Page 3 of 3
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 22 Jan 2013, 15:56
by wundis
butent kad pas zefyra per daug zefyru. reikia kazko ekstravagantiskesnio. v2. 1. i2, o2, ar kokio i3 :/
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 22 Jan 2013, 20:57
by Aidosas
yra tokia gera lietuviu liaudies patarle - geriau zephyras rankoj, nei briedis lankoj

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 08 Mar 2013, 19:50
by El Traxo
Kai duoda Aidosas reklamos :-)
Parašyta Tapatalk'u
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 09 Mar 2013, 20:21
by Dzuku_Briedzis
verkiu
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 04 Dec 2013, 23:30
by El Traxo
Aidosai, dar stovi garaže?
"bišky" pasikrapščius, tokį paimtų su rankomis

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 05 Dec 2013, 12:00
by mindaugasa
nera vietos kauletai mergynai atsiseti. -1
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 05 Dec 2013, 12:02
by ezhiukas
blia, o bakas kam reikalingas? Sodini ant bako ir varai

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 05 Dec 2013, 12:10
by mindaugasa
tuomet +1
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 05 Dec 2013, 12:43
by wundis
matau vedybinis gyvenimas praturtino eziuko fantazija
+1 eziukui
PS su antrankiais jokiu bajeriu nezinai?
Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750
Posted: 05 Dec 2013, 12:56
by El Traxo