Tada tau šitas tiktų puikiai. Imam tokius vairuotojams, darbų vadovams.. Navarotų minimumas, užmušt neįmanoma, naudojant taip, kaip tu rašai, batarkė laiko savaitę ir daugiau.ezhiukas wrote:naudoju kaip telefona - skambinimui. O ne zaidimam, visokiems pashtam ir fb.
OT: smartfonas for sale
Re: OT: smartfonas for sale
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas