te ka daro. Gal draugas rapolas?

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 07 Oct 2012, 10:35
by tckd
Pas aprilscikus buvo/yra?

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 07 Oct 2012, 11:13
by mindaugasa vol.2
rapolas

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 07 Oct 2012, 14:29
by El Traxo
storms wrote:kito szono trendas http://www.macna.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Naletaj
a tai bent jau top liniją su gore-ultra-cosmic-tekais turi?

Va bling-blin-tec tekstilių shootoutas. Olandiškai, bet ar problema?
http://www.motoport.nl/WebRoot/Store/Sh ... combis.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Dane tiekėjas - ponia Roma iš Ulonų :D

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 07 Oct 2012, 17:21
by storms
Hitechinis setas turi viska, ale striukyte apie 500 eur kainoj

Re: tekstiline apranga miestui

Posted: 09 Oct 2012, 00:19
by El Traxo
Bet tai kai nusivylimas keliautojų forume :D Pirmininkai, perspėk draugą, kol nevėlu!
I was disappointed to learn that Klim jackets are... made in China?!