Page 3 of 8

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 14:20
by tckd
davaziuos iki finiso ar ne. stai kur klausimas? komenttorius sake kad pernai nedavaziavo.

Image

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 14:25
by Motowowere
Ne,dar nepasiekciau.O ir nereik,kam i ta zeme kojom makaliuotis?Atrodai kaip koks ziedinyks ar traktaristas,begantis ant matocyklo :blackeye:

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 14:25
by tckd
tomasn wrote:kas gi cia per issisokelis Cabrera su kevesekl sios dienos SS ketvirtoje vietoje? tdgcks - pasiaiskink!
stai ir paaiskinimas. idomu kiek ilgai kojom plasnos :-k :batons:

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 14:34
by El Traxo
tckd wrote:stai ir paaiskinimas. idomu kiek ilgai kojom plasnos :-k :batons:
dar trūko kokių 3 wupsų iki epic save :)

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 14:34
by zil130
Tai malūnsparnis įpareigoja parodyt vaizdų tv žiūrovams.

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 15:00
by Dzuku_Briedzis
Ka tik ikrito SMS'as.

Labas rytas. Siandien startas netoli stovyklos, tad pirmas mocas tik 7val. Laukiu dienos kai atsikelsiu, pravaziuosiu ruoza be jokiu tech ir kitu bedu ir vakare ramiai pasiruosiu kitai dienai. Siandien didziausias GR'as buvo nuo palapines iki tualeto, matyt kazka suvalgiau. Ir del to blogai miegojau ir busiu be pusryciu. Kaip reiks tas pasagas tiesint tai bus matyt. Ruozas greitas ir daug kopu, bus gabalas su LABAI piktu gramzdinanciu smeliu, ten bus reikaliuku. Kuro bakuose radau dar 4-5 litrus, tad turi uztekt. Mechanikui siryt daviau checklist'a, tai dabar des daug daug varnu ka patikrino ir pakeite. Vakar galejau uzvirinti varikli, buvo uzspaude radiatoriaus alsuokli, gerai kad DAC'as. Vakar pora musiskiu gerai apsitranke, bet issivynios manau. Su Benediktu ir Saulium vakar vyko tikra drama, bet manau zinot uz mane daugiau

Iki. Gintas smelis

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 15:22
by tckd
bet briedis kaip sugedes telefonas.
1) generatoriaus alsuoklis
2) generatoriaus salnikas

tikra versija "radiatoriaus alsuoklis" :briedis:

hmm bet zarnoko, per kuri nuteka skystis i issipletimo bakeli as ir nepavadinciau alsuokliu :-k

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 15:24
by Dzuku_Briedzis
nope.. genero salnikas buvo irgi beda.
O alsuoklis - radiatoriaus. Gi pataisiau pries tai, NU

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 15:35
by El Traxo
Vanago stogas

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 15:55
by mindaugasa vol.2
El Traxo wrote:Vanago stogas
blet, apmaudas :( sustvarkys?
as persiprasau, bet vanagas aplamai yra koki nors ruoza pravaziaves be stogo?

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 15:58
by Yvl
mindaugai, taigi sitam ruoze ir gryzo be stogo. tiesiogine prasme :)
p.s. o va taip Vanago oscaras atrode pries siandienos GR:
Image

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 16:05
by tckd
viriukai turejo naktele darbelio :surrender:

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 17:50
by cosmoz
Dzuku_Briedzis wrote:nope.. genero salnikas buvo irgi beda.
O alsuoklis - radiatoriaus. Gi pataisiau pries tai, NU
būkit mielas paaiškinkit nesportinyyykams, kurgi tas generatoriaus salnikas randasi?

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 17:57
by Dzuku_Briedzis
salia genero gi nu :)
As gi postinu netaisyta teksta.

Re: Dakar 2013

Posted: 07 Jan 2013, 18:08
by wundis
generatoriaus salnykas - tarp generatoriaus ir varyklio nu. ko cia prikibot prie db, ans gi tik kopijuoja jobtvaroges.