Page 3 of 3

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 22 Jan 2013, 15:56
by wundis
butent kad pas zefyra per daug zefyru. reikia kazko ekstravagantiskesnio. v2. 1. i2, o2, ar kokio i3 :/

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 22 Jan 2013, 20:57
by Aidosas
yra tokia gera lietuviu liaudies patarle - geriau zephyras rankoj, nei briedis lankoj :)

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 08 Mar 2013, 19:50
by El Traxo
Kai duoda Aidosas reklamos :-)

Image

Parašyta Tapatalk'u

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 09 Mar 2013, 20:21
by Dzuku_Briedzis
verkiu

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 04 Dec 2013, 23:30
by El Traxo
Aidosai, dar stovi garaže?

"bišky" pasikrapščius, tokį paimtų su rankomis :)

Image

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 05 Dec 2013, 12:00
by mindaugasa
nera vietos kauletai mergynai atsiseti. -1

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 05 Dec 2013, 12:02
by ezhiukas
blia, o bakas kam reikalingas? Sodini ant bako ir varai :)

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 05 Dec 2013, 12:10
by mindaugasa
tuomet +1

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 05 Dec 2013, 12:43
by wundis
matau vedybinis gyvenimas praturtino eziuko fantazija
+1 eziukui

PS su antrankiais jokiu bajeriu nezinai?

Re: Nebetelpa garaze - Kawasaki Zephyr 750

Posted: 05 Dec 2013, 12:56
by El Traxo
wundis wrote:PS su antrankiais jokiu bajeriu nezinai?
Aš žinau. Uždedi, paskui prisimeni, kad raktas darbe liko :pizdujmikliainamo: :grauziu: :cheers: :laughing6: