Page 3 of 3
Posted: 02 Oct 2006, 10:36
by mindaugasa
storms wrote:tas budulis tai mane truputi nervina
prielipa kokstai
kawianska morda akivaizdziai...
tai ziuriu, kad trynesi prie brytvininku, prie vieno, prie kito.. uz ranku grabinejo.
ko i rope nedavet?
gal patiko labai??
Posted: 02 Oct 2006, 12:25
by mindaugasa
http://forumas.motosportas.lt/viewtopic.php?t=14
prasom, pseudosportininkai jus, naujienu.
ka gyvenimas grazus nepasirodytu.
Posted: 02 Oct 2006, 16:17
by Username
Audrius z wrote:Username wrote:http://www.audriusz.net/gallery/MotoSprint/IMG_5730
Doooooodee !! Wtf is that? Mindaugasui nepriklauso dar buti pirmam!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
O siaip tai nu ka ble, sveikinime apgynus frakcijos garbe ir atvezus nr1 taure!! :mrgreen:

Pasenk, sulauk vaiku, pastatyk nama lizingu is SAVO pajamu, uzaugink medi, pralek, tada LOK!

Nu tu bicas turi problemu kad kiekviename mano teigiamame sakinyje izvelgi "lojima, problemas ir kitas nesamones"...dooooode you need help...
P.S. Patiko ta vieta kur "SAVO"

:mrgreen:

:mrgreen:
dooooode....... :mrgreen:
Posted: 02 Oct 2006, 17:57
by Audrius z
Username wrote:
Nu tu bicas turi problemu kad kiekviename mano teigiamame sakinyje izvelgi "lojima, problemas ir kitas nesamones"...dooooode you need help...
P.S. Patiko ta vieta kur "SAVO"

:mrgreen:

:mrgreen:
dooooode....... :mrgreen:
Jei atvirai - beveik neskaitau tavo sapalioniu :mrgreen:
Posted: 02 Oct 2006, 18:25
by Username