Page 3 of 3

Re: Į kurį kanpelį?

Posted: 24 Aug 2015, 09:57
by zil130
skaityt moki, visu ūgiu.

Re: Į kurį kanpelį?

Posted: 24 Aug 2015, 09:59
by wundis
heh, pizonas ant mx su starteriu. kai iskalbasins mx nukritusiom rankom svajosi apie pavaziavima bio miskeliu medziu apkabint, o hui - negalesi, senas bilas su ploscium ir bananu lauks taves.

Re: Į kurį kanpelį?

Posted: 24 Aug 2015, 10:05
by storms
Image

Re: Į kurį kanpelį?

Posted: 24 Aug 2015, 10:27
by Wobbler
storms wrote:Nieko, grįši ant egsfaldo
Ramei! Niekas niekur neiseina. MotoX - fitneso planas ziemai :kermit:

Re: Į kurį kanpelį?

Posted: 24 Aug 2015, 11:07
by Wobbler
mindaugasa wrote:eksfaltas valdo
o purvas - ne!
suk, suk rateli, suk i viena puse!
imeskit ko nors nuotrauka visu ugiu?
špyga jums o ne nuotrauka

Re: Į kurį kanpelį?

Posted: 24 Aug 2015, 11:07
by Wobbler
oj

Re: Į kurį kanpelį?

Posted: 24 Aug 2015, 11:22
by tckd
teip stubura reikia mankstint motox teks prigult :pagausiu:

Re: Į kurį kanpelį?

Posted: 25 Aug 2015, 23:56
by Wobbler
bbz gal geriau r1'a jamt

Re: Į kurį kanpelį?

Posted: 26 Aug 2015, 08:29
by mindaugasa
R+1