Page 3 of 4

Re: Padangos

Posted: 27 Aug 2013, 15:09
by El Traxo
nepykit wrote:
El Traxo wrote:priekio (R21) kai sykis reikia. Skaitau, kad paimsiu
Skaitai ar imi? :) Kada laukti?
Skaitau, kad imu. Viena dilema - kaip 51 smėliuose laiko? Man, kaip sportininkui, tai labai svarbu :)

Re: Padangos

Posted: 27 Aug 2013, 15:12
by nepykit
tckd wrote:taip iseina, kad traxas pirmas eilej prie front?
man irgi but baika, bet tada laikysim, kad dunlopas nuplysineja sypai ir tiek to :roll:
Taip išeina.
Tau galim atvežti už biški prastesnę bet vistiek laabai gera kainą.

Re: Padangos

Posted: 27 Aug 2013, 15:16
by nepykit
El Traxo wrote:
nepykit wrote:
El Traxo wrote:priekio (R21) kai sykis reikia. Skaitau, kad paimsiu
Skaitai ar imi? :) Kada laukti?
Skaitau, kad imu. Viena dilema - kaip 51 smėliuose laiko? Man, kaip sportininkui, tai labai svarbu :)
1. http://www.motorcycle-superstore.com/2/ ... -Tire.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

2. Image

Re: Padangos

Posted: 27 Aug 2013, 15:41
by tckd
tai ir be lenteles aisku, kad Aliui is Dunlopo geriausias 51.
31 smeliuose gal dar geriau bet per smeliadvario betonu likucius ir kitas atliekas gali ir kaledu nesulaukt :blackeye:

daugiau simtopiam uz luzinejanti dunlopa deja nedociau, yra kitu alternatyvu pabandymui 170 bridgestone, 200 meslynas

Re: Padangos

Posted: 27 Aug 2013, 15:57
by Dzuku_Briedzis
jo, palosiu, kad MX51 tai gaidis totalus smelyje. Sikna dar puse bedos, ale priekis tai tragedYje
Bet kai as i smeli lendu tik bedos vejamas - tai viskam kitam - labai puiki padnugne. Dziugino belenkaip.

Re: Padangos

Posted: 27 Aug 2013, 16:03
by tckd
cia dar Didelis klausimas kas labiau gaidis smelyje ar 51 dunlopas ar briedis? :blackeye: briedi a kas gerai smelyje? :laughing6:
asmeniskai an bergucio 51 puikiai vaziavo silikatuose ir visokiuose trakuose.

Re: Padangos

Posted: 27 Aug 2013, 16:05
by tomasn
pagal lentele negaidis geomax enduro. visur tabulai!!!! :rock:

Re: Padangos

Posted: 27 Aug 2013, 17:35
by El Traxo
tckd wrote:yra kitu alternatyvu pabandymui 170 bridgestone, 200 meslynas
beje, kas/ar meslynais prekiauja Vilniuje? Galine baisiai dziugina savo subalansuotu (ne)dylimu.

Re: Padangos

Posted: 27 Aug 2013, 17:38
by tomasn
pirkau sheule. visa setuka

Re: Padangos

Posted: 27 Aug 2013, 18:20
by Motowowere
Ant sunkesnio matociklo labai gerai D952.Senas modelis,ale atsiliepimai geresni ne mx51. :ruko:

Re: Padangos

Posted: 04 Sep 2013, 15:37
by El Traxo
Tai biški paskubėjau? :albino:
Dunlop Special Offer Rebate on Geomax Tires
This rebate covers the Geomax MX11™, MX31™, MX51™, MX51FA™ and MX71™. With one tire purchased the rebate is $10; for two tires $20; for three tires $30 and for four Geomax tires the rebate tops out at $50. This consumer mail-in rebate will be paid in the form of a Visa® Prepaid Card, and the offer is valid on tire purchases made between September 1 and October 31, 2013—so act quickly.

Re: Padangos

Posted: 04 Sep 2013, 16:04
by storms
Jap. Eilinį kart buvai apipistas...

Re: Padangos

Posted: 16 Jun 2015, 15:19
by ezhiukas
a kodel baikshopo puslapyje neina rasti kameru i padanga? Visi ant lietnyku persimete? Tyngiu i lazdynus vaziuot

Re: Padangos

Posted: 16 Jun 2015, 16:00
by storms
kokios reikia?

Re: Padangos

Posted: 16 Jun 2015, 16:07
by ezhiukas
19". Turit vietoj ir kiek kainuoja?