Page 3 of 13

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 06 Sep 2012, 16:45
by mindaugasa vol.2
tuomi noriu pasidziaugti, kad varis virinasi labai graziai. nujuoduoja (kadangi argonas jam nepatinka, is tiesu reiketu azoto, bet paskum nusishveicia)
taip pat idomumo delei, suliejau vari su nerzaveika. viskas ok. atsakingai konstrukcijai taip nedaryciau, bet kadangi is vario atsakingu konstrukciju nedaro, tai px

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 06 Sep 2012, 16:45
by Yvl
mindaugai? zilai? bus parodomasis virinimas?

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 06 Sep 2012, 17:00
by El Traxo
Yvl wrote:mindaugai? zilai? bus parodomasis virinimas?
you mean - shootaoutas? :)

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 06 Sep 2012, 18:07
by mindaugasa vol.2
kur nepasisuksi, vieni shutautai
va, pasiruosiau visiems shutautams, pareikit:
Image

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 06 Sep 2012, 22:03
by zil130
http://www.youtube.com/watch?v=Lg2Cuoc- ... page#t=32s" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 06 Sep 2012, 22:22
by tckd
karsta tema, shootouto dalivei pole trenerotis

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 06 Sep 2012, 22:23
by zil130
tuckaus viso kawaseklos buvo pervirintom subinėm.

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 06 Sep 2012, 22:28
by tckd
zil130 wrote:tuckaus viso kawaseklos buvo pervirintom subinėm.
:dontknow: :ANAL:

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 06 Sep 2012, 22:31
by Username
kawazakis virsta GS'u?

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 21 Sep 2012, 08:33
by mindaugasa vol.2
labadiena,
tuomi noriu pasidziaugti, kad liuminio virinimas milimetra, bet pajudejo i prieki. pajudejimui buvo reikalinga patiketi pasakomis, kad virinama vieta turi buti chirurgiskai svari, o elektrodo atstumas nuo metalo 2mm. kitaip kinitiskas tig'as uzsipisa valyti liminio oksida, kuris, kaip zinia, lydosi tik prie 2000C (pats liuminis, tuo tarpu, prie 600)

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 21 Sep 2012, 09:47
by zil130
Pliusas amatininkui.

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 01 Oct 2012, 08:53
by mindaugasa vol.2
klausimas i suvirintoja vytauta: jei turim storesni liuminio gabala ir ji graziai nusisveiciame nuo tariamo oksido nerudyjancio plieno sepetuku
o tuomet, geresnei pravarkei, pakaitiname gabala kerogazu
ar kaitinant liuminis vel per nauja nesioksiduoja?
kaip darote jus, suvirintojau vytautai?

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 01 Oct 2012, 09:19
by wundis
taip

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 01 Oct 2012, 10:11
by mindaugasa vol.2
tai ka daryti?

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 01 Oct 2012, 10:23
by Motowowere
Pirmiausia pasitarti su gydytoju ar vaistininku. :troll: