Page 3 of 45
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Oct 2011, 13:40
by mindaugasa vol.2
ti sakau, kad galva sviete ir pamate diametra
pakalbam geriau apie pulsa
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Oct 2011, 13:41
by Yvl
diametra KURY?
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Oct 2011, 13:58
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:pakalbam geriau apie pulsa
vadinasi cia kazkada pasijamu pulsometra ta kur su traxu sinxronizuotas suunto! matalinu ziuriu ~240 te kazkas,
nu galvoju su tokiu beatu ilgai hard enduro jau netrauksiu.. sekanti vaziavima galvoju reik atidziau paanalizuot kur te taip zashkalivajet. sedu an bergo 110, uzvedu 240, hmm uzgesinu 110.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Oct 2011, 14:00
by Username
rimtas suuntas. Matuoja ir raiderio ir bergo pulsa.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Oct 2011, 14:16
by mindaugasa vol.2
hehe, jo. reaguoja i babyna. lievakas. nia?
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Oct 2011, 16:06
by tts
jai sherde atlaikis ir jai tolko bus tai va
http://www.racerxvt.com/pages/workouts" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Oct 2011, 16:17
by storms
nu jio enduro ir pulsometras kazkaip nedraugauja
as kai pazhejau Pabrades gonkiu vidurki - nemalonu patapo
3h variau ant infarkto ribos
avg bpm 160
max bpm 198
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Oct 2011, 17:00
by mindaugasa vol.2
faktas: enduro kenkia gamtai ir kenkia sveikatai
ban
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Oct 2011, 17:14
by sai
isriskim visus aktyvistus urmu ir per karta. ryt vingio parke, 15val. begimas nou tumorau. be jokiu suunto ir kt pricindalu, vienintelis pulso rodiklis - kraujo ciurksle is ausies, akies etc., kol liks tik vienas. ir tema skaitysim isnagrineta

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Oct 2011, 18:33
by ezhiukas
jamu bambali alaus ir ateinu sirgt uz pirmininka!

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 21 Oct 2011, 20:31
by mindaugasa vol.2
jau sakiau, kad as begti negaliu del tam tikru defektu. sutinku minti dvyrka.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 22 Oct 2011, 12:51
by sai
dvyrka galit mint i kaima kiausiniu parsivezt.
Dar neprasidejusi si noutumorau disciplina issiverze i prieki- Endurai ant skaiciuotojo nesukrapsto, tuo tarpu kruvinajam baltijos begime kritusius skaiciuos savanoris eziukas.
Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 24 Oct 2011, 10:45
by sai
kadangi kampelis neanoniminis tai paviesinu atskaitos taska fitneso fanams ir kitiems i miskus ant minimumo besiruosiantiems:
2km apsilimas,
1km geru tempu (3.30-3.45min/km, cia pradziai, pavasari tures but 3.15-3.30), 1km ramiai x5, viso 10km,
2km ramiai,
3x i upe atsivesinimui (h2o temp. plius trys)
treciadeni galit prisijungt
cheers!

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 24 Oct 2011, 10:51
by ezhiukas
gerai kad as i miska nesiruosiu, manau uzteks man ir apsilimo

Tavo programa jau nebe fitnesas, o sportas. Maratonui matyt ruosiesi? 14 km gi dxja, man iki darbo arciau gaunasi

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis
Posted: 24 Oct 2011, 10:52
by mindaugasa vol.2
na kagi, zaciotas!
as biski tinginiamvau turistiniu rekreaciniu tempu: