Page 3 of 8

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 31 Mar 2016, 11:52
by rusnietis
Kol neatrodys bent panasiai i viesuma nelys :rr:

Image

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 31 Mar 2016, 12:40
by Proxas
Buahahah :D
Joa panashei dabar su teptuku teplioju :)

cia gi tas pats ish autogido Birzuose tai kas norejo jau paziurejo.

Siuo metu pas meistriuka nuvezhiau bo pats iki atidarymo visko sutvarkyt nespesiu, bet bent jau kolkas neatrodo kad kazhkas labai baisaus:
1) Laisvi shpykiai, bet ratlankiai dar berods sveiki
2) Nekrauna akumo
3) Kreivas vairas (bus tiesiog pakeistas kitu)
4) Praleidzhia karbo pludes adata, vistiek karba perrinkt sveika butu tai nebeda
5) Truksta posukiu mygtuko ir paciu posukiu beigi galinio stopo (pypyne yra, stabdzhiu varlytes yra, laidai iki stopo yra)
6) Perdavimas nenormalus 13-51 o ir grandine link pabaigos tai tuo paciu komplekta reikes pasikeist turbut i stockini E versijai 14-47 (klausimas publikai - lenciuga koki det? oringini/xringini/be jokiu ringu? po mishkus maluosi - tenka ir upeliu ir pelkiu kartais uzhtikt)

klausimelis publikai #2 - spidometras rodo myliom ir nera pazhymeti kilometrai - technikinei ant to px ar reikia pakeist i kilometrini?

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 31 Mar 2016, 12:48
by El Traxo
TA mylios ar km - px.

Stovėjimo šviesos,
ilgos/trumpos
stabdžiai šviečia nuo priekinio ir galinuo stabdžių.
posūkiai
Šviesų indikacija ant spidometro/consoles.
E markiruotė
..ir voila.

Sutvarkymo listas - nieko baisaus. Kažkur pusei sezono. Kitai pusei - gedimų, išlysiančių pavažinėjus, tvarkymas :fart:

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 31 Mar 2016, 13:38
by tckd
13/51 normalus ofraudinis perdavimas, galima ofraudint aukstesniais begiais
14/47 skirsis tai jau kaip ~8 dantu skirtumas gale.
pries darydamas kardinalius pokycius pavaziuok ir paziurek kiek maksimalke ir an kiek rekia, nuo to galesi atsispirt ar 13/47 pvz ar 14/47.
lenciūgą dėk ringini, tikrai maziau galva sukt reikes.

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 31 Mar 2016, 13:52
by zil130
Turiu dar kažkokią žvaigždę galinę nuo vieno seto, kiek ten dantų nepamenu, bet lyg ir mažiau nei 46. O šiaip DRZ pagrindinis nelaikymo centras tai vožtuvų lenciūgo įtempiklis. Šiaip visi siūlo dėtine ne automatinį, o mechaniškai varžtu tempiamą. Aš keičiau į naujesnę versiją, stock, problemų lyg ir nebuvo. o ir važinėjau nemažai. dar jei reikia kažkur mėtosi atspausdintas manualas, žodžiu eisiu kada nors į garažą paieškosiu. Pala, gi kol kas nieks neprašė. Tai tuomet neisiu.

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 31 Mar 2016, 18:22
by Proxas
zil130 wrote:Turiu dar kažkokią žvaigždę galinę nuo vieno seto, kiek ten dantų nepamenu, bet lyg ir mažiau nei 46. O šiaip DRZ pagrindinis nelaikymo centras tai vožtuvų lenciūgo įtempiklis. Šiaip visi siūlo dėtine ne automatinį, o mechaniškai varžtu tempiamą. Aš keičiau į naujesnę versiją, stock, problemų lyg ir nebuvo. o ir važinėjau nemažai. dar jei reikia kažkur mėtosi atspausdintas manualas, žodžiu eisiu kada nors į garažą paieškosiu. Pala, gi kol kas nieks neprašė. Tai tuomet neisiu.
Itempejas jau pakeistas sitam - siaip kiek apzhiurinejau tai dauguma jau su pakeistais buvo - apreina jie gan dazhnai :)
Del manualo - aciu uzh pasiulyma, bet ash jau parsikociojau is http://motodataproject.com/download_com ... ucts_id=74" onclick="window.open(this.href);return false;, kazhkaip iprates elektroniniais naudotis tai nespausdinu - saugau gamta :D
13/51 normalus ofraudinis perdavimas, galima ofraudint aukstesniais begiais
14/47 skirsis tai jau kaip ~8 dantu skirtumas gale.
pries darydamas kardinalius pokycius pavaziuok ir paziurek kiek maksimalke ir an kiek rekia, nuo to galesi atsispirt ar 13/47 pvz ar 14/47
13/51, kaip dabar, yra top speeda ~100 kmh berods turi, DRZ 5 begis tai zhvyrkeliu iki trasos vazhiuojant labai jau staugia, o ir beprasmiai begiai pasidaro - visais begiais ratus nusukineja kazhkaip smarkokai :roll: Jau pasiekus trasa kokia smelinga tai fainiai, bet davazhiavimas nedzhiugina :dontknow: 14/47 yra stock DRZ E perdavimas kuris ir buvo sukurtas offroadui tai skaitau turetu but neblogai? Blogiausiu atveju uzhsimesiu 13 i prieki nea?

Tiesa reikia pripazhint kad daugiausiai nesmagumo suteikia kazhkoks no name galinis bakelis, kuris mano skoniui per garsus jau (net po varnos...) pakeitus gal nebaisu bus sukt iki redlaino ta motocikla ir tiks ir dabartinis perdavimas :greblys:

p.s. - gal kam gero tiuninginio bakelio? :D

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 31 Mar 2016, 18:47
by rusnietis
Keiciam, maniskio garsas kazkur tarp tarp nissan leaf ir dulkiu siurblio... :pagausiu:

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 31 Mar 2016, 21:53
by Proxas
rusnietis wrote:Keiciam, maniskio garsas kazkur tarp tarp nissan leaf ir dulkiu siurblio... :pagausiu:
Cia CRF stockinis? :D
abejoju kad tiks :albino:

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 01 Apr 2016, 18:12
by Wobbler
Pffft... Per garsiu duslerkiu nebuna, buna per mazai ausu kamstuku

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 01 Apr 2016, 19:47
by Proxas
Wobbler wrote:Pffft... Per garsiu duslerkiu nebuna, buna per mazai ausu kamstuku
Visada variantas :D
Jau turiu visa Ufo uodega su stopu ir numeriu apshvietimu, kaires puses mygtuku bloka ir posukiu relyte, ish smulkmes teliko patys posukiai.
Kur pigiai gaut geru su E markiruote ir kad nedideli/lanksciom kojytem butu? :albino:
kolkas sitas atrodo padoriausias variantas.. http://www.bikeshop.lt/turn-signals-lit ... 25699.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 15 Apr 2016, 21:59
by Proxas
Taigis - nulekiam siandien iki Tuvlitos, sakau dal spesiu viska susiregistruot iki rytdienos atidarymo.. Ten pasizhiuri i V5 forma - sako laisvas - nera bendrosios mases, mes nemokam patikrinti stabdymo jegos reikalingos - sakau pasiguglink blec tuos kilogramus - sako birka tau akin - ateik pirmadieni - musu egzpertai paguglins (bo svarstykliu obuoliai egzpertai neuzhgyveno...)
Zhodzhiu notykiai tesiasi :chain:

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 17 Apr 2016, 13:04
by wundis
Dėsiu po minusą kiekvieną dieną kol nėra nuotraukų

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 18 Apr 2016, 12:06
by Proxas
wundis wrote:Dėsiu po minusą kiekvieną dieną kol nėra nuotraukų
Pabuges grasinimu - foto i studija :D

beje Tuvlitos Egzpertai sian miega ir nekelia rageliu - an tko dar galima papult registruojant? :roll:

<veidrodukai jau uzhmauti>

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 18 Apr 2016, 13:17
by tomasn
Septynetas jokingas, reik stewartui pasiulyt :)

Tapatalk

Re: Ieshkosi Proxas enduro

Posted: 18 Apr 2016, 18:49
by Proxas
Agha smarkiai kokybishkai su izolke uzhklijuotas :D
Panashu kad jau susiveikiau trukstama info per motopulsa - siandien pazadejau nedaug pinigu (nes pradzioj i kalbas nesileido - ne neuzhsiimam:D) tai ryt sake pasirashytos formeles atvazhiuot - notykiai tesiasi :laughing6: