Page 3 of 4
Re: Padangos
Posted: 27 Aug 2013, 15:09
by El Traxo
nepykit wrote:El Traxo wrote:priekio (R21) kai sykis reikia. Skaitau, kad paimsiu
Skaitai ar imi?

Kada laukti?
Skaitau, kad imu. Viena dilema - kaip 51 smėliuose laiko? Man, kaip sportininkui, tai labai svarbu

Re: Padangos
Posted: 27 Aug 2013, 15:12
by nepykit
tckd wrote:taip iseina, kad traxas pirmas eilej prie front?
man irgi but baika, bet tada laikysim, kad dunlopas nuplysineja sypai ir tiek to

Taip išeina.
Tau galim atvežti už biški prastesnę bet vistiek laabai gera kainą.
Re: Padangos
Posted: 27 Aug 2013, 15:16
by nepykit
El Traxo wrote:nepykit wrote:El Traxo wrote:priekio (R21) kai sykis reikia. Skaitau, kad paimsiu
Skaitai ar imi?

Kada laukti?
Skaitau, kad imu. Viena dilema - kaip 51 smėliuose laiko? Man, kaip sportininkui, tai labai svarbu

1.
http://www.motorcycle-superstore.com/2/ ... -Tire.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
2.

Re: Padangos
Posted: 27 Aug 2013, 15:41
by tckd
tai ir be lenteles aisku, kad Aliui is Dunlopo geriausias 51.
31 smeliuose gal dar geriau bet per smeliadvario betonu likucius ir kitas atliekas gali ir kaledu nesulaukt
daugiau simtopiam uz luzinejanti dunlopa deja nedociau, yra kitu alternatyvu pabandymui 170 bridgestone, 200 meslynas
Re: Padangos
Posted: 27 Aug 2013, 15:57
by Dzuku_Briedzis
jo, palosiu, kad MX51 tai gaidis totalus smelyje. Sikna dar puse bedos, ale priekis tai tragedYje
Bet kai as i smeli lendu tik bedos vejamas - tai viskam kitam - labai puiki padnugne. Dziugino belenkaip.
Re: Padangos
Posted: 27 Aug 2013, 16:03
by tckd
cia dar Didelis klausimas kas labiau gaidis smelyje ar 51 dunlopas ar briedis?

briedi a kas gerai smelyje?
asmeniskai an bergucio 51 puikiai vaziavo silikatuose ir visokiuose trakuose.
Re: Padangos
Posted: 27 Aug 2013, 16:05
by tomasn
pagal lentele negaidis geomax enduro. visur tabulai!!!!

Re: Padangos
Posted: 27 Aug 2013, 17:35
by El Traxo
tckd wrote:yra kitu alternatyvu pabandymui 170 bridgestone, 200 meslynas
beje, kas/ar meslynais prekiauja Vilniuje? Galine baisiai dziugina savo subalansuotu (ne)dylimu.
Re: Padangos
Posted: 27 Aug 2013, 17:38
by tomasn
pirkau sheule. visa setuka
Re: Padangos
Posted: 27 Aug 2013, 18:20
by Motowowere
Ant sunkesnio matociklo labai gerai D952.Senas modelis,ale atsiliepimai geresni ne mx51.

Re: Padangos
Posted: 04 Sep 2013, 15:37
by El Traxo
Tai biški paskubėjau?
Dunlop Special Offer Rebate on Geomax Tires
This rebate covers the Geomax MX11™, MX31™, MX51™, MX51FA™ and MX71™. With one tire purchased the rebate is $10; for two tires $20; for three tires $30 and for four Geomax tires the rebate tops out at $50. This consumer mail-in rebate will be paid in the form of a Visa® Prepaid Card, and the offer is valid on tire purchases made between September 1 and October 31, 2013—so act quickly.
Re: Padangos
Posted: 04 Sep 2013, 16:04
by storms
Jap. Eilinį kart buvai apipistas...
Re: Padangos
Posted: 16 Jun 2015, 15:19
by ezhiukas
a kodel baikshopo puslapyje neina rasti kameru i padanga? Visi ant lietnyku persimete? Tyngiu i lazdynus vaziuot
Re: Padangos
Posted: 16 Jun 2015, 16:00
by storms
kokios reikia?
Re: Padangos
Posted: 16 Jun 2015, 16:07
by ezhiukas
19". Turit vietoj ir kiek kainuoja?