Page 3 of 4
Re: Gal kam reik
Posted: 03 May 2012, 22:16
by Kamstis
tomasn wrote:megciau, kad video dekoduotu greiciau
situ klausimu nepadesiu ba quadu nebeliko. Yra tik e8600
Re: Gal kam reik
Posted: 04 May 2012, 08:46
by storms
Kamstis wrote:storms wrote:panasu kad reik maiteko
gero uz pigei aciu
ziurint koks tau skaitos geras Brand name tipo zalman chieftec pigiai nebus.
yra 500w kaina ka zinau gal 40 lt kokia.

paziuresiu kas pas mane stovi. ijungus konpa baisiai zyzia ir skleidziai itartina kvapa
+ kartais isjungia aliektra nx
Re: Gal kam reik
Posted: 04 May 2012, 08:56
by El Traxo
Galiu padovanot 400W. Naudotas, bet nesmYrda

Re: Gal kam reik
Posted: 04 May 2012, 09:02
by storms
beabejio, mazos dovaneles stiprina draugyste...
pazhesiu koks te pa smane poreikis
Re: Gal kam reik
Posted: 04 May 2012, 09:55
by El Traxo
storms wrote:beabejio, mazos dovaneles stiprina draugyste...
pazhesiu koks te pa smane poreikis
Pažiūrėk, galiu privežt į zborus. Juk būsi?

Re: Gal kam reik
Posted: 04 May 2012, 11:14
by storms
I - bikerman
I - zborman
Re: Gal kam reik
Posted: 05 May 2012, 09:58
by storms
El Traxo wrote:storms wrote:beabejio, mazos dovaneles stiprina draugyste...
pazhesiu koks te pa smane poreikis
Pažiūrėk, galiu privežt į zborus. Juk būsi?

atvezk
dabar ant maitblokio parasyta 420 W Cobrable
Re: Gal kam reik
Posted: 09 May 2012, 20:21
by Vito
Kad jau kalba apie kontuperius, padėkit lameriui.
Negaliu išsiųsti laiškų (autlukas), tipo nesaugus serveris. Man taip būdavo štatuose, kai jungdavausi prie wifi, namie kur WAP key, viskas normaliai. Dabar wirelessinis routeris, bet pajungtas mano notebookas laidu prie jo, bo nežinau WAP kėjaus.
Ką daryt? (Radži copyright)
Re: Gal kam reik
Posted: 09 May 2012, 21:52
by Yvl
pakeist SMTP serveri i maziau uzpisanti?
Re: Gal kam reik
Posted: 09 May 2012, 22:03
by Vito
Kur ir kaip jį pakeist?
Re: Gal kam reik
Posted: 10 May 2012, 09:10
by Dzuku_Briedzis
kas tavo interneto paslaugu tiekejas?
kokia pasto deze? gmail?
Re: Gal kam reik
Posted: 10 May 2012, 12:33
by Vito
Internetas Cgates, pašto dėžė
[email protected].
Re: Gal kam reik
Posted: 10 May 2012, 12:49
by Dzuku_Briedzis
na tai skambini i CGates ir klausi, koks ju SMTP serverio adresas.
O ten kur yra dabartine pasto dezute, nera kokiu uzuominu, kaip naudotis POP3/IMAP ir SMTP?
Cia tik klausimai
Re: Gal kam reik
Posted: 10 May 2012, 13:44
by Vito
Outlooke properčiuose negalima keisti serverių. Įeinantys POP3, išeinantys SMTP. O kur ir kaip juos pakeisti, čia jau mano kompetencija baigiasi. Kaip jau minėjau, lameris esu

Užtai įsuku 1.17 Kačerberge

Re: Gal kam reik
Posted: 10 May 2012, 13:46
by Dzuku_Briedzis
Hz... nepamates nenoriu burt kazko. O tai ateis Baubz ir vel su Exceliu nugaidins mane