OT: smartfonas for sale

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Re: OT: smartfonas for sale

Post by efk0nas »

ezhiukas wrote:naudoju kaip telefona - skambinimui. O ne zaidimam, visokiems pashtam ir fb.
Tada tau šitas tiktų puikiai. Imam tokius vairuotojams, darbų vadovams.. Navarotų minimumas, užmušt neįmanoma, naudojant taip, kaip tu rašai, batarkė laiko savaitę ir daugiau.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Post Reply