Page 3 of 3

Re: Mikroautobuso nuoma

Posted: 28 Aug 2012, 17:53
by El Traxo
Ruduo, migracija prasideda :)

Re: Mikroautobuso nuoma

Posted: 28 Aug 2012, 18:40
by mindaugasa vol.2
jara wrote:nekuriant naujos temos. Panasu, kad busas paderintas.
Estai pasirupino nauja trasa, bet elektra pamirso atsivesti.
mazh kazkas turi nenaudojama genera nuo 4ienio iki 7ienio.
keiciu i estoniska ala :)
tigi turiu. prilek

Re: Mikroautobuso nuoma

Posted: 29 Aug 2012, 11:33
by Martynas
Yvl wrote:bulviu uzderejo?
ruduo bulviu derejimo metas, a ka nezinojai :grauziu:

Re: Mikroautobuso nuoma

Posted: 02 Sep 2012, 22:45
by Ricardo
Gali buti isnuomojamas sis keleivinis busas.
Sedimu vietu skaicius - 9
Nuomojamas tik su vairuotoju.
IMG_3664[1].JPG
IMG_3664[1].JPG (68.29 KiB) Viewed 1796 times
IMG_3672[1].JPG
IMG_3672[1].JPG (70.03 KiB) Viewed 1796 times
IMG_3674[1].JPG
IMG_3674[1].JPG (46.33 KiB) Viewed 1796 times