Page 3 of 3

Re: OT: smartfonas for sale

Posted: 28 Dec 2011, 08:56
by efk0nas
ezhiukas wrote:naudoju kaip telefona - skambinimui. O ne zaidimam, visokiems pashtam ir fb.
Tada tau šitas tiktų puikiai. Imam tokius vairuotojams, darbų vadovams.. Navarotų minimumas, užmušt neįmanoma, naudojant taip, kaip tu rašai, batarkė laiko savaitę ir daugiau.