Page 3 of 18

Re: sezon nr. 2012

Posted: 15 Nov 2011, 07:49
by ezhiukas
nu tai paliubomu. Kas cia per durni klausimai :)

Re: sezon nr. 2012

Posted: 22 Nov 2011, 00:24
by Renaz
as tai senio 2012 paprasysiu sveikatos, laisvo laiko (laisvalaikio) ir pinigu, t.y visiskai nesuderinamu vienu metu dalyku suderinimo. padangu neprasysiu. aciu.

Re: sezon nr. 2012

Posted: 09 Dec 2011, 13:11
by mindaugasa vol.2
noriu pastebeti, kad liko pori varganu savaiteliu, iki kol saulele vel prades atkopineti auksciau, sildyti asfalta labiau ir artinti sezona visomis isgalemis
3xsveikamarija!

Re: sezon nr. 2012

Posted: 09 Dec 2011, 20:02
by Ziune
kai kartas apie tą patį vakar galvojau...
man toks įspūdis, kad žiema dar neprasidėjo (realiai taip ir buvo iki šiandie), o už dvie savaičių, jau dienos ilgėja... #-o
Džiugu, nes pavasaris atein..
Neramu, nes įtartinai greitai laikas bėga...
mindaugasa vol.2 wrote:noriu pastebeti, kad liko pori varganu savaiteliu, iki kol saulele vel prades atkopineti auksciau, sildyti asfalta labiau ir artinti sezona visomis isgalemis
3xsveikamarija!

Re: sezon nr. 2012

Posted: 09 Dec 2011, 20:47
by tckd
bibis tos dienos jus nupirde seniai :fart: pries savaite dar vaziavom, o dabar per tas ilgejancias dienas ir taip 3 men :ruko:

Re: sezon nr. 2012

Posted: 09 Dec 2011, 21:31
by El Traxo
nebibis. šian vakare prie Lazdynų Nestės užmatytas raideris ant geltono enduro

Re: sezon nr. 2012

Posted: 09 Dec 2011, 22:19
by Ziune
Zilas drz gariunuosna stūmė?
El Traxo wrote:nebibis. šian vakare prie Lazdynų Nestės užmatytas raideris ant geltono enduro

Re: sezon nr. 2012

Posted: 11 Dec 2011, 19:30
by Renaz
Dar 2012-iems Kaledu senelio uzprasau keliones i kalnus. Labai noriu ten papulti. Austrija, Sveicarija... gerai, tiks ir Karpatai ar Tatrai.

Re: sezon nr. 2012

Posted: 11 Dec 2011, 22:12
by tckd
Renaz wrote:Dar 2012-iems Kaledu senelio uzprasau keliones i kalnus. Labai noriu ten papulti. Austrija, Sveicarija... gerai, tiks ir Karpatai ar Tatrai.
kadangi renaz mazokai gyvenime gaudosi ir siaip dviratininkas tai jam atveriantis akis (rudaja aki?) eilerastis:

Jūs sakote, kalnai tokis dalykas
Kad tik kalnuos pabuvęs sužinai
Kad jie yra geriau nei viskas kitas
Už kalnus kad geriau tiktai kalnai

O aš, o man norėtūs pasakyti
Kad mergos yr geriau nei tie kalnai
Už jas geriau nebent tik mergos kitos
Tos kitos, ant kurių dar nebuvai

Re: sezon nr. 2012

Posted: 11 Dec 2011, 22:56
by sai
medvegalis negerai? uzmintum desimt kartu is eiles ir spetum namo vakarienes :)

Re: sezon nr. 2012

Posted: 13 Dec 2011, 16:53
by Abbath
tckd wrote:
Renaz wrote:Dar 2012-iems Kaledu senelio uzprasau keliones i kalnus. Labai noriu ten papulti. Austrija, Sveicarija... gerai, tiks ir Karpatai ar Tatrai.
kadangi renaz mazokai gyvenime gaudosi ir siaip dviratininkas tai jam atveriantis akis (rudaja aki?) eilerastis:

Jūs sakote, kalnai tokis dalykas
Kad tik kalnuos pabuvęs sužinai
Kad jie yra geriau nei viskas kitas
Už kalnus kad geriau tiktai kalnai

O aš, o man norėtūs pasakyti
Kad mergos yr geriau nei tie kalnai
Už jas geriau nebent tik mergos kitos
Tos kitos, ant kurių dar nebuvai

Cia jis visai gerai skanba

http://www.youtube.com/watch?v=A7rpeVUPvZk" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: sezon nr. 2012

Posted: 13 Dec 2011, 18:51
by ezhiukas
su veliku i kalnus? Ka jis ten veiks? Pompa gaus ir tiek :)

Re: sezon nr. 2012

Posted: 14 Dec 2011, 10:48
by Renaz
ezhiukas wrote:su veliku i kalnus? Ka jis ten veiks? Pompa gaus ir tiek :)
liaudies patarle sako: nebuk boba, nepletkink! taip pat sako - nebuk boba ir pompos negausi.

Re: sezon nr. 2012

Posted: 03 Jan 2012, 09:03
by tckd
tai kas siandien sezono neatidaro tas loxas?! kartojam paskui mane 10 kart :as_loxas:

Re: sezon nr. 2012

Posted: 03 Jan 2012, 09:42
by M`BaubZ
tckd wrote:tai kas siandien sezono neatidaro tas loxas?! kartojam paskui mane 10 kart :as_loxas:
neatidarei sezono.jog.jpg
neatidarei sezono.jog.jpg (49.68 KiB) Viewed 1874 times