Page 3 of 5

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 16:56
by Yvl
gelekopteriu arba matarcyklu

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 16:57
by Username
savanoriai - pasilai 7:40 ?

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 16:58
by Abbath
Motorcyklu greiciau nebent rugsejo menesi gaunasi.

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 16:59
by Abbath
Username wrote:savanoriai - pasilai 7:40 ?
Atvirksciai

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 17:59
by Username
Tai tavo problemos kad tau reikia ten kur kamsciai. 'Tusti kanalai' buna ten kur jie buna o ne ten kur kazkam reikia. Cia prie ju reikia taikytis, keisti gyv./darbo vieta, vazinejimo laika ir t.t. Bet ju yra ir kai kas 'vazineja Vilniuje' praktiskai be jokiu kamsciu visus metus.

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 18:16
by mindaugasa vol.2
nuuuuu, cia uztatai, kad tavo darbaviete miesto pakrasty ir vaziuoji pries bendro srauto krytpi?
transporto kamsciai ciulpia: kasdien is gyvenimo -2val.(nu vasara bniski greiciau, bet po to rugsejis sukompensuoja) kiek cia per metus susidaro? nemoku paskaiciuot, bet susidaro.

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 18:39
by Username
Tai ir sakau, vaziuoju (ir ne tik as) ir gaila man zmoniu stovinciu kamsciuose....reik rinktis darba uz miesto! Arba gyventi netoli darbo. Arba dirbti nuo 9-10 val. Arba naudoti motopyrka. Nu yr variantu :)

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 18:43
by mindaugasa vol.2
klausyk, gaunasi, kad tu mano konkurentas, nia!?

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 19:15
by Username
as konkurentas? niekaip neimanoma. As su niekuom niekada nekonkuruoju :hippy:

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 19:19
by mindaugasa vol.2
konkurentas, konkurentas..
nieko
ner cia ko pykti
ziurek, kad jau taip nutiko, noriu tavys is geografijos paklausti: ar zinai, kad tas bmw welt, kur visi is eiles postina nuotraukas kitame musu skyrelyje, is tikro yra visai netoli pagrindinio oficialaus miuncheno viesnamio?
tai ar atsitiktinis sutapimas, a?

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 20:49
by Username
idomu ar tai kaip nors susije su neveikianciais bmw posukiais?

beje kazkuria diena atkreipiau demesi kad mano baikeriskoje gimineje, is visu motu (nu gal 10+), kokie 8 yra bmw. Ir tik viena zalia varna. Net shokas apeme. :154:

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 20:52
by mindaugasa vol.2
nu as tai irgi galvoju, kad tas nuotraukas kur postina, tai visai ne to ten aina

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Mar 2012, 23:14
by sai
Abbath wrote:papasakokit nors viena tuscia kanala nuo pasilu iki savanoriu 7:40. ACIU
namie lovoj

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 19 Apr 2012, 20:20
by Vito
Panašu, kad šį savaitgaly kraustausi Vilniun.

Re: Reikia buto Vilniuje

Posted: 20 Apr 2012, 00:28
by wundis
ka radai? papasakok :-k