Page 3 of 5
Re: AMA Supercross 2016
Posted: 01 Feb 2016, 12:16
by zil130
Tai viskas aišku pripurkšta.
Pripurkšta ant motociklo,
pripurkšta ant grunto.
Visur chemija.
Re: AMA Supercross 2016
Posted: 02 Feb 2016, 10:17
by tomasn
Ant padangu nepripurksta. Bet gi jus pastebejot, kad Craig yr musu MSI pusbrolis?
Re: AMA Supercross 2016
Posted: 16 Feb 2016, 22:28
by El Traxo
Isspaudi holeshota - vakarelis komandai apmoketas
Pirmininkas paplatino licenziju:
Sinchronizacija:
Tapatok
Re: AMA Supercross 2016
Posted: 17 Feb 2016, 08:09
by zil130
Nu tik Andersonui

Re: AMA Supercross 2016
Posted: 17 Feb 2016, 08:42
by tckd
webbas tapsnoja kiek O2 suede per gonkes
Forerunner 620 features recovery advisor, race predictor and VO2 max estimate so you can train smarter. When used with the HRM-Run monitor¹, the 620 also gives you feedback on your running form by showing your cadence, ground contact time and vertical oscillation. For indoor training, the built-in accelerometer tracks distance, so you don’t need a separate foot pod.
Re: AMA Supercross 2016
Posted: 17 Feb 2016, 09:45
by tomasn
Tai dar gales pasitikrinti, kiek duju isbezdes, jei parodymai nusimuse. Beje, kokios dujos isbezdamos? O siaip nuobodokos gonkes
AMA Supercross 2016
Posted: 17 Feb 2016, 19:49
by El Traxo
Abeje, kur stiuartas? Dar parode ji kazkuriam etape, kad nuejo gydytis po practice sesijos ir tyla po to.
Tapatok
Re: AMA Supercross 2016
Posted: 17 Feb 2016, 20:05
by tomasn
pries du etapus nuejo gydytis po main evento kazkelinto rato. savo noru, ne ivykio paskatintas
Re: AMA Supercross 2016
Posted: 17 Feb 2016, 20:15
by El Traxo
Be miltu nesigazuojas?
Tapatok
Re: AMA Supercross 2016
Posted: 17 Feb 2016, 23:39
by zil130
Skaitau kažkiek miltai pridėdavo, bet, vyrai sezoną atvarė, tigi visi formoj, čia ne Europa, kur tarpsezonis yra, + tie anie, kurie vakar buvo pacanai, vietoj irgi nestovi. Taigi 30 m atrodo dar nesenas, bet sportinis gyvenimas trumpas, Chad Reedui 32 ble irgi atrodo dar pacanas. bet mx jau veteranas. Vilopoto 27 jau pensijonas. Ricky Carmichelis 36 o kiek metų jau nevažiuoja? turbūt kokie 9m. Taip kad Galima sakyti Stiuartas jau istorija, gal dar MX ir šoktels vienam kitam etape, bet matant Dungej formą tai galima padėt JS7 stalčiun.
O va pacanų tai yra. Man užpernai patiko Adam Cianciarulo. Gaila traumos, vis pagauna kiškį.
AMA Supercross 2016
Posted: 18 Feb 2016, 00:29
by El Traxo
zil130 wrote:
O va pacanų tai yra. Man užpernai patiko Adam Cianciarulo. Gaila traumos, vis pagauna kiškį.
Funny, kad Dangis su Ciancia treniruojasi pas ta pati fizruka Aldona (kai grazus vardai) Beikeri. Kaip sykis siandien paziurejau pirma siu metu sx dokumentikos Behind the Dream dali. Ten puse filmos apie tai kaip Aldonas grezia devinta prakaita is juju ir dar pirstus bado. Gaila ftp nuduso, imesciau.
Tapatok
AMA Supercross 2016
Posted: 21 Feb 2016, 21:22
by El Traxo
Tarp zajezdu skaitoma motofrakcija:
Skvydas
Oplia:
Kas kojom spaus baka??
Tapatok
Re: AMA Supercross 2016
Posted: 21 Feb 2016, 21:36
by tckd
Pederastai nieks neinmeta jutuben :vakaras sugadyntas:
Re: AMA Supercross 2016
Posted: 21 Feb 2016, 22:52
by zil130
rek gerai paieškot, ką tik baigiau vakarą.
https://www.youtube.com/watch?v=eKkHnYDYADY" onclick="window.open(this.href);return false;
AMA Supercross 2016
Posted: 21 Feb 2016, 22:53
by El Traxo
Torrentas irgi gliucina. Bet siurbiasi pamazu
Dar biski meno. Startas. Posukis. Mesilovo:
Tapatok