Page 3 of 10
Re: WSBK 2013
Posted: 23 Feb 2013, 13:56
by Username
Del apsaugu nezinau bet Pa-negali biski top speedas pagerejo, gali cheka siek tiek atsikvepti? Na ir kvalifikacijoje pasirode neblogai
Re: WSBK 2013
Posted: 23 Feb 2013, 20:56
by Wobbler
jara wrote:atkreipiam demesi i apsaugas, uzdetas ant kliopnu galu.
turi visos komandos.
ale tam, kad rankos nesusizeist?
apsaugos tam, kad motociklu kontakto metu apsaugotu stabdziu rankena
kad bebutu kaip 2006 metu MotoGP Katalunijos etapo pirmame gonkiu posukyje, kai Capirossis stabdziu rankenele uzkabino kita motocikla, padare stoppie (kulversciais) ir nusijobino pats ir puse dalyviu. Melandrio ranka uzstrigo tarp Pedrosos motociklo rato ir swing-armu ir jo galva isare puse gravel trapo
edit:
http://www.youtube.com/watch?v=kShXSxVUzNw" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: WSBK 2013
Posted: 23 Feb 2013, 21:00
by mindaugasa vol.2
Ti kur kontaktine kova, tai be tu apsaugu ner ko lyst. Ka, niekas neziuri supermoto? Ten kas be enduro apsaugu, tai senai tokias deda.
mobile mindaugasa
Re: WSBK 2013
Posted: 23 Feb 2013, 22:06
by jara
nu va, einu ziuret supermoto

Re: WSBK 2013
Posted: 24 Feb 2013, 00:14
by tckd
Artimoj kovoj tai skaitau spyris is kojikes geriausia apsauga?
Re: WSBK 2013
Posted: 24 Feb 2013, 08:57
by Zuzas
jei kam įdomios online transliacijos.
http://www.hahasport.com/c-10.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.stopstream.com/10/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sportlemon.tv/c-10.html" onclick="window.open(this.href);return false; (šitas nieko nerašo apie WSBK)
Kiek laiko trunka iki 2'o užvažiavimo ? Nesurandu programos
Re: WSBK 2013
Posted: 08 Mar 2013, 18:29
by mindaugasa vol.2
labadiena,
galima as uzlosiu ant rusines sudeties?
tai aprilia, bmw ir kawasaki. biski ducati.
tada, kodel senas gaidys suskis dar valina?
honda biski tik valina, kur ten kate ranka prideda.
dabar: kur jamaha?
kur ktm?
Re: WSBK 2013
Posted: 08 Mar 2013, 19:36
by Wobbler
Superbaikas nedaug atsilieka nuo MotoGP ir performanco ir piniginiu islaidu klausimu. Tai ten pasiliko arba drasiausi (Aprilia) arba turtingiausi (BMW).
Tiketina, kad nauji vadovai Dorna pakeis klases formata: bus pigiau ir atsiras daugiau norinciu dalyvauti, pvz. KTM
O Yamaha isleido visas bapkes Visu Laiku Geriausio algai apmoketi
Re: WSBK 2013
Posted: 08 Mar 2013, 19:37
by Zuzas
Yamaha tai turi savo pasiteisinima kodel nevaziuoja wsbk. Bet ką galvoja ktm ? Ar jiem bent durpių ant trasos vietom reik pabarstyt
Re: WSBK 2013
Posted: 08 Mar 2013, 20:37
by Username
BMW, jeigu ka, tai pasitrauke, liko tik antrarusine komanda (nu su biski pagalbos is Municho),
O Yamaha, jeigu ka, tai visu laiku geriausiui moka visai nedaug ir ans vaziuoja ne del atlyginimo.
Re: WSBK 2013
Posted: 08 Mar 2013, 20:44
by storms
Kožnu rozu kikenu
http://www.youtube.com/watch?v=ly4m-o9wUIg" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: WSBK 2013
Posted: 28 Apr 2013, 14:16
by Username
Re: WSBK 2013
Posted: 28 Apr 2013, 15:43
by jara
a kodel ftp empty?

Re: WSBK 2013
Posted: 28 Apr 2013, 16:04
by Wobbler
Sios dienos gonkese gerai kapojasi visose klasese.
P. S. Kodel Pladas nevaziuoja??
Re: WSBK 2013
Posted: 28 Apr 2013, 16:59
by jara
Vladas parodoj. gamina motocikla
