Page 3 of 13
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 14 Apr 2013, 00:35
by storms
broliam ir db +3. uždėsiu, kai padarys tai įmanomą per tapatalką
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 14 Apr 2013, 02:07
by Dzuku_Briedzis
Radau internete kazkokio keliu chuligano
filmuka
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 14 Apr 2013, 09:48
by tckd
Gasgags kaip suprantu kaip ir bergas bekeles nematys

Re: Sezon nr. 2013
Posted: 14 Apr 2013, 18:48
by Dzuku_Briedzis
Mate siandien, Petrasiunuose
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 14 Apr 2013, 19:36
by wundis
db +1
kaip gopro?
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 14 Apr 2013, 20:35
by Dzuku_Briedzis
nefilminau
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 14 Apr 2013, 21:32
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:nefilminau
Tai reiks patiket zodziu kai visiem pro sona dejai?

Re: Sezon nr. 2013
Posted: 15 Apr 2013, 08:14
by Dzuku_Briedzis
per sona dejo visokie rugsteles, bucai ir vietiniai su galingais
nedejo keturraciai (nes atskirai vaziavo), vaikai ir tokie amebos kaip as
trasa po 6dienio buvo palyginta, bet po pietu taip issimale, kad vartesi kas netingejo, taigi....
zmogienos maziau nei 6dieni, bet buvo ~30-40
bettai zjbs kaune, turi trasa vidury miesto
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 15 Apr 2013, 09:02
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:bettai zjbs kaune, turi trasa vidury miesto
is darbo vaziuodamas uzsuki penki ratai ir namo vakarienes

Re: Sezon nr. 2013
Posted: 15 Apr 2013, 10:38
by El Traxo
Dzuku_Briedzis wrote:nefilminau
gerai, kad ne tu ten buvai. Nes nu būtu gėda sukant iš kiemo dešinėn į Ukmergės nepataikyt į pirmą juostą

Re: Sezon nr. 2013
Posted: 15 Apr 2013, 10:39
by El Traxo
Dzuku_Briedzis wrote:bettai zjbs kaune, turi trasa vidury miesto
eina gandas, Kaune visas miestas - enduro trasa
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 17 Apr 2013, 14:22
by El Traxo
Bet tai kai forumiukas miega. Lauke 20+, visi smaugia, nėra kada rašyt? Vienintelis tučkus tabletes šlifuoja

Mano raidautas vakar baigėsi sulūžusiu spydo trosu. Nelaiko tie bnv nikuja

Re: Sezon nr. 2013
Posted: 17 Apr 2013, 14:56
by Yvl
dar savaitę kaip minimum iš garažo nelįst... baisublia

Re: Sezon nr. 2013
Posted: 17 Apr 2013, 15:02
by M`BaubZ
labai jau ten kažkas po tos savaitės pasikeis? tik dar labiau atšils, o tada jau bus galima šikt dėl girto jaunimėlio, kursuojančio tarp local paežerės ir prekybos alkoholiu taško (PAVASAROOOT!) tada bus arba vasarinės liūtys, arba karšta, kad neįmanoma su apranga, paskui įreikės bijoti kombainų be lempų per visą kelią ir žvėrių migracijos, o tada ruduo, šalta, baigėsidraudimas. pirspiktivinys planasble.
Re: Sezon nr. 2013
Posted: 17 Apr 2013, 15:19
by Yvl
pochui. man iš garažo išvažiuot dar ir ledas trukdo