Page 3 of 12

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 02 Mar 2013, 12:12
by Wobbler
kazkoks kujovas pavasaris simet

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 04 Mar 2013, 18:14
by Zuzas
Kol cia bezdayt kiti lekia
http://www.youtube.com/watch?v=YJLTn10E0OY&sns=em" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 05 Mar 2013, 12:48
by alias
skaitau bbd tegul kiti lekia :/

Image

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 05 Mar 2013, 13:01
by tckd
pramynes pedalus patvirtinu, kad duotuju metu butu galima pistelt kilometra kita. kovo 11 :ruko:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 05 Mar 2013, 13:03
by wundis
nelieka kito kaip tik temos autoriui pistelt dar viena minusa >:/ prasome pasitaisyti.

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 05 Mar 2013, 20:00
by Zuzas
Dvirka rulez! Spydikas irgi! Amebinau 4,3km, max 33,45kmh, iki garažo vartų 4:40minutės, įskaitant pastvėjimą prie šviesaforo :kasakai:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 05 Mar 2013, 20:42
by mindaugasa vol.2
wundis wrote:nelieka kito kaip tik temos autoriui pistelt dar viena minusa >:/ prasome pasitaisyti.
O suduok man seimininke, trypk mane, zemink mane dar ir dar karta! Nesustok, prasau!

mobile mindaugasa

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 05 Mar 2013, 20:51
by Motowowere
Zuzas wrote:Dvirka rulez! Spydikas irgi! Amebinau 4,3km, max 33,45kmh, iki garažo vartų 4:40minutės, įskaitant pastvėjimą prie šviesaforo :kasakai:
Tamstele kazka painioji,vidutinis greitis turejo buti apie 55 km/h.O kadangi pasakei kad max 33,45km/h vadinasi meluoji :^o Darom isvadas kad net dvirka vaziuot nemoki :lopinys: P.S. pinusas

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 05 Mar 2013, 21:50
by wundis
ponas voveriukas, taigi ne visi gyvena ant kalno :/

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 06 Mar 2013, 07:27
by Zuzas
simple - iki gadažo nepilni 2km.
4.3 iš viso numyniau
:lopinys:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 06 Mar 2013, 16:38
by tckd
vat galvoju...siemet visai motociklu nebevaziuosiu, tik dviraciu. :confused5: :tkdc:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 06 Mar 2013, 16:55
by mindaugasa vol.2
tai kaip cia vertinti auksciau esanti pareiskima?
cia kas per anarchija?
gal Minuso draugas nori?

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 06 Mar 2013, 16:58
by tckd
moderas pyderas! :kova: :briedis:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 06 Mar 2013, 17:05
by mindaugasa vol.2
:rock: :glasses7: :pizdujmikliainamo:

Re: re: meteorologinis pulas

Posted: 06 Mar 2013, 17:11
by El Traxo
Tuckus musiau kazkokio parugusio alaus paragavo :D