Page 3 of 4

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 11 Jul 2012, 11:10
by cosmoz
Image

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 13 Jul 2012, 16:46
by Rammst
nu tai jOkas jOkais, bet ar bus MF komanda ?

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 13 Jul 2012, 16:51
by wundis
a buvai valkaute? gi buvo nuspresta!

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 13 Jul 2012, 17:38
by Rammst
čia kai briedis posūkiuose atpylė (nepaneigė dar) ?
ar su armonika ėjot per senamiesti?

belenkuriuo atveju turėtų būti užfiksuota Kanpelyje raštištiškai, ne?

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 13 Jul 2012, 19:06
by wundis
realiai tai nepamenu kas buvo nuspresta. prisiminimai labai migloti. bet zinau kad buvo nuspresta!

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 13 Jul 2012, 19:56
by Rammst
A, nu tai viskas ok.

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 31 Jul 2012, 13:01
by emaz
Ei frakcijiniai! tik nesakykit kad deviatkėse smaugsit taip:

Image

Girdėjau kaikas iš frakcijos planuoja išsivežt absoliučios įskaitos pereinamają taurę?
Image

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 31 Jul 2012, 13:07
by zil130
Aš nevažiuosiu, nes esu nesportininkas

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 31 Jul 2012, 13:11
by storms
bus tomasenas. as ir gal busiu*
*-yra papildomu salygu

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 31 Jul 2012, 14:16
by tckd
del esmines salygos paantrinu zilui.
*ira dar ir papildomu saligu

o siaip tai atbirbinsim su tomasen dot bizuno sportininkam.

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 01 Aug 2012, 08:09
by Dzuku_Briedzis
su salyga, kad netiketai paankstinot lengtyne viena savaite - sedziu prie juros

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 01 Aug 2012, 10:23
by Motowowere
Man i darba savaitgali.Tai kaip ir nebusiu :ameba:

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 01 Aug 2012, 15:35
by cosmoz
rugiapjūtė, kokios dar motorenkos!

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 05 Aug 2012, 21:54
by tomasn
na ka, turime moto9 2012 absoliutu pirmos antros ir trecios vietos nugaletoja. Sveikinimai!
Image

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2012!

Posted: 05 Aug 2012, 22:39
by Dzuku_Briedzis
sortai turejo but uzkelti tiek, kad riesutukai issiryskintu :)