Page 3 of 11
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 19 Apr 2012, 12:02
by Bilas73
a šaibų užteks geram orui užsakyt, ba labai jau baisu būt sulytam kaip pirmam kartui.
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 19 Apr 2012, 17:37
by mindaugasa vol.2
kacerga gaubia geroji aura: visur lyja, o nz - ne!
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 19 Apr 2012, 17:38
by Wobbler
Visi i kacerga!!
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 19 Apr 2012, 18:08
by Motowowere
A jau te padare motokroso trasa?Laukiam repartazu

Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 19 Apr 2012, 18:50
by mindaugasa vol.2
ble, kiek renginiu. nepamirstame, kad kita savaitgali dolcemoto dvigubas trakdejus. be to siemet vel bus css, tik rygoje. kas inn?
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 20 Apr 2012, 00:03
by jara
Motowowere wrote:A jau te padare motokroso trasa?Laukiam repartazu

heh, kroso trasa buvo tik rinkiminiai lmsf pazadai. nei kroso, nei enduro champo NZ nebus!!
Visgi, ziedo metai valdo

Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 20 Apr 2012, 09:45
by Motowowere
Tai ir repartazu nebus?

Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 22 Apr 2012, 15:37
by tckd
kadangi 2012 planuoja palyt ziedo metus skelbiu Neivykusiais.

:visiprieTV!:
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 23 Apr 2012, 10:31
by mindaugasa vol.2
savaitgali zada vasaros kaitra. kas inn nz?
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 23 Apr 2012, 17:36
by storms
ziedo metams pasiruosta
minde.
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 23 Apr 2012, 18:03
by Yvl
barankyciu show
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 23 Apr 2012, 18:04
by jara
uffff, be kompromisu!
verks poznanke!

Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 23 Apr 2012, 20:12
by mindaugasa vol.2
Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 23 Apr 2012, 21:14
by tckd
kam banka, plesk baiksuo.

Re: 2012 Trackdėjų Kampelis
Posted: 28 Apr 2012, 22:21
by mindaugasa vol.2
ti uzdedame + mantui-dolce moto uz profesionaliai organizuota pakatauske.
tada dar parasmoe, kad prie +26 matalinti jau biski pereboras
na ir paskutine naujiena, ar del temperaturu, ar vis tik pagaminimo data (1954 10savaite) bet bridzas antrame posukyje nelabai noriai draugauja su asfaltu.
post scriptum: quickshifteris yra absolute must, pavaru indikatorius taip pat - labai gerai, perrinktas galinis amortikas yra uber, prasuktas ant stendo varinkelis yra cool.