Page 3 of 3
Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 24 Jul 2015, 14:14
by wundis
Nebėda. Imkit draugo! Argi draugas - svetimas?
Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 25 Jul 2015, 19:16
by wundis
Tai labadiena, atraportuoju is telefono, todel zodziu kiekis del kromelio isnaudotu domenu yra ribotas:
veni vidi vici
:big:
(ideciau arvio nuotrauka ant bigo, bet megabaitai)
Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 26 Jul 2015, 11:11
by storms
Epic

Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 26 Jul 2015, 14:57
by jara
Bigas nustebino!
Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 26 Jul 2015, 21:22
by jara
Winner Video
https://www.youtube.com/watch?v=FSGU712I4xI" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 26 Jul 2015, 22:18
by El Traxo
Opapa!! Kongratai ir kongratulijos.
Bigai brangz?
Tapatok
Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 27 Jul 2015, 08:34
by mindaugasa
wundis - gymkhana motorrad lyderis!
+1
Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 27 Jul 2015, 12:14
by wundis
Reziumuojant, yra stipriai sunkiau nei atrodo. Pašlifuot skilsus, nepriklausomai nuo motovinventoriaus tipo yra labai naudinga.
Kavinukams atskiras + už įdėtą dūšią, organizavimą, gerą trasą - tikrai patiko. Norėsiu motoslalomo (tai bet tai motovijurkas gi, ar motogymkanha?) daugiau.
Mintys ateičiai:
Gerai buvo kad burtai gavosi sąžiningi dalyvių atžvilgių ir nebuvo finalų pačiuose pirmuose važiavimuose - t.y. į pusfinalius išvažiavo geriau važiuojantys. Taigis kad nebūtų tik laimės faktorius siūlau po treniruotės daryti privaloma kvalifikaciją iš kairės ir dešinės trasos laikų sumos. Į olimpines atkrintamasias papuola geriausius 8/16 laikų parodę motovijurkininkai. Jeigu dalyvių nekažką, geriausius laikus parodžiusius siųsti tiesiai i ketvirt/pusfinalį, o dėl likusių kelialapių daryti važiavimus 1 vs 1.
Trasos layouto pavyzdį būtų galima paskelbt iš anksto, manau daug žmonių (įskaitant ir mane) neįsivaizdavo kas bus. Aišku, britvinykai kaip stormsas ir sakė, tarp savo važiavimų, nori pailsėti ir nesimėtyti, tai dalyvių daugiau su visokiais gs'ais, advenčiurais ir supermotais bus per uždarymus/atidarymus, arba jei nereiktų važiuoti iki kačerginės (pvz siemens arenos aikštelė).
Pakvieskit policininkus renginin pavažiuot

jiems tokie skilsai yra būtini.
Fiksuokit laikus vienu chrono.
GĖDA kad nebuvo daugiau dalyvių iš mf, tikėjausi atitaikyti motogaidžio iki 10 klt antrą etapą, ale kad Zuzas nepasirodė su triūtaigeriū :/ Tai gailėkites dabar kad nebuvot, ant gėdos stulpo visus.
Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 27 Jul 2015, 12:18
by wundis
Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 27 Jul 2015, 12:36
by storms
nu tai wundis star
https://www.youtube.com/watch?v=1d8_wVp8vlc" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 27 Jul 2015, 19:54
by Zuzas
Oa kai wundis karvukes perkelineja, respektas (y). Visa dar svarstau kokio perimetro man reiktu apie kuoleli apsisukt.. Itariu tektu demonstruot atkelimo technikas
Anyway, i participantu sveikatas buvo ragaujama tekila nepertoliausiai tyro surio lygumu.
Gal bigas i ironbutt joinins ?
@mobile
Re: Autogidas.lt-Vrooam Oil Track Attack 2015 / VOT 2015
Posted: 28 Jul 2015, 22:13
by RobertasRR
laba diena kampeli. baisia patiko renginys nors nesukau rankenos, bet kadrus pleškinau
organizatoriams +1 rėmėjams +1
bet viskas nuo pradžių
čempioniškos pamokos

hjc LT ambasadorius kur???

kaimyninės šalies dalyvis lekiantis su tuono

draugiško šunikio vardas "Bike"

pirmą kartą nemunringe pamačiau žiedo plastikais papuošta penegale

nors buvo ir dar retesnių eksponatų

vyko ir slalomas
eikim prie esmėssss

suvalkijos dalyvis nustebinęs visus, ir aplenkęs mokytoją, tiesa tądien mokytojas važiavo ne su TL
paparačiai dirbo

šampanas liejosi laisvai
geriausias šių metų moto renginys
